35 Vélemények a Moszkva városának Juvao népének foglalkoztatási központjáról москва, люблино, верхние поля

Olvastam negatív véleményeket, és meglepett az emberek. Mindenkinek tanácsot akarok adni a törvény tanulmányozására, majd írni. Álltam a tőzsdén, és csak köszönetet mondhatok. A "LUBLIN" FOGLALKOZTATÁSI TANSZÉK FELÜGYELT FOGADÓJA Köszönöm a segítséget és a támogatást.

"Hülyeség, durvaság" - ez nem az "Lublino" osztály munkatársainak. Amikor először jöttem, mindent elmondtak nekem. A könyveimen állok, és egész idő alatt nem hallottam durva szót. Igen, talán ez nem felel meg nekünk, de mindenki szója munkát végez. Az alkalmazottak szeretnék köszönetet mondani a türelmüknek és kitartásuknak.

Osztály "Lublino" (véleményem szerint) - az egyik leginkább figyelemre méltó. Regisztráltam egy másik kerületben, Moszkvában, de Lublinban lakom, ezért kényelmesebb számomra, hogy megyek erre a részlegre. Itt mindig szívesen fogadjuk a segítséget. Gyakran megfigyeltem, hogy milyen nagy türelemmel rendelkező lányok kezelik azokat, akik hozzájuk érkeznek, és rosszul viselkedik. Az emberek, tiszteletben tartják a lányok és a nők munkáját! Mindent megpróbálnak segíteni. Igen, a sorban van, és várni kell. Legközelebb ›

Helló szívemből alulról szeretnék köszönetet mondani Irina Mikhailovna Lupuy (Lublino foglalkoztatási osztály, ul. Verkhnie pole, 3, 2) a jóindulat és a jótékonyság kedvéért! Jöjjön a férjével (a "bármi" művelet után). Irina Mikhailovna segített nekünk néhány percig! Nagyon köszönöm! Az ilyen emberek békét tartanak! Köszönöm a kedvességedet és válaszidőt! Gratulálok az alkalomhoz! Egészség az Ön számára és Isten áldjon meg!

Szívből köszönöm Irina Lyupyui (Employment Division "Lublin" felső mezőbe, d., 3., 2. o.) A rendkívüli érzékenységet! A férjével jöttek (a művelet után szó szerint "nem"). Irina Mikhailovna azonnal ment a segítségért és segített! Az ilyen emberek megmentik a világot és mindannyiunkat! A szív alól szívesen gratulálok egy ünnephez, te csodálatos nő vagy. Isten adjon neked egészségedet és Isten áldjon meg.

Ha nincs munka, ez a stressz. A tőzsdére fordult, és azonnal az alkalmazottak jóakaratú figyelmébe volt körülvéve. A munkavállalók koordinálják az embereket, hogy hova menjenek, milyen dokumentumokra van szükségük. A recepció várakozásakor olyan embereket láttak, akiknek nincs szüksége munkára, és a személyzet felvette a munkát. Sokan csak a haszonért járnak. Nagy köszönetet szeretnék mondani az egész munkatársnak.

A munkakör kiválasztásához az osztályhoz fordultam. Megkaptam az összes információt az üresedésekről és a szolgáltatásokról. Az alkalmazottak ilyen barátságos és figyelmes hozzáállása az embereknek. Nagyon jó csapat, köszönöm a segítségedet.

Először Lublino osztályához fordultam. A standokon minden információ, elektronikus sor, és még az alkalmazottak folyamatosan tájékoztatják a polgárokat a regisztráció kérdéséről. Szeretnék köszönetet mondani a munkatársaknak a munkájukért. Tartsd fent.

Jó napot! Nemrég jelentkeztem Lublino foglalkoztatási központjához (a foglalkoztatási osztályhoz), és szeretnék köszönetet mondani az osztály munkatársainak a türelemért és a munkájukért, amellyel kapcsolatban állnak az emberekkel! Csak a "munkanélküliek" borzalmas hozzáállása volt önkéntes tanúja (azt mondanám, hogy egy drón, és még inkább ember volt) a munkavállalókkal kapcsolatban! De nem csak a nőknek van tapasztalata az ottani életben, hanem nagyon fiatal lányok is! Szép hölgyek, szeretném, ha kevesebb borot és melegséget, és mosolyogni kezdtek az emberektől! Te fickók!

Nem tudom, miért, de terhes voltam, amikor beléptem a csereügybe. Az alkalmazottak reagáltak a megértésre, elmagyarázták mindent, és rágták. Meghívtak engem, hogy újra születés után (rendelet). soha durva! tartsd fel, Lublino!

