1 Áttekintés, a legfontosabb dolog nem aggódni

Nyugodt vagyok, nyugodt vagyok, nyugodt vagyok.
Minden rendben lesz, minden rendben lesz, minden rendben lesz.

A baba minden jó, egészséges, vidám és vidám.


Ohhh. aki felhozta ezt a hülye internetet. Csupán egy kicsit megrepedt.






Holnap 11 hét és 2 nap. Megyek 1 szűrés. Ezt megelőzően 3 hét volt nyugodt, mint boa megszorító. És ma valami valahogy nincs jelen.
Az én G szereti megijeszteni. Nem akarom, hogy holnap megijedt. Bár egy ilyen megbízható helyre megyek, nem csak a kerületi irodában, hanem a Snegirevkában. Uzzyst ott is, jó, de szereti a megijeszteni. Brrr.


Minden rendben lesz. A Fasolinka nő és fejlődik, ahogy kell, a fasolinka egészséges.


Kérlek holnap az ököllel

Huhh. Süllyedt vagy folytatta az USA-t.
Minden rendben van velünk. TTT

Növekszik, már 51 mm. Még a bab sem
Vele velem volt az orvosom és a uzist is. Dicsérettel figyelték, azt mondták, hogy minden rendben van, de nincs szükségem olyan részletekre, mint ahogyan kevésbé tudsz.
te Elvileg nem mondtam semmit a dolgokról, amelyek a genetikát keresik. Sem az orr, sem a csatornák stb. Semmit mondott. Csak a kivonatban láttam - TBI 1.1. Chorion az elülső falon. Nincs tonus. Ez azt jelenti, hogy a többi a normák határain belül van?






Azt mondta, hogy csak egy dolog nem túl jó: az alsó él (a korona látszólag) eléri a belső garat területét. Mi ez? Megkérdeztem, azt mondja: "Ezzel velünk beszéltünk." Bár egyáltalán nem emlékszem ilyesmire. Azt mondja, kevésbé súlyos és pontosabb a szexuális élet. Bár előtt, azt mondta, tetszik, hogy a prosztata korlátlan. Vagy azt értik, hogy a teknős-stílusú?

Holnap vér eredmények lesznek.

Ha az ultrahang jó, akkor a vér nem félhet? Mindegyiknek együtt kell lennie.

Most hívtam az orvost. Saját szűrés (vér) jött. Részletesen nem nyomta meg. Azt mondja, hogy nem kell ezeket a számokat, még mindig nem érted őket. Azt mondta, hogy a genetika jó. A következő héten megyek fel a papírmunkára.


Köszönöm mindenkinek, aki számunkra tartotta öklét és tanácsokkal és példákkal segített.

Úgy döntött, hogy ír, mert velem ez a legtöbb családi költségvetés folyik. Tudod, én magam nem tanultam meg a homlokomban lévő hét lépést, és próbára és tévedésre megtanultam, hogyan kell a háztartás számvitelét elvégezni. Én magamnak találtam az "aranyat", és kiszámítottam az "aranyszabályt".

Sok fotó érinti a lelkem mélységét. Az alábbiakban azokat az embereket képviselem, akik megérintették lelkem a húrokat. Csatolhatja azokat a fotókat, amelyek valami köze hozzá.