6 Szemöldök, ceruza, ceruza, gél és viasz-rögzítő - szerkesztők és szépség

6 Szemöldök, ceruza, ceruza, gél és viasz-rögzítő - szerkesztők és szépség

6 Szemöldök, ceruza, ceruza, gél és viasz-rögzítő - szerkesztők és szépség

Ceruza Artdeco Vízálló Eye Brow Designer, árnyalat 77 Proof Brown

A ceruzák a szemöldök leggyakoribb és leggyakrabban használt eszközei. Így kezdem velük. Az Artdeco vízálló Eye Brow Designer elég lágy ahhoz, hogy a legkisebb erőfeszítés nélkül feküdjön a bőrön. Kaptam egy árnyalatot 77 Proof Brown, egy gazdag barna gesztenye aluljáró, de nem vöröses. A ceruza kitartása kiváló. A címben azt állítják, hogy vízálló - ezt nem ellenőriztem az üzletben, miután a tengerparti szezon véget ért. De azon az állásponton van, hogy nagyon nehéz a bőrtől elválasztani a stroke-okat, hiszek a vízállóságban. „Beépített” kefe kényelmes, és általában egyetlen probléma merült fel, csak azért, hogy erőteljesebben a ceruza: a vezető hüvely (véleményem szerint ez nem fából, és egyéb dolgok) elég nehéz még az új sharpeners Dior, és én hirtelen erőfeszítéseket kellett tennie.







Hol lehet vásárolni: a Brocard hálózaton és a letu.ua oldalon, a ceruza ára 243,90 UAH.

6 Szemöldök, ceruza, ceruza, gél és viasz-rögzítő - szerkesztők és szépség

Pencil Dior Powder szemöldök ceruza, árnyalat 453 puha barna

A Dior Powder Eyebrow Pencil ceruza teljesen más textúrája - puha is, de nem viaszos, de nagyon poros, nagyon szorosan nyomott árnyaként. A 453-as puha barna árnyalatnál kissé vöröses, mint én. A szemöldök jobban megfelel az árnyalatoknak egy csepp szürke. A ceruza azonnal rengeteg pigmentet hagy a bőrön, ezért enyhén kell alkalmazni. Van neki egy nagyon csak kap a dráma (nem abban az értelemben, a „tragédia”, és abban az értelemben „drámai szemöldök” :)) És mégis, azt hittem, ez a ceruza jobban megfelel az árnyékolás, hogy nem dolgoz egyes szőrszálak. Az ellenállás Dior Powder szemöldökceruza kellemesen meglepő: a porszerű textúra ellenére nem koptat, nem mozdul el, nem fakul. A rendszeres közepes merevségű ecset, mint a ceruza Artdeco. A ceruzához egy ceruzahegyező is csatlakozik, ami praktikus és kellemes.

Hol lehet megvásárolni: a Brocard hálózaton és a letu.ua oldalon, a ceruza költsége 493,20 UAH.

6 Szemöldök, ceruza, ceruza, gél és viasz-rögzítő - szerkesztők és szépség

Ceruza Rimmel London Professional szemöldök ceruza, árnyalat 004 fekete barna

Pencil Professional szemöldökceruza - a Rimmel London egyik legismertebb márkája és a sok szépségű blogger öröme, akik a méltó alternatívát tartják a drágább márkák eszközeinek. Meg kellett vizsgálnom, hogy ez így van-e, és csak két, nem költségvetési minta esetén lehet összehasonlítani (lásd fent). A ceruza Rimmel London keményebb volt, mint az Artdeco ceruza, és sokkal nehezebb, mint a ceruza Dior. De a bőr nem húzza, és nem karcolja meg, rendesen viselkedik. Ezzel a ceruzával egyszerűen csak vékony löketeket készít a kontúr vagy egyéni szőrzet rajzolásához. A 004 Black Brown színárnyalatát választottam, és nagyon jónak tűnt számomra: egy gazdag, sötét barna, amely a grafittal való elhagyás, azaz vöröses nélkül. A ceruza jó. Csak a sapkás ecsettel lehet hibát találni - ez elég hülye. De a gazdaság opció gazdaságos lehetőség.







Hol lehet megvásárolni: a 4.16 euróért a site.com oldalon értettem.

6 Szemöldök, ceruza, ceruza, gél és viasz-rögzítő - szerkesztők és szépség

Felt-tip Bourjois BrowNatural Szemöldök Felt-tip Toll, árnyalat 23 Brun

Mint mondtam, a folyamat során általában szemöldökceruza van. Néha szemöldök árnyékokkal helyettesítem őket, de sokáig próbáltam valami alapvetően más dolgot kipróbálni. Úgy döntöttem, hogy megpróbálom a feltűrt tollat, és megválasztottam a Bourjois BrowNatural szemöldöke tollat. Őszintén szólva: először teljesen nem értettem ezt az eszközt. A szalaghúzó visszautasította a szemöldökét, és azt gondoltam, hogy megszáradtam. De a keze bőrén húzta. Furcsa. Aztán rájöttem, mi történik: az arcom már gondoskodó és tónusos gyógymódot kapott, és a bőre is hajlamos a zsírosodásra (igen, még ha a szemöldök is nő). Nem tudom, hogy más hasonló eszközökkel kapcsolatban, de ez a jelenség problémát jelent: csak tökéletesen tiszta bőrre fest. Ezen a ponton már el tudtam volna elrejteni a Bourjois BrowNatural szemöldöke tüskéjét, és elfelejtettem. De a szépség-naturalista bennem egyszerűen véget kellett érnie - és nem hiába.