Eljöttem először, hogy megtanultam, mi szükséges. Az udvarias személyzet elmagyarázta, hogy a bérek igazolása nélkül nem is beszélnek velem. Másodszor jöttem egy igazolvánnyal, azt mondják nekem, hogy menjek vele a könyvelési osztályhoz, hogy megtudja, helyes-e. Számviteli, a lány nézett a tanúsítványt, és azt mondja, a móló nem megfelelő típusú papír nem ilyen, szükségünk van a mi űrlapot! A kérdés az, hogy ha csak a fejlécükre van szükségük, akkor nem adták fel azonnal az űrlapot!

Ha nincs munka, ez a stressz. A tőzsdére fordult, és azonnal az alkalmazottak jóakaratú figyelmébe volt körülvéve. A munkavállalók koordinálják az embereket, hogy hova menjenek, milyen dokumentumokra van szükségük. A recepció várakozásakor olyan embereket láttak, akiknek nincs szüksége munkára, és a személyzet felvette a munkát. Sokan csak a haszonért járnak. Nagy köszönetet szeretnék mondani az egész munkatársnak.

Néhányszor 10 évre vonzódtak, és mindkettő rendkívül negatívan vezetett e központ munkatársaihoz. Nyilvánvaló, hogy maguk nem találják magukat az életben, de mi van az emberekkel? Nagyon hasznos és fontos munka: segíteni az embereknek. Nagyon fontos tudni, és csak vad és tudatlan.

Egy hónapja már a tőzsdén voltam, és a terminál a munka megtalálásához nem működik, vagy inkább az egérgombbal nem működik. Ön vezet, az ujjaival jár, a kurzor nem működik! Amikor javítják, nem világos.

A munkakör kiválasztásához az osztályhoz fordultam. Megkaptam az összes információt az üresedésekről és a szolgáltatásokról. Az alkalmazottak ilyen barátságos és figyelmes hozzáállása az embereknek. Nagyon jó csapat, köszönöm a segítségedet.

Először Lublino osztályához fordultam. Az áll minden olyan információt, elektronikus sorban, és még az alkalmazottak folyamatosan polgárokat tájékoztatja a regisztráció kérdése. Szeretnék köszönetet mondani a munkatársaknak munkájukért. Tartsd fent.

Jó napot! Megszólítottam közelmúltban Lublin Munkaügyi Központ (a foglalkoztatási osztály), és szeretnék köszönetet mondani a személyzet az osztály a türelem és a kemény munka, amellyel viszonyulnak az emberek! Csak volt egy akaratlan tanúja faragatlan hozzáállás „munkanélküli” (Azt mondják, a bordó, és még így is volt egy ember) kapcsolatban a személyzet! De nem csak a nőknek van tapasztalata az ottani életben, hanem nagyon fiatal lányok is! Szép hölgyek, szeretném, ha kevesebb borot és melegséget, és mosolyogni kezdtek az emberektől! Te fickók!

Nem értem, hogy miért jelentette be a műveletet (a kézbesített információ a bejáratnál, hogy a központ és a helyszínek) sugárzott vár előtt egy órával a vége ennek a munkának. Miért kellene a gyermekem "olvasható az" az utolsó óra "munkatársainak dolgozói között?" Egy közönséges polgár nem érdekli, hogy mire dolgozik, de ha munkaórák vannak meghatározva, akkor ezeket (a hétköznapi állampolgárokat) meg kell venniük abban az időben. És ha az alkalmazottak "sok munkát végeznek a dokumentumokkal", akkor meg kell adnia a recepció óráit. Legközelebb ›

Eljöttem először, hogy megtanultam, mi szükséges. Az udvarias személyzet elmagyarázta, hogy a bérek igazolása nélkül nem is beszélnek velem. Másodszor jöttem egy igazolvánnyal, azt mondják nekem, hogy menjek vele a könyvelési osztályhoz, hogy megtudja, helyes-e. Számviteli, a lány nézett a tanúsítványt, és azt mondja, a móló nem megfelelő típusú papír nem ilyen, szükség van a mi űrlapot! A kérdés az, hogy ha csak a fejlécükre van szükségük, akkor nem adták fel azonnal az űrlapot!

Nem tudom, miért, de terhes voltam, amikor beléptem a csereügybe. Az alkalmazottak reagáltak a megértésre, elmagyarázták mindent, és rágták. Meghívtak engem, hogy újra születés után (rendelet). soha durva! tartsd fel, Lublino!

Bemutattam az átlagbéreket igazoló oklevelet, nem rendeztem be azt a rekordot, hogy az elbocsátásom előtt felfüggesztettem a mézes munkából. bizonyíték nélkül fizetni. A számuk rekord, nem rendezett, és kérték, hogy saját költségükön helyettesítsék a nyaralást. És minimálisra számítottuk a juttatást, mert sok időt töltöttem nyaralni. Bár nem volt szabadság. Kényszeríteniük kell a rekordot azzal, hogy a munkájukkal felfüggesztik, szabadságon saját költségükön? Vagy nem játszik szerepet az ellátások kiszámításában?

Kapcsolódó cikkek