7 Az egyedülálló nők fő hibái

7 Az egyedülálló nők fő hibái
Tegnap szombat este kiderült, hogy a kinyilatkoztatás éjszakája számomra. Az a tény, hogy a barátnőm rám nézett, és néhány pohár bor után panaszkodott a nehéz női részesedésére. Biztosan kijelentette, hogy manapság szinte lehetetlen egy tisztes embert találni. És ránéztem - szép és okos - és nem értettem, hogy ezeknek a srácoknak igazán szükségük van rá? Miért olyan sok éven át ilyen csodálatos lány volt egyedül? Talán nem keresed a szerelmedet? És elkövetheti az egyik nő gyakori hibáit?







Tudod mit látok most? És látom, hogy minden körülöttem házas. Még a legvonzóbb lányok sem. Még örökké az összes elkeseredett lány. Ez minden. És olyan szépségek, mint a barátnőm, még mindig magányosak. De az idő múlik, és a szabadság, amelyet csak 5 évvel ezelőtt kochilsya-ra kezdünk, hihetetlen és felesleges terhet jelent neki.

Elégedettek vagyunk ugyanazzal a dátumokkal, ez a nem kötelező flörtölés. Most akarok valami stabilabb - bizalom a jövőben. Természetesen annak érdekében, hogy ezt a bizalmat biztosítsuk, az emberre nincs szükség, de még mindig önnek is meg kell kezdeni a stabilitást.

Első hiba: Nem látok méltó embereket

7 Az egyedülálló nők fő hibái
A női magány legfőbb oka nagyon gyakran túlbecsült. Ha a kérdés: "miért vagy egyedül?", A lány azt válaszolja, hogy egyszerűen nem látja méltó férfiak mellé, talán az ok benne van, és nem ugyanabban az emberben.

Nekem van egy másik barátnőm - egy irreálisan gyönyörű lány, de ahogy ön is tudja, ő is magányos. Igen, rajongóinak (sok rajongónak) vannak időről-időre áttörő regényei, de a hatalmas férfiak egyike sem vonzza a barátnőjét ahhoz, hogy családot hozzon létre vele. Az egyik egy jóképű ember, de túlságosan megszállott a megjelenéséért, a másik szegény, és nem próbál megváltoztatni semmit, a harmadik pedig valami ... Általában érted.

És nem számít, mennyit próbálok megmagyarázni neki, hogy legalább kissé csökkentenie kell a bárját, ő nem megy ki. Még mindig fehér hercegre vár, a hercegre és az ideális kapcsolat álmairól. Csak itt nincs sem az egyik, sem a másik nem.

Mindenkinek, akinek hasonló problémája van, tényleg meg kell néznie a dolgokat, és meg kell értenie, hogy az ideális emberek egyszerűen nem léteznek. Természetesen nem azt mondom, hogy ki kell mennie, hogy feleségül vegye az első embert, akivel találkozol, aki elhatározza, hogy neked kínál egy karot és egy szívet. Csak közelebbről kell nézni azokat, akik közel vannak hozzád. Nézz körül és hallgassa a szívedet.

Talán érdemes esélyt adni egy olyan emberre, aki még nem szerzett egy milliót? Vagy nézd meg valakit, aki első látásra nem engedte alá az őszinte szépségét? Általában adjon esélyt magának és valaki másnak.

Még ha nem is minden megtalálja a kívánt módon. Rendben van! Mindig van lehetősége arra, hogy először keressen keresést, és végül megkapja a kívánt eredményt. Időközben a barátnőm és a hozzá hasonló lányok százai ülni fognak, és várni fognak valamire, az élet nem fog változni, és továbbra is panaszkodik másoknak, hogy nincs tisztességes ember a Földön.

Következtetés. húzza le a sávot, és nézze meg a srácokat körülötted. Talán nem látja nyilvánvaló együttérzését azon személytől, akivel csak egy barátot látott.

A második hiba: a kapcsolatoknak nincs ideje

Az általam említett barátok mind a szakemberek, akiknek nagyon kevés a szabadidejük. Másrészt, miben vagyunk sokat?

Abszolút egyetértek azzal, hogy lehetetlen kiterjeszteni ismerősök körét, ha ugyanazokat az embereket töltik egész nap a munkahelyen. De mit tegyek? Keresni, és maradni magányos a többi napjaikért? Nem! Fontos az élet prioritásainak meghatározása és a cél elérése - egy boldog családi élet. Keressen lehetőségeket a férfiak megismerésére.

Változatként érdemes megfontolni az internetet - ma sok ember találja meg pontosan a felét. Beszélhetsz házas barátaiddal, és tudod, hogy örülsz az új ismerősökkel. Biztos vagyok benne, hogy azok, akik igazán boldogságot kívánnak neked, biztosan megpróbálnak segíteni a sors megtalálásában. Azt is javaslom, hogy beiratkozzam az edzőterembe, sok ember van, akikkel megismerkedhet. Bármelyik opciót választja, ne felejtse el, hogy mindig körbe kell néznie, és nem szabad félretenni a magányt az idő hiánya miatt.







"Egy csendes kő alatt a víz nem folyik", emlékezz erre. Tehát itt az ideje, hogy legalább néhány órát kiadj az új ismerősöknek és célszerűen használjam őket. Előbb vagy utóbb, de valaki biztosan tetszik neked, és ez teljesen lehetséges, ez a találkozás a kívánt - esküvő és családi élethez vezet.

