48 - A pusztulás angyala

És Irwin az ő 225 dollár a zsebében, először arra késztet, hogy a Rockefeller Center az útlevelemet, és akkor vándorol át a város központjában beszél mindent, mint régen az egyetemen - „Most fogsz látni Tanger Hubbard”.

- Az anyám azt mondja, hogy tönkreteszi.

"Ó, valószínűleg megpróbálom, de nem fog tenni semmit, mint én", fejét az arcán temettem el és nevetett. Ilyen Irwin. - És mi van azokkal az emberekkel, akik meg akarnak tönkni, de a fejem támaszkodva a hídra?

„Ahhoz, hogy Brooklyn. A híd a Passaic Paterson. Még a hídon a Merrimack teljes féktelen nevetés. Into minden hidat. Hajolok a fejét, hogy a régi híd bármikor. Nigger a melléképület Hetedik Avenue, hogy hajlik a fejét a WC vagy Nem harcolok Istennel. "

"És ki az Isten?"

- Az a nagy radar az égen, valószínűleg, vagy látta a halott szemeket. Idézte egyik tizenéves versét: "Lásd a halott szemeket".

- Mit látnak a halott szemek?

- Emlékszel arra az egészséges épületre, amelyet egy reggel a 34. utcán láttunk, amikor kiborultak és azt mondták, hogy az óriás ott ül?

- Aha - és még mindig a lábai ragadnak ki, vagy valami ilyesmi? Hosszú idő.

- Tehát a halott szemek láthatják ezt az óriást, nem kevésbé, hacsak a láthatatlan festék már nem lett látható, és még az Óriás sem tűnt el.

- Tetszik Alice?

- Azt mondja, hogy ez a Barbara szerelmes beléd.

- Igen, valószínűleg. Unatkozott, mint mindig. "Imádom Simon-t, és nem akarok olyan zsíros zsidó feleségeket, hogy kiabáljanak rám az ételemben. Nézzétek, milyen kellemetlen harya jár." Megfordultam, és láttam egy hölgy hátát.

- A gúnyos kifejezéssel és reménytelenséggel örökké eltűnik, fu.

- Istent nem szereti?

- Ó, olvass újra Shakespeare-t vagy valaki mást, te szinte készen állsz egy könnyre. De nem érdekelte, hogy még azt is mondja. Körülnézett a Rockefeller-i épületben. - Nézd, ki van ott? Ott volt Barbara Lipp, intett és elment hozzánk.

És miután egy rövid beszélgetés, és miután megkaptuk az útlevelemet, sétáltunk, hogy a központ csak beszél, hogy a család és csak kapcsolni a szög a Fourth Avenue és a 12. ahogy újra intett a kezét, Barbara, de ez véletlen, sőt, nagyon furcsa véletlen.

- Igen, úgy tűnik, mintha ma találkoznék veled - mondja Barbara, mint két csepp víz, mint Irvine, fekete haja, fekete szeme és ugyanaz a csendes hang.

Irwin azt mondja: "Hatalmas adagot kerestünk."

- Mi az Óriás Dózis? (Barbara)

- Egy ilyen egészséges adag szar. És semmiképpen sem indokolta el Zhdov analízisét a szar dózisáról, amelyet még csak nem is érthetek meg, az utca előtt nevetni, kacagni valójában. Ezek a lusta hölgyek Manhattanből ...

Kapcsolódó cikkek