Rubin az Inter Milan-nal játszott

Kazan "Ruby" nem tudta tartani a nyereményt a játékban az "Inter" -vel. Az Európa Liga mérkőzései során a Kurban Berdiyev bajnokságai az olasz klubban játszottak 2: 2 sorsolásban.

Ruby megnyitotta a számlát a 17. percben. Az "Inter" kapunál büntetést szabtak ki, Bibras Natho nem tudta legyőzni Samir Handanovicsot, de Alexander Ryazantsev sikeresen játszott a befejezésen.

A hazai csapat 39. percben játszott. Kapus, „Rubin” Szergej Ryzhikov futott, hogy elvegye a labdát Esteban Cambiasso, de az argentin megverték a kapus készült pontos lombkorona Marco Libanon és a fej elérje az üres net.

A 84. percben Salomon Rondon a remek átadás után Roman Eremenko elfutott az Inter védőitől, és a büntetés közvetlenül a sarokba indult. Azonban a második kompenzált percben az "Inter" gyors támadást hajtott végre, amelynek végső szakaszában Nagatomo a labdát Ryzhikov góljába hajtotta.

Célok: Ryazantsev, 17 (0: 1). Élő, 39 (1: 1). Rondon, 84 (1: 2). Nagatomo, 90 + 2 (2: 2)

Nem realizált büntetés: Natho (R), 17