10 Jelzi, hogy szellemek élnek a házban

10. Furcsa szagok

Az egyik jel az új szagok, amelyek korábban nem voltak ott. Ezek a szagok élesek lehetnek, és a semmiből jönnek. Olyanok lehetnek, mint például cigarettafüst vagy a virágok illata.







9. Furcsa álmok azokról az emberekről, akikkel nem ismerkedtek vagy olyan helyekre, ahol még nem voltál.

Ha egy fantom telepedett a házba, néha rémálmokat is okozhat. Látsz furcsa embereket, furcsa épületeket és elhagyott városokat. Ez azt jelenti, hogy a szellem megpróbálja elmondani a történetét, és megpróbál kapcsolatba lépni egy álom által. Tudnia kell, hogy valószínűleg egy olyan személy szelleme, aki baleset következtében halt meg. Megpróbálhatsz egy álomdiktárt tartani, részletesen rögzítve minden este. Lehet, hogy megismeri az archívumát, talán megértheti, hogy mit akar a szellem tőled.

8. Érzés, hogy figyeled.

Vannak, akik úgy érzik, a másik világ jobb, mint a többi, és érezheti a holtak tekintetét. Ha úgy érzed, hogy valaki vagy valami követ önt, nézz körül. Talán valami szokatlan dolgot fog látni - ami azt jelezheti, hogy egy másik entitás létezik. Ez az érzés gyakran előfordul, amikor új otthonra költözik - a szellemek megtanulják az új tulajdonosokat.

7. A nehézség érzése.

Nehéz légzés, nehézség a levegőben - a halottak lelkeinek jelenléte. A pap a szabályokat általában úgy oldja meg, hogy elolvassa a házban egy imát és vízzel szentelték.

Furcsa hangokat hallasz: valaki suttogja, sziszeg, süket lépéseket. Ez azt jelenti, hogy a szellemek megpróbálják elképzelni magukat és kapcsolatba kerülni az élőkkel. Ezeket a hangokat rendszerint éjszaka hallják. A zaj forrásához kell mennie, és ha nem a macskája vagy a szél az ablakon kívül, találkozhatsz a szellem szemtől szembe.

5. Hőmérséklet változások.

A szellem megjelenését mindig a hőmérséklet csökkenése kísérte. A lábak zsibbadhatnak, súlyos hidegrázás érzése. Az ellenséges egységek magukkal viselhetik a hőmérsékletemelkedést - lefújja a takarót és a verejtéket.

4. Mozgó tételek

Néhány fantom úgy mozog a dolgokról, hogy helyről-helyre, általában távollétében. A Ghostbusters olyan szobákat készít, ahol a szellemek élhetnek, hagyják el őket, és néhány nap múlva ellenőrizzék a dolgok elhelyezkedését. Ha egy poltergeista közvetlenül a szeme előtt mozgatja a dolgokat, akkor veled akar játszani, és megszabadulni egy ilyen entitástól rendkívül nehéz.

Felébredhet az érintésérzetből. Élesen megfordulhatsz, mert valaki megveregette a vállát. Álmodhatsz egy kézről, amely az arcod felé nyújt. Mindezek a valódi vendég jelenlétének igazi jelei. Az agresszív poltergeisták a levegőbe dobhatnak, keményen nyomják a mellét, vagy hirtelen nyomást gyakorolnak, és megvertek. Az ilyen szervezet jelenléte megköveteli az ördögűzés kötelezõ szertartását.

2. Hangulatváltozások

Az idegenek jelenléte erősen befolyásolja a hangulatot. A depressziós, depressziós érzés egy órája megy keresztül, amelyet azonnal abszolút eufória vált. Bár ez a jel nem 100% -os bizonyíték a másik világi vendég jelenlétére, ez jelenthet valamit.







1. Szemmel való érintkezés.

A szellem jelenlétének 100% -os bizonyítéka szemkontaktus. A lényeg mutatja magát. Láthatja a mozgó ragyogást, láthatod a falon átmenő személy sziluettjét. A szellem egy székben ülhet, a szoba egyik sarkában, feküdni az ágyán. Beszélhet veled. Ebben az esetben fontos megérteni, hogy miért van itt - függetlenül attól, hogy csak vándor lélek vagy figyelmeztetni akarja. Valami fontos dologról.

