16) Egy csésze erős forró kávét töltöttem egy ezüst kávéfőzőből és lefordítottam - 16) öntöttek


16) Egy csésze forró kávét töltöttem egy ezüst kávéfőzőből, és egy darab tortát helyeztem egy antik porcelánlemezre.

17) A nagymamám kiváló szakács; főleg kóstolja meg a pirított savanyú káposzta.

18) Mary azt mondta, hogy vasárnap otthon nem vacsoráz, mivel meghívták vacsorára a barátaival.

19) nem kaptam semmilyen öröm a vacsorát, a leves volt vizes, íztelen kocsonyás hal és a hús szétfőtt.

20) Sajnos nem volt garnélarák koktél a menüben, és ez a kedvenc ételem.

21) Családunk szereti a zöldségeket, nyáron és télen pedig anya gyakran rizzsel és darált hússal töltött cukkinit főz.

22) A pincér ajánlott minket az első gomba leves tejfölt, a második - füstölt lazac burgonya - krumpli, és a desszert - fagylalt málna szirup.

23) Egyél a sárgabarackot. Nagyon ízletesek.

24) Milyen levest akarsz főzni? - Bárki. Csak hagyd, hogy az anyám főzzön. Ezután sokkal finomabb lesz.

25) Kérek egy csésze kávét? - Köszönöm. Ne tegyen sok cukrot, kérlek. Két darab elegendő. - Akkor. Az ízek különböznek.

26) Itt az ideje, hogy vacsorázzunk. Mi van ma vacsorázni? Borjúszeletek sült burgonyával és teával kekszekkel.

27) Mit vehetek fel? Próbálj ki egy salátát. - Köszönöm, már ettem. Nagyon ízletes. - Akkor hadd kínáljak neked egy sonkát vagy sajtot. - Köszönöm, örömmel fogok egy szelet sonkát és mustárt.

28) Kérem, adja át a só rázót? - Sajnálom, nagyon kevés só van benne. Most visszaadom.

29) Mi volt a második? - Semmi, de a szeleteket tésztával rendelem. - És a burgonyát és más zöldségeket kedvelem a makaróniak, szóval csirkét sült burgonyával.

30) A táblát már lefektetették. A lemezeket, késeket és villákat elosztják, a szeletelt kenyér, a borpalackok nyitva vannak. - És hol van só, bors és mustár? Te, mint mindig, elfelejtetted őket.

31) Az orvos azt tanácsolta, hogy enni több gyümölcsöt, és tartsák be az étrendet.

32) Annyira szomjas vagyok! Ma nagyon meleg.

Eredmények (angolul) 1:

lefordítva, kérem várjon.

Eredmények (angolul) 2:

Kapcsolódó cikkek