Don24 - a sorozat folytatja "Rostov" győzött a harmadik alkalommal egymás után

Don24 - a sorozat folytatja

De a teljes statisztikák a párbaj "Rostov" és a "Dynamo" nem támogatja a játékosok. Összesen az orosz bajnokságban a riválisok 44 ülést tartottak. Kilencet nyertünk a miénk, 20 moszkoviták.

A mérkőzés kezdetén a levegő hőmérséklete kicsit - 32 fokig csökkent. Délután 38 volt. A megelőző nap fiatalok játszottak a hőségben. A hő nem állította meg a párokat abban, hogy példát mutassanak a véneknek. A fiatalok nyertek - 3: 1.

A meccs előtt Dinamo Jurij Kalitvintsev elmondta, hogy játékosai már elfelejtették a Perm-et. És hozzátette, hogy nem figyelnek a hőre, mert az ellenfél ugyanolyan körülmények között játszik. Rendben.

Összetételünk nagy erőfeszítés nélkül kitalálható. Sérült Makeev, akit még nem láttunk. Azt írják, hogy Bayramyan megsérült az előző körben a Kaspiisk-ban. Kiderült, hogy a pletykák hamisak - Khoren a kompozícióban. Alexander Bukharov továbbra is kezeli a lábát. Egyáltalán nem jött be az alkalmazásba. Így jöttek ki azok a területek, akik elkezdték a találkozót az "Anji" -tal. Kivéve Vitaly Ustinov. Helyette megjelent Alexander Zuev.

A kezdeti felállás a következő volt: Pesyakov, Ingason, Vilush, Parshivlyuk, Mevlya, Gatskan, Zuev, Kalachev, Mogilevets, Bayramyan, Dyadyun.

Körülbelül öt percig a vendégek voltak a területen. A nyíláson a mi bal oldalán esett át, innen a büntetőterületen követett áramlás, majd egy csapás. A labda átsiklott a keresztrúdon. Pesyakov mondott valamit a védőknek. Alig valami kellemes.

A válasz nem sokáig tartott. Gatskan fejes a kapuba lőtt ellenfelet, de a hosszú fegyveres Shunin elérték a labdát. A pillanatok - 1: 1.

A 15. percig a Rostoviták végül a mező Dynamo fele felé költöztek. A vendégek nem is gondoltak a támadásra. Nem kaptak ellentámadásokat. A déli tribün szigorította "Előre", Selmash! "

A 22. percben a "kék és fehér" védelme nem bírta elviselni. Mindent egy rendszeres bejelentéssel indított Kalachev-nak a büntetőterületen. Volt egy zűrzavar. Kétszer rosztoviták ütöttek. Az egyik visszautasította Shunint, a második pedig a bárban esett. A labdát a Bayramyan vette fel, és a lába azonnal felrobbant. Büntetést.

Timothy Kalachev megmutatta, hogyan kell legyőzni a 11 métert. Shunin egyik sarokba csapott, és a labda a másik felé repült. Mester!

Lapochkin bíró, mint Kalachev is látható. A 30. percben hat sárga kártyát adott ki, mindegyik riválisnak három.

A szünet előtti utolsó negyedben a Dynamo végül birtokba vette a labdát, és megpróbálta növelni a nyomást. A játékban kétszer volt Sergei Pesyakov, de nem annyira, hogy a riasztást megszólaltassa. A vendégek hosszú távú sztrájkokat próbáltak használni, de sok sikert sem.

Ignason megy előre

A második félidő Alexander Gatskan legveszélyesebb csapásával kezdődött. A labda a Dynamo cél sarkába ment, de ismét nagyszerű Shunin játszott, lábával verte.

A 60. percben a sárga lapokon a Rostovites előkerült: figyelmeztetés érkezett Parshivlyuk-ra. A "mustár vakolat" pontszám 4: 3 lett.

A Dynamo még mindig megragadta a kezdeményezést, és a játékot a mi felére mozgatta. Azonban nem tudtak bejutni a büntetőterületre. A vendéglátók megengedték a vendégeknek, hogy távoli megközelítésekkel csak kombinációkat játszanak.

A standok viharos taps alatt a mezőt Timofei Kalachev hagyta. Arthur Yusupov jelent meg. By the way, az egykori Dynamo.

Az újjászületés Sverrir Ingason 30 méteres ingerlési ütését okozta. Körülbelül ugyanaz a lövés után Kaspiysk, Dyadyun szerzett a győztes cél. Ezúttal a férfi maszkjának ütése a védőre esett, a labda a sarokba ment.

A sietségünk sehol nem megy

Fokozatosan a játékosok kezdték csökkenteni erejüket. Ez nem meglepő ebben a hőségben. Az aktivitás kitörése a gazdaszervezetekben a 75. és 80. perc között volt. Részt vett Gatskan, Dyadyun, aki felváltotta a Moussa Doumbia-t. De a Dynamo újra és újra lőtt labdát a büntetőterületről. Egy alkalommal, miután a Miha Mevlja érintő ütemében egy sarokba kerültek, az állások ugrották az üléseiket. De a labda elbukott a pulttal a Dynamo góljával.

Ügyesen "szárítottuk" a játékot. Nem siettek sehová. Úgy érezték, hogy az ellenfél nem tudja megtalálni az utat a házigazdák kapujához. Valószínűleg a Rostov hője is érintett.

Végül a moszkoviták veszélyes pillanatot teremtettek. Lordov lõtt a kapun, de egyetlen partner sem érett az átadáshoz.

Már a töltött időben a Rostovites megmentette Sverrir Ingasonot, önzetlenül játszott a kapu közelében, és egy nehéz helyzetben a labdát a büntetőterületről szállította.