Történelem és tények, Fiatal boyz - tsska - hírek пфк цска

Kiütése UEFA Champions League ezüstérmes az ukrán bajnokságot „Young Boys” megpróbálja felidegesíteni most a vice-bajnok Oroszország, de eddig a statisztikát mellett szól CSKA.

„Fiatal fiúk” még soha nem nyert a play-off körben az UEFA Champions League, míg a CSZKA Moszkva a döntő fordulóban az európai selejtező még nem botlott.

Korábbi találkozók
• A klubok még nem találkoztak az UEFA versenyeken.

• Egy évvel korábban a Fiatal Fiúk pontosan ugyanezt tették. A harmadik kvalifikációs fordulóban a svájci vereséget szenvedett az ukrán bajnoki címért - Shakhtar Donetsk. Igaz, akkor a győzelmet 11 méteres sorozatban nyerték. A következő fordulóban a sárga-fekete betört a "Borussia" -ból a Mönchengladbachból - 2: 9.

• A CSKA a harmadik kvalifikációs fordulóban is megkezdte a küzdelmet, így az athéni AEK 3: 0-os vereséget legyőzve.

• Az előző szezonban, CSZKA egyenesen a csoportkörben - ez volt a tizedik ki moszkoviták a főtáblán a verseny és a negyedik a sorban. Katonák voltak az azonos csoportba a „Monaco”, „Bayer” és „Tottenham”, és nem tudott bejutni a rájátszásba, miután elért három döntetlen és három vereség.

• A jelenlegi sorsolás a Bajnokok Ligája, „Fiatal fiúk” és CSKA megkapta a parancsot jogokat a második helyet a nemzeti bajnokságot.

• Alexander Gerndt és Pontus Wernbloom együtt játszottak Svédországban.