10. Egy szomszéd alulról, stsuka, hagyja abba az adást az ablakban!
9. Imagination. (opcióként - stop dörömbölés!)
8. Kevesebb, mint a fejhallgatókon.
7. Meg kell állnunk az étkezést.
6. Szomszédok (opcióként - stop bumping!)
5. Hibás perifériális vérellátása van (ha forró vagy, izgatott lesz?)
4. Csökkentse a mélysugárzó hangerejét. (opcióként - kérje szomszédjaitól, hogy csökkentse a mélynyomó hangerejét)
3. Az agy. Csak egy agy.
2. Ez egy normális viselkedés egy élő ember számára, de csak abban az esetben, ha megáll a csapás!
1. Állj meg!

Bontsa ki a 0-as fiókot

Komolyan gondolod, hogy ha van egy szellem a házamban, akkor ezt nem értem anélkül, hogy ez az "utasítás"?

Bontsa ki a 0-as fiókot

Bontsa ki a 0-as fiókot

Anmaori 1638 napja

Mmmmmm 10 jele a skizofrénia.

Bontsa ki az 1. ágat

Happynes 1638 napja

Még mindig 9 jele van a skizofréniának, ki kell jutnom ebből a bérelt lakásból))

Bontsa ki a 0-as fiókot

TenebrisRubens 1638 napja

Az eredmény házvezető, valahol a hűtőszekrényben.

Bontsa ki a 0-as fiókot

Igen, a következő alkalommal, amikor hallom az ajtó pull elég toll otthon, az úton a kapu zárva volt, vagy kopogtattak az a szoba sarkában, plusz pochuvtstvuyu felügyelet a sarokban - Megyek, és nézd

Bontsa ki a 0-as fiókot

Ez történt velem is. Már 5 éve hostelben lakom. Amikor az első civil feleséggel éltem, nem láttam semmit. De amikor már egy évvel egy másik polgári feleséggel éltem, akkor ugyanabban a pillanatban egy bizonyos ember ugyanabban a pillanatban felrobbant álmainkban, és rontott ránk. Felkeltünk, és az ölelésem magához ölelt, sírni kezdett, megkérdeztem tőle: "mi történt?" és részletesen elmondta ugyanazt, amit láttam és hallottam. Ezt követően reggelig nem aludtunk. Több ilyen nem volt. De egy fél év után, azt álmodtam, hogy én szobámban felment a tükörbe, és egy férfi és egy nő, és megkérdezik: „kik vagyunk, és miért élünk a házban?” Azt akartam elmagyarázni, de nem volt egy álom. Gyakran, ha minden éjszaka és teljes sötétségben van, akkor valaki tényleg sétál, és mintha folyamatosan sztrájkolna valamit. Most, amikor elkezdtem egy macskát, úgy tűnik, nem hallottam ilyesmit. Van egy gyanú, hogy csak háztulajdonos volt. Hogy a jelenléte egy szellem volt - hozzájárul készlet nem értem a hangulatváltozások, és egy igazi érzés, hogy valaki figyel, és ha nem volt még ilyen (ez előtt a macska), hogy feküdtem az ágyon, majdnem elaludt, amikor hogy az arcom nem lett a fal felé, és amikor elaludt, majd az arcom rettenetesen hideg, mintha a szél hideg és gyenge, akkor én még mindig rettenetesen meglepett. Általában nem ez az első alkalom velem. Amikor 11 voltam, akkor emlékszem, egy álom: „Futok nővérem és bátyám a nappaliban, kezdve ott játszani, és hirtelen akartam nézni a tükörbe előtt, és amikor néztem, láttam a tükörben, kivéve a hárman a kanapén ücsörgött egy kicsit sápadt lány, szőke volt, megkérdeztem tőle, ki ő ?, amit csak kiáltott: "Soha nem fogom elfelejteni ezt az álmot. Ezek nem kitalált történetek, meglehetősen valós események voltak, és a legtöbb ember nem hiszi el, de úgy gondolom, vannak olyan lelkek, amelyek valamitől nem találnak békét.

Bontsa ki az 1. ágat


Azt hiszem, nekem is volt valami hasonló, és a szemem sarkából észrevettem, hogy valami fehér

Bontsa ki a 0-as fiókot

Nem hittem előtte, de a második groove éjszaka a szobában hangosan kopogtatott az állvány tollak. Reggel első alkalommal a dolgok szétszóródtak az asztalon, és a második alkalommal olyan hangos volt, mintha valaki kétszer felvette volna az asztalt, de nem szórta semmit. Az időintervallum nagy - csaknem egy év alatt.

Bontsa ki a 0-as fiókot

Szörnyűségnek tűnhet. és az úton, az egészben írt, nagyon igaz, úgy érzi. és semmi köze hozzá, ha beletörődsz.




Kapcsolódó cikkek