31 - Vélemények a roott, Moscow rustaveli, 14 st9 (1 emelet)

Személyes véleményem. Made fogászati ​​implantátum klinika Ruth, nagyon félt, aggódott, de az állam a fogatlan is kénytelen menni, és telepíteni implantátumokat. Összegyűjtött minden bátorságát ökölbe, elment. De ezt nem kellett volna megtenni! Semmi szörnyű filc megtapadását implantátumok kiszivárgott nyugodtan komplikációk nélkül, beállította a koronát. Nagyon köszönöm adminisztrátorok, lányok a call center és az orvosok e klinika (Dmitrovskaya metró).







Személyes véleményem. Sok köszönet orvos szájsebész Sitenkovu BA és segédje, sajnos nem tudom a nevét. Nagyon féltem, hogy eltávolítom a fogat, de hiába. Nem érzem a fájdalmat, vagy egy fasz vagy, ha eltávolítja és után is az altatás eltávozott, ő mágikus, arany kezét, és a másik azt mondta, hogy könnyű kézzel. Most a klinikai szakemberek "Rutt" orvosainak szolgáltatásait használom a legmagasabb szinten, csak bízom benne. A klinika személyzete mindig nagyon barátságos és figyelemre méltó a betegek számára. Köszönjük az adminisztrátorokat az udvarias hozzáállásért. Kívánom az összes munkatárs sikerét és jó szerencsét a munkájukban!







Személyes véleményem. Jó estét! Hálát szeretnék kifejezni az Omerelli ER és az Alekperov RB klinikáinak! Kiváló szakemberek, a beültetés sikeres és fájdalommentes volt! Az árak kellemesen meglepett, t. Hogy. Alá került részesedés)) Ha ez megtörténik, akkor biztos, hogy megy ez a klinikára!

ilya.rublev.75

Személyes véleményem. Jó nap mindenkinek! A klinikáról szeretnék írni. Azt errôl a fogak a klinikán a ház mellett, de az „én” klinika zárva volt, és elkezdtem keresi a megfelelő klinika az interneten talált Rutten. A lányok részletes tájékoztatást adtak a klinikán belüli konzultációról. Meglepett, hogy a konzultáció ingyenes! egy panoráma képből egy kezelési tervhez jön! Most nincs gondom, csak higiénikus takarítást végezek. De ha vannak problémák, biztosan megyek ebbe a klinikába!




Kapcsolódó cikkek