10 olyan tanács, aki külföldi férfiaknak felel meg

10 TIPPEK A NŐKRE,
VEZETő MEGFELELŐSÉG MENEKKAL

10 olyan tanács, aki külföldi férfiaknak felel meg

Elena Wyeth a férje "fiával"

Nemrégiben gyakran kapok ugyanolyan tartalmú leveleket: "Kétségbeesett vagyok." A levelezés nem vezet semmihez: a férfiak megjelennek, majd ok nélkül eltűnnek. " Azt akartam, hogy egy tengely tanácsot adjon a nőknek a saját, úgymond, harangtorony.







SO, 10 TIPPEK A NŐKRE VONATKOZÓ MEGFELELŐSÉG A Férfiakhoz:

1. Válaszoljon azonnal, annál gyorsabban, annál jobb. Tehát egy ember stabil érdekeit fenntarthatja magának. Ha a válasz 2-3 napra gondol, akkor az ember érdeke más tárgyra vált. Ez különösen fontos a levelezés első szakaszaiban, azaz. próbálja megtartani a "szenvedély hőjét", a férfiak kedvelik.

2. Ne ossza meg azonnal az összes információt magáról! Jobb részletesen, a végén egy csipetnyi, mondják, a folytatás következik. Ki fog érdekelni, hogy veled kommunikáljon, ha "mindent elárulsz magadról" az első levélből.

3. Ne légy egyszerű, találjon érdekes szavakat és kifejezéseket, legyőzze a helyzetet, néha megengedhet néhány szóbeli szórakoztató fordítást is. A férjem például még mindig emlékszik arra, hogy a "hideg lábak" helyett "hűvös lábbal" (amerikai szleng) írtam. Sok ilyen példa van.






4. Ne töltse be az embert a problémáival. Még van időd erre, és most már megijesztheti és elfuthat. A férfiaknak fokozatosan "szelídíteniük kell", emlékezzenek a "The Shrewing of the Shrew" filmre?

5. Ne kérjen pénzt, anyagi segítséget stb. De ha felajánlják, elfogadja, hogy leereszkedjen, mi lehet!

6. Ne mutasd meg, hogy ez az ember volt, hogy a fehér fény "összeállt egy ékkel". Adj könnyedén (csak enyhén!) Hogy megértsd, azt mondod, hogy nagy számú pályázónak választotta őt, mert ilyen rendkívüli tulajdonságokkal, csodálatos megjelenéssel és hatalmas intelligenciával rendelkezik. Nos, mint a férfiak, amikor dicsérik őket!

7. Mutass be érdeklődését az életében, majd ügyesen használd a leveleidben kapott információkat. Az emberek kedvelik, amikor érdekli őket és életüket. Különösen a hobbijaikra - motorkerékpárokra, horgászásra, vadászatra (igen, hány ilyen "férfi ostobaság"!)

8. Ne légy szörnyen súlyos, a férfiak nagyon rémülnek, és a nők enciklopédikus gondolkodásmódja. Abban a kérdésben, hogy tetszik-e az úszni a medencében meztelenül, például válaszolhat: "Nem, szeretem úszni egy kabátban!" Jobb, mint komolyan venni ezt a kérdést.

Kedves nők! Ellenőrzött saját tapasztalat! Nem egy barátnak írt leveleket. És miközben írtam, a férfiak a szerelemtől haltak meg, és szívesen jöttek az értekezletre, amint a "készenlét" átadta barátainak - eltűnt. Mit írtak nekik? Végtére is, a férfiak alapvetően egyszerűek. Sokkal könnyebbek, mint nők.
Sok szerencsét és boldogságot mindenkinek!

A fényképen: a férjem "fiával" vagyok. A kutyáink alszanak velünk, velünk együtt velünk együtt utazni. Ez általában külön történet. Soha nem láttam ilyen elkényeztetett kutyákat az életemben!




Kapcsolódó cikkek