15 Romantikus dolgok (ajándékok, meglepetések, tettek)

1. Romantikus vacsora. Azt hiszem, már megpróbáltad. De megpróbálhatja meglepni vagy más módon megtartani. Például a fürdőszobában. Készítsük el a pályát (bármilyen virágbolt meg lehet vásárolni egy zacskó, olcsó, ha a szalonok még mindig nem tudom egy ilyen szolgáltatás, csak kérni), akkor megszórjuk a földre, és lehet a vízben. A vízben még mindig kiszabhatja a szappan virágokat - konfetti. Díszítsd a kerület gyertyák (legyen óvatos, ne felejtsük el, hogy bármi, mint egy gyertyát ne legyen üveglapot a tükör eltörik). Gyűjtünk egy fürdőt habjal. Készítünk pezsgőt vagy valami mást, de könnyű és hűvös, szeleteljünk gyümölcsöt vagy kis kanapéket. Vásárolhatsz bombákat a fürdőszobába. Ha Ön kemény ember, akkor jobb, ha szembe vele, mint a meglepetés esélye arra, hogy egy kis váll masszázs szeretett, akkor biztosan kell dönteni, hogy pihenjen.
Megegyezhet a szállodai szoba, apartman. Hozz létre mítoszokat: menjen valakihez a rokonoktól a születésnapon, ugyanakkor bemutassa őket. A legfontosabb az, hogy előkészítsük az embert egy kedves, játékos hangulathoz.

15 Romantikus dolgok (ajándékok, meglepetések, tettek)

4. Egyébként ne féljen virágokat adni a férfiaknak! Sokan nagyon szeretik őket. Az én emberem, vettem egy kis vörös rózsa, akkor kötve egy szép szöveg aláírás nélkül érkezett meg a munkáját, és kérte őt, hogy adja oda a fiú, mint a nagybátyja FI (csak abban az esetben elmondta, hogy mi volt rajta, úgy néz ki ... Akkor vigye fotómegjelenítés). A fiú visszatért, és átadtam neki a pénzt. Számomra nem annyira, de a gyerek szép. Hazafelé boldogan hazatért és régóta elmosolyodott, a váza mellett.

5. Édes fogakért! Készíthet ilyen ajándékot. Vásároljon csokoládét különböző méretben és ízben. Gyűjtsd össze a piramist, díszítse az íjat. Minden jel matrica csokoládé (vagy egy megjegyzés a szív alakú, ragasztott ragasztószalaggal). Például. A legkisebb csokoládé - ​​"Ez, mint a szeszélyem - kicsi-kicsi". Tiramisu vagy szénsavas csokoládé - ​​"Ez, mint a csókod, gyengéd és édes". Eszik csokoládét, ahol foltokban fekete és fehér csokoládé - ​​„Ez a gondolat, hogy - éjjel-nappal.” A világos skarlátvörös vagy átalakító - „Mi egy perc veled - világos fényes” pálinka, rum, likőr - „Ez az ölelés az erős és mámorító.” És a legnagyobb - „Ahogy a szerelem - nagy és erős,” Próbálj meg nem csak jel, mintha, hogy köze van a bókokat!

15 Romantikus dolgok (ajándékok, meglepetések, tettek)

6. Az ajándék a szív kulcsa. Vannak olyan ajándékok, amelyek nem romantikusak, de szükségesek. Például egy ilyen és egy ilyen cég házvezetője. Keresse meg a kulcstartót (vagy csinálja meg magad) egy kulcs formájában, és csatolja. Írj egy megjegyzést a szerelmedről, hogy ez a kulcs a szívednek.

15 Romantikus dolgok (ajándékok, meglepetések, tettek)

8. Szimbólumok és ajándéktárgyak. Ne felejtsük el, hogy sok lehetőség van a fotóstúdióban. Rendelhet pólókat a szerelmeseknek, rejtvényeket egy családi fotóval, bögrét kívánsággal és fényképével. Egyes ajándékokon még mindig érvényes a feliratok metszete.

15 Romantikus dolgok (ajándékok, meglepetések, tettek)
15 Romantikus dolgok (ajándékok, meglepetések, tettek)

15 Romantikus dolgok (ajándékok, meglepetések, tettek)

Itt van inspiráció egy vers, akinek nem tudom, ha megmentették.

