18 éve élünk együtt, így minden megjósolható és monoton, és már nem is akarjuk

18 éve élünk együtt, és mindent kiszámítható és monoton, hogy nem is akarjuk az ágyban. Azt hiszem, hogy másként szeret és szeretne ... annyira unatkozik velem, és vele együtt minden megvan. Szeretnék valamilyen módon frissíteni a helyzetet. De nem tudom, nincs tapasztalat egyáltalán! Nem tudom, mit tegyek? Mondja el pontosan, hogy milyen konkrét helyzeteket, milyen intézkedéseket kell tennie? A kis dolgokra - mit mondjak, mit tegyek. Nagyon kedves vagyok a természetben, nem tudom, hogyan kell egy öltést beilleszteni, ő az első, nem volt szerelmesem sem. Olvassa el a könyveket, hogyan lesz kurva, nem tetszett nekik, kevés tanács. Talán a szerelmesek válaszolnak, hogyan vonzzák a férfiakat? Örülök az összes konkrét tanácsadásnak, köszönöm előre!







Delight N. 16.11.11 22:31 (válasz: szerelem hajdina!))))

Ugyanaz a probléma. Állok, hallgatom, talán tanácsot adnak neked.

Próbálja ki a szerepjátékokat, nagyon élénkítő, sötétség van az internetes forgatókönyvekben.
Tervezze meg szabadidejét, szükséges, hogy ő nem volt olyan szokásos. Ha források lehetővé teszik, akkor szervezni versenyeken a hibás, repül fozdushnom ballon repülés aerotrube, megy a divatos étterem, delfinekkel úszás, írjon egy szerelmes levelet a férje által küldött postai levélben, szeretlek hívás mondani neki, hogy tegye le, szokatlan ajándék egy ok (például repülő halak, internetezés, talán Air Swimmers név alatt).






Azonnal ne dobd ki mindent, tervezz meglepetéseket sokáig, például egy évig.
A külső hangolás nagyon fontos, de a legfontosabb dolog még mindig új benyomások, így nem a szokásos módon.
Sok szerencsét

de általában milyen hr .. a nőknek ki kell kijutni a bőrből, kényeztetni a parasztot? hagyd, hogy túl podnapryagaetsya!

szereted magad többet tőle, pénzt költeni a ruhákra, sminkelni, több időt fizetni magadnak, a megjelenésednek. válik számára egy érdekes, bár akkor az új beszédtéma! ágyban lepte, emlékszem, mit vannak még nem tette meg, vagy azt, ami hosszú ideig nem csinálni)

És nekem úgy tűnik, éppen ellenkezőleg, meg kell pihenni nélkül, például egy barát, akkor kívánatos, ha odinokoy.A akkor minden fül prozzhuzhit olyan rossz egyedül lenni, legalább valaki talál-te olyan boldog pochustvuete.Zaodno és együtt lógnak , elválnak

baszd meg stervochkoy lesz? és mit tartalmaz ez a koncepció?




Kapcsolódó cikkek