A felülvizsgálat minden színezőeszköze közül a Bourjois marker a legkevésbé fest. Nézd meg a fenti képet - papíron, eléggé gazdag lökéseket kapsz. És most figyeljen az alábbi képre - ez a hatás, amit a marker a bőrön ad: a csomagon félig áttetsző, "áttetsző". Annak ellenére, hogy a szemöldökem sötétebb, mint a 23 Brun árnyéka, nagyon természetesnek tűnnek egy feltűrt tollal. Sűrűbb és formálisabb, de anélkül, hogy a legcsekélyebb utalás arra a tényre, hogy általában valamivel festettek. Ugyanakkor olyan nagyon jó ellenállás: 16 óra állította, és én is tanúsíthatom, mert egy nap kedvéért a kísérlet nem mossa toll éjjel és reggel még mindig ott van, nemesebbé a szemöldököm. Vagyis, ha szükséged van a "smink nélküli sminkre" és "Olyan ébren vagyok" - ez itt van.

A Bourjois BrowNatural szemöldöke övcsúcs jellegzetességei miatt először azt kell alkalmazni: azonnal a bőrtisztítás után, de minden más módon, beleértve a gondoskodást is. Továbbá a jelölő érzékeny a pozícióra, amelyben tárolja - arra a következtetésre jutottam, hogy a vízszintes a legjobb. A függőleges árnyékban vagy túl sok a folyadékcsúcs felé, vagy fordítva, nemkívánatos kifolyás következik be. Ez olyan szeszélyes eszköz. De még mindig inspiráltak és továbbra is kísérleteznek a markerekkel szemben.

Hol lehet megvásárolni: a feelunique.com oldalon 6,46 euróért megrendeltem.

6 Szemöldök, ceruza, ceruza, gél és viasz-rögzítő - szerkesztők és szépség

Felt-tip Bourjois BrowNatural Szemöldök Felt-tip Pen,
árnyalata 23 Brun - ahogy a bőrön néz.

6 Szemöldök, ceruza, ceruza, gél és viasz-rögzítő - szerkesztők és szépség

A szemöldök szempillaspirál a Factory Colored Eye Brow gélt

A szempillaspirál vagy a gél a hasított testben messze nem a kedvenc szemöldökös termékem. Tudom, hogy sok ilyen lány szeret, de nem én. Azt hiszem, az ügy a szemöldök típusában, pontosabban a szőrszálak vastagságában van: a gélt úgy hívják, hogy növelje a kötetet, hogy láthatóbbá tegye őket. De az én esetemben a probléma nem kis mennyiségben, hanem a sűrűség hiányában. És a szempillaspirál nem segít a ritka szőrszálak vastagabb megjelenésében. Ezért a Make Up Factory színezett, szemhéjfestékét külön nem használom, hanem más eszközökkel - ceruzával vagy árnyékokkal -, hogy javítsam a drámát és rögzítsem a szőrszálakat. A Shade 3 jó sötétbarna volt, ami jól illett nekem. Az is kellemes volt, hogy a gél a szárítás után puha a szemöldökét, anélkül, hogy megragadná a kéreg.

By the way, nemrég olvastam a sminkelő tanácsát azoknak, akik szemöldököket használnak szempillaspirálra: először a hajfestést a növekedés ellen, a második (szempillaspirál nem túl) a megfelelő irányba. Ez természetesbb megjelenést és hangerőt eredményez.

Hol lehet vásárolni: a Brocard hálózaton és a letu.ua oldalon, a gél költsége 278,10 UAH.

6 Szemöldök, ceruza, ceruza, gél és viasz-rögzítő - szerkesztők és szépség

Viasz zsírkréta Givenchy Mister szemöldök

Givenchy Mister szemöldök, átlátszó viasz ceruza, az én régi kedvencem. Amikor a füvek zöldebbek voltak, az ágak magasabbak voltak, szemöldökük sötétebb és vastagabb volt, csak annyit tudtam Mr. Aibro-tól, hogy megkérdezzem tőlük a helyes irányt és egy egész napot. A korábbi példányt egy apró kenderre használtam fel (azt kell mondanom, hogy a ceruza eredetileg kicsi volt és olyan kicsi volt), és örült, hogy egy teljesen új ceruzát kap. Határozottan szeretném ezt a formázó tényezőt: nagyon kevés helyet foglal el, egy mozdulattal alkalmazható. Az én esetemben, amikor az egyéni szálak önkényesen kiborulnak, bárhol is kedvelik, a viasz a szemöldök teljesen helyettesíthetetlen eszköze. Finoman rögzít, ragasztás nélkül, tökéletesen fekszik a ceruzával vagy a porral, anélkül, hogy kenni akarja őket.
Hol lehet megvásárolni: a Brocard hálózaton és a letu.ua oldalon a gél költsége 432 UAH.

Ossza meg ezt




Kapcsolódó cikkek