AZOKAT, MIÉRT LOVKAN!
Az életemet a szerelem,
És adom neked!
Sajnálom nélkül adok,
Végtére is, szeretlek, mint egy élet!
Imádom, hogy gyönyörű vagy!
Ez egyedülálló és kívánatos,
Mert az érzéki, édes,
Mert csak nekem hisz.
A csábítás és a bátorság,
A megértésért és a hűségért,
A szerelem ihletésére,
Mert mi jó veled!
A szépség, az egyediség,
A szeretet, a gyengédség és a nyitottság érdekében,
Kérdésemre, a válaszomért
Az évek kopogásának és lelke szívének!
Minden forró csókra
Mit adtak tőled?
Az a tény, hogy szeretlek!
Az a tény, hogy csak az én!
A meglepetés, az öröm,
Ha a szeme vagy a szemrehányás ragyog,
A fájdalom és gyötrelem édességére
A szív remegésére és a türelemre!
Lelkem fogsága miatt,
Az a tény, hogy mindig velem van!
Minden csodálatos pillanatra!
A nevetés sugárzó és zavart!
Minden szeszélye és könnye,
Az a tény, hogy álmaink és álmaink!
A szív és a szeretet őszinteségéért.
Vérrák az erekben!
Az Ön káros és kitartó,
A változékonyság és a büszkeség!
A beszélgetések őszinteségére,
A bölcsesség és a viták figyelmen kívül hagyása!
Mert mindent hiszek!
Egyedül a magányért.
SMS és hívások esetén,
Azért, hogy egyedül vagyunk a világon!
Nőiességed és törékenységed miatt,
A szellem, gyengeség, érzékenység erejéig.
Amire álmom álmomban!
Amit nem titkol magában.
És nyíltan beszélsz!
Mindig értsétek, mindig megbocsássanak!
Minden ajándék és szó!
Az a tény, hogy a fej kerek!
Az ég felett, a szél, a nap, az eső.
Amit te és a vendéged.
A találkozók titkaiért, éjszakai simogatásokért,
Az a tény, hogy csavarja a szemét.
A szexualitásért, egy álomért,
Amit én akarok!
Reggeli, vacsora, gyümölcslé pasztellben,
A hő, hő, mennydörgés, hóvihar!
Az érzelmek szenvedélyes impulzusainak!
Az öröm találkozása, szétválasztás szomorúság!
A lélek minden izgalmához!
A hátán egy liba futása!
Az első vallomásom,
A veszekedés és szenvedés miatt!
Mindenkiért, akit szeretsz!
Erre és az életemre adok!

10. Hangulatos meglepetés. Az emberek kedvelik az úttörőket. Olyan egyszerű meglepetést kínálok, amikor pontosan tudod, hogy mit szeretsz az estén. Vegyél meg a bébi strasszokat az archoz, és illessze be őket a testre. Lehet, hogy csak egy szív vagy a neved, ha csak olvashatóan és nem három rétegben van, és amikor elcseszti magát, azt hiszem, kellemes meglepetés lesz.

11. Számítógépes vírus. Javaslom, hogy módosítsa a háttérképet a számítógép asztalán. Lehet róla romantikus kép, a feliratod vagy a közös fényképed. Születésnapkor egy gyönyörű képet nyomtathatsz ki, egy plakátot a "Gratulálok és a szeretet" kezében. Ezután készítsd el ezt a fotó háttérképet. Vagy csak be lehet keretezni. Ha rendelkezik egy Photoshopmal, remek! Ha messze vagy ettől, ne aggódj. Nyissa meg a kívánt képet / fényképet a Start -> Programok -> Kiegészítők -> Festék. Válasszon olyan eszközt, amely úgy néz ki, mint az A betű (vagy egy ceruza eszköz). Válassza ki a színt a palettán. Írd le, amit akarsz, mentse jpg formátumban. És készen áll! Továbbra is beilleszthető a képernyőre.

12. Együtt vagyunk együtt. Igazából megrendeld a legjobb közös fényképedet hatalmas formátumban (pl. Plakát) egy fotóstúdióban. Vagy nyomtassa ki a háttérképet a fotó formájában. Van egy ilyen program RonyaSoft.Poster.Printer, megtöri a fényképét, vagy képet A4-es lapon, és adja őket nyomtatni, figyelembe véve a helyeket a ragasztás. Ennek eredményeképpen kaptam egy fotót a falban. Még mindig a szerelem szavakat írtam a sarokban. És a fotó annyira irreálisnak tűnt, és a házastársát gyakran nem látta, hogy először nem értette, hogy mi vagyunk. Valóban, úgy nézett ki, mint egy oldal a magazinból. Itt van ilyen hatás.

13. A könyv a legjobb ajándék. Vesz egy könyvet a sorozatból „100 legjobb embereket” (énekesek, focisták, tudósok ...) Az első fordulóban írási olyasmit, hogy „Nagyon meglepett, hogy nem volt ott.” A következő oldalon, a la „ne aggódj, hogy nem tettek említést, egy pár panaszok és a következő könyvben rá nézve, hogy legyen.” Ezután külön lapot készítünk az oldalak méretével és beillesztjük a könyvbe. Vannak írásban az előszó „Úgy tűnik, addig várni, és én úgy döntöttünk, hogy a helyzet javítására magát”, és hogy ki az életrajzát (a humor, persze, minden oldalon díszben).

15 Romantikus dolgok (ajándékok, meglepetések, tettek)

14. SMS. Olyan gyakran használunk modern módszereket, hogy elfelejtjük a szép dolgokat. Érezd kedvesét minden ok nélkül szeretetteljes szöveges üzenetek, és ne a termékek listája. Például:
*****
Szeretné tudni, hogy kinek szeretem (becsülöm) én?
Nem nehéz kitalálni!
Legyen óvatosabb az olvasás!
Levéleket osztok ki.
***
Sms Rád gondolok 61 másodpercenként, a napi 25 órában, az idő múlásával már zavaros vagyok
****
Ön ül és hiányzik, nem ismeri, hogy valahol van valaki, aki ül és gondol, mikor írsz?
****
A szívem kimerült a mellkasomból
Utána futott, és a tornácon.
Ha valaki hirtelen kopogtatott rád -
Ez a szívem! Hagytad be, rendben?
******
Tudod, persze, és a saját szavaidban, a legfontosabb a szívből. és nem bókot adok magának, hanem neki.

És miért? - kérdezed. De azért mert! Ma nem lesz rólad romantika, holnap pedig valaki más lesz, minden mindig visszajön, és valami romantikusnak, gondoskodónak és szeretettnek kell lennie. l

Kapcsolódó cikkek