145 Hozzászólások a Dmitrovsky tejfeldolgozó üzemről dmitrov g, Koryginskoe shosse, 3

Üdvözlünk! Cégünk nagyon érdekli a céggel való együttműködést! Hálás lennénk, ha műszaki igazgatója és a főmérnök vagy műszaki részleg megvizsgálja az önéletrajzunkat. Profilunk: szállítószalagok gyártása és alkatrészelemek értékesítése, palackozás, csomagolás, címkézés, randizás, csomagolás stb. Felszerelése - minden termék esetében. Saját gyártási helyünk van Serpukhovban (szállítószalagok gyártása), sajátunk van. Legközelebb ›

Kedves ügyfelek, mindenkit tanácsot adok a DEMIGUT termék napi bevitelére, azon kívül, hogy a termék ízletes, sok hasznos intézkedés is van a testen! Először is, a rendszeres szék (sokan észrevették ezt), másrészt pedig a fogyás a legjobb megoldás. És általában hasznos finom! MINDENKÉNT JAVASOLT! Hálás vagyok a gyártónak - köszönöm! PS Ahhoz, hogy megbecsülje és írja a panaszokat, az összes trükköt, és amikor ízletes és hasznos, ritkán fog írni!

Nagyon szerette az üvegezett sajt Svetlogorye, az ár, természetesen, magas, 25 rubel. trükk, de megéri. Leültem, naponta 5 sajtot vettem.

Hosszú ideig nem fogok írni. Nézd meg ezt a gyár termelési tesztek megbízható helyek (roscontrol.com és így tovább. D.), és akkor lehet csodálkozni, hogy milyen sok termék és mennyi ez a termelés nem felel meg az alapvető egészségügyi szabványok, nem is beszélve arról, hogy a gyártás nagy része a növény általában a hamisítás, vagyis a termék szándékosan a legolcsóbb és leginkább káros nyersanyagokat tartalmazza, anélkül, hogy mindezt meghatározná a csomagoláson. Azaz, valójában ez: szándékos csali vásárlók szar (az összes következő. ›

Korábban nagyon szerettem a Dmitrov malmok tejtermékeit. Volt egy finom túró, tisztességes tej, stb. De mostanában ez csak szégyenletes! Hogyan mérgezhet ilyen embereket? Tej, undorító anyag lett! Rancid, büdös, túró, egyetlen folyadék, folyamatos alulsúlyú, hamarosan olyan lesz, mint egy mázas, nyers méretű sajt. Íz, undorító. Az üzemben nyilvánvaló, hogy nem a tejfeldolgozók dolgoznak, hanem a kémikusok, akik megtámadják az emberek, gyermekeink egészségét a Mendelejev asztalával! Ez az, amire szükség van. Legközelebb ›

A vállalkozás megbízható és tisztelt: hogyan, mert a gyártó az OUR, RUSSIAN! Minőségi terméket állít elő - "GOST" számunkra sokat mond, inspirálja a bizalmat és a büszkeséget, mert a terméknek kiváló minőségűnek kell lennie! És ez egy további büszkeség számunkra, egy olyan ország számára, amelyre szankciók nem szörnyűek! Mindannyian áthaladunk, legyünk és hogyan! Pride! Pride! A tejtermékeket a gyártó vásárolta meg. Késztermékeket készítettünk és felnőtteknek és gyermekeknek Dmitrovskii tejkazáról készítettünk. Legközelebb ›

Kapcsolódó cikkek