20 Az önképzés kifejezései, amelyek visszaállítják a nyugalmát - egy tény

Faktrum felsorolja azokat a kifejezéseket, amelyek hatnak a tudatunk, mint egy nyugtató egyszerű: lehetővé teszik, hogy összegyűjti a gondolatait, hogy menjen át minden „tivornya”, és folytatja, anélkül, hogy elveszítené a hit magukat.







De mielőtt elkezdenénk, emlékeztetünk arra, hogy az automatikus képzés csak akkor hatásos, ha:

- A személy az auto-edzés során érdekli, amit hallott és azt mondta neki;
- A szavak nem felelnek meg a kritikának, az ellenállásnak;
- Egy személy a képzés alatt egy kicsit izgatott, de nem irritált;
- A fizikai tréning alatt egy személy egy kicsit fizikailag fáradt;
- Az izmok annyira nyugodtak, és ezért nem küldenek jeleket az agynak;
- Csökkentette a hangok és más jelek áramlását a környezetből.

Készen állsz? Kezdjük!

  • Nem tudom ellenőrizni mindazt, ami velem történik. Csak azt tudom irányítani, hogy reagáljak arra, ami történik. Erõm az én reakciómban rejlik.
  • Nem fogok túl sokat gondolkodni arról, hogy mi történhetett volna vagy kellett volna. Ehelyett nagyra értékelem a mai dolgot.
  • El kell fogadnom, hogy mi történik az életemben, a legfontosabb, hogy minden erőfeszítést megteszek.
  • Jobb, ha hibákat követelsz, mintha tökéletesnek lennél.
  • Én soha nem lesz olyan jó, mint azt, hogy mások véleményét, én miután győzelmet, és soha nem lesz olyan rossz, hogy hogyan, véleményem, elmegyek után vereség.
  • Megpróbálok kevesebb figyelmet fordítani a külső nehézségekre, de többre - a saját gondolataimra. Szeretnék pozitívan gondolkodni.
  • A teszt csak akkor jelent problémát, ha előtte járok.
  • Minél hamarabb visszaszerezem a kudarcokat, annál hamarabb el fogom érni, amit akarok.
  • Nem fogok elrejteni a saját félelmemtől. Tudom, hogy nem léteznek megijeszteni. Csak azt mondják, hogy az életemben van valami nagyon fontos dolog, amiért legyőzni kell őket.
  • Hatalmas különbség van a fáradtság és a fáradtság között. Az élet túl rövid. Nem fogom rávenni valamire, ami teljesen érdektelen számomra.
  • Ha nincs időm arra, ami igazán számít, abbahagynám azokat a dolgokat, amelyek nem számítanak nekem.
  • Nem tudok hírnevet teremteni és szerencsét hozni arról, amit egyszer tervezek.
  • A jövő eltérhet a jelenől, és most abban a helyzetben vagyok, hogy megváltoztathatom.
  • A boldogság akkor jön hozzám, amikor tőlem jön.
  • Elõrelépés szükséges, de soha többé nem fogok eljutni senkivel (magamat is beleértve), akivel még vele is akarok lenni.
  • Megpróbálok jobb lenni, nem gondolom, hogy jobb vagyok.
  • Túlságosan elfoglalt vagyok a füves munkámban, hogy figyeljen arra a tényre, hogy a tiéd zöldebb.
  • Meg fogok enni, amit szeretek. Mozgás, ahogy szeretem. Beszéljen arról, amit szeretek. Szeretni az életet. Ma.
  • A következő megállás a jó irányba ne legyen hosszú.
  • Az utazás során minden kis győzelmet ünnepelnem kell. Végső soron érdekes és izgalmas életet keltenek.






Tetszik a post? Támogatás Factum, kattintson:




Kapcsolódó cikkek