10 Szabad szolgáltatás online fájlok tárolására

10 Szabad szolgáltatás online fájlok tárolására

Az információ tárolására szolgáló szolgáltatások költségei jelentősen csökkentek, és az interneten dolgozók nagy választékot kínálnak a fájlok tárolására és az online együttműködésre. Tájékoztatjuk a 10 legjobb ingyenes szolgáltatást.

Az Adrive egy egyszerű megoldás online fájlok tárolására. Az előny nagy mennyiségű információ tárolására képes: akár 50 gigabájt is. Ez sokkal több, mint amit Xdrive (5 GB) vagy Box.net kínál. (1 GB)

A Box.net megoldás sok szabad alkalmazást vonz. Tudod szerkeszteni dokumentumok segítségével Zoho alkalmazások azok aláírására segítségével EchoSign, megtekintett CAD tervek Autodesk Freewheel, skála a fénykép segítségével Picnik stb

Ami az azonnali fájlmegosztás szolgáltatásait illeti, érdemes kiemelni a Clip2Net-et. ami nagyon hasznos az operatív együttműködéshez. A Google Sites és a Drop.io lehetővé teszi, hogy olyan webhelyet hozzon létre, amely jelszóval védett információk közzétételére szolgál. Érdemes odafigyelni egy hasonló DropBox szolgáltatásra.

A Mac felhasználók közül a legnépszerűbb a Mozy szolgáltatás. A MediaMax szintén népszerű. Kapsz egy ingyenes, 25 GB tárolására fájlok online, valamint ingyenes MediaMax XL Beta kliens szoftver, amely lehetővé teszi, hogy automatizálják mentést.

By the way, a Clip2Net-hez hasonlóan a programozóink fejlesztették ki?

Ingyen adtam volna a divshare.com-ot
Ingyenes 5Gb. A Plus lehetővé teszi a prezentációk és a PDF-fájlok online megtekintését

A Plus lehetővé teszi a prezentációk és a PDF-fájlok online megtekintését


igen, mit mondasz, pdf - online! Ez így van, és azt gondoltam, hogy lehetetlen :))))))))))

igen, mit mondasz, pdf - online! Ez így van, és azt gondoltam, hogy lehetetlen :))))))))))


sőt, nem minden pdf fájl nyílik meg a böngészőben

Yuzayu Mozy a Windows alatt. Nagyon hasznos. Éjjel minden fájlt biztonsági másolatot készít a szerverre, és ha hirtelen szerkesztettem és újra mentettem a fájlt, Mozy könnyen visszaállíthatja azt

box.net is a programozók által fejlesztett ki :)

box.net is a programozók által fejlesztett ki :)


Kár, hogy nem készítik az orosz változatot. Szerintem ez a szolgáltatás itt is keresett lesz

Molot
Kár, hogy az ügyfélalkalmazás nem áll rendelkezésre ingyenesen.

Kapcsolódó cikkek