Következtetés. keresse meg a lehetőséget a társkereső még nagyon korlátozott idő alatt. Ha erre van szüksége, persze.

A harmadik hiba: túlzott függetlenség

7 Az egyedülálló nők fő hibái
Őszintén szólva, mindig ezt a hibát követtem el, nem tudom átadni valakinek valamit, amit én magam is könnyen elvégezhetek.

By the way, az amerikai és európai pszichológusok megjegyzik, hogy most már nagyon sok a sebesség, nem csak a nők maszkulinizálásának folyamata (ezt már régen észrevettük), hanem a férfiak feminizálódása is. Ma a lányok szó szerint megoldják problémáikat: az otthon, a munka, az üzlet. Az ilyen erős nõhöz közel álló magabiztos ember meglehetõsen nehéz: eldönti, hogy mikor kerül sor a következõ megbeszélésre, mit fognak tenni a hétvégén, és együtt töltöznek az éjszakát. Ráadásul ezek a lányok még az éttermekben sem hagyják magukat fizetni. Talán a fickó meg szeretné mutatni a legjobb aspektusait, de nem kap ilyen lehetőséget.

Minden nő azt akarja látni, hogy egy erős és magabiztos ember legyen mellette, ami azt jelenti, hogy nem szabad rohanni, hogy mindent eldöntsen neki. Kezdje azzal, hogy megadja neked a lehetőséget, hogy kinevezzen egy dátumot és határozza meg, hová megy. Ezután fokozatosan a kezében tartja a kormányzati kapcsolatok forrását.

Nagyon fontos, hogy ne bújjon el az embertől a gyengeségeidért - jogod van arra, hogy fáradjon a munkahelyén, vagy aggódjon vele, amikor barátokkal megy. Valódi ember kihasználja a lehetőséget, hogy vállalja a felelősséget a kapcsolatért, és senki sem igényel hamisat.

Következtetés. Ne próbálj meg mindent megtenni magaddal, legyen az ember veled, megbízható támogatás.

Négyes hiba: éhes pillantás

Gyakran előfordul, hogy az egyedülálló nők, akik gyorsan meg akarják teremteni a személyes életet, kezdik a környező férfiakat éhes és várakozó pillantással megvizsgálni, megállapítva, hogy ez vagy az, ami férfinak alkalmas. Semmi esetre se legyen! A legtöbb férfi láthatatlan radarral elkapja ezt a pillantást, és készen áll arra, hogy elmeneküljön a tulajdonosától, ahol a szemek meglátják.

És nem meglepő: egy lány, aki éhes szemmel nézett, egyértelműen beavatkozik a szabadságába - a legdrágább dolog, amire gondolhatsz.

Kommunikáljon emberekkel, próbálja nyugodtan, szabadon és gátlástalanul viselkedni. Légy viccelődni és nevetni a vicceket, és mindenképpen ne mutasson túlzott aktivitást. Úgy gondolom, hogy egy ember szeretne téged, de lehetőséget ad arra, hogy megtegye, vagy ne tegye meg az első lépést. Elvileg nem vagyok ellen a női kezdeményezés a kapcsolat, de úgy gondolom, hogy még ebben a helyzetben, meg kell, hogy viselkedjen a lehető legtisztább. Díszítsd mindent úgy, hogy a fickó úgy gondolja, ő maga volt az első, aki meghívta Önt, hogy meglátogassa egymást.

Következtetés. ne nézz át minden embert, mint lehetséges lelki társát.

Ötödik hiba: méltatlan a szerelemben

A cikk elején beszéltem magányos barátnőmről, de nem említette, hogy különös ok miatt biztos, hogy nem érdemes a szerelemre. Nem, nem azért, hogy alacsony önbecsülése volt, de valahogy úgy véli, hogy nem lány, mert az emberek elveszthetik a fejüket és elmebetegítenek.

Hiszem, hogy gondolataink anyagiak. Továbbá a legtöbbjük tükröződik arcunkon, járásainkon, viselkedésükön és általános megjelenésükön. Ez azt jelenti, hogy az, amit magunkra gondolunk, átkerül a körülöttünk lévő emberekhez. Ne aggódjon rosszabbnak, mint a többi! Az ellenkező nemet csak a pozitív gondolataid látják! Kezdjetek érezni gyönyörű, okos, csodálatos!

Nagyon szeretem a szovjet film "A legszebb és vonzó". Megnézte? Elmond nekünk egy olyan nőt, aki régóta elkezdte a személyes életét, és úgy véli, hogy nem méltó a szerelemre. Minden megváltozik, amikor a főszereplő megváltoztatja magához a hozzáállást: új ruhákat, új viselkedést, auto-képzést. Természetesen nem igazán hiszek az utóbbiban, de ki tudja, talán tényleg dolgoznak. Kell próbálni!

Következtetés. el kell dobnia a negatív gondolatokat magáról a pillanatban, amikor úgy dönt, hogy leteleped a fejedben.

Hat hiba: Nem tetszik neked

Semmilyen körülmények között nem szabad megvetni magadat. Igen, talán most nincs olyan ember, aki öltözködni és festeni, de ez nem jelenti azt, hogy csak megállíthatja. Amikor egy lány gondoskodik a megjelenéséről, szereti magát, automatikusan javítja hangulatát, és növeli a saját vonzerejét. Tehát ne hagyja abba a sminket és a ruhát szépen, még ma is, csak a munka a terveid.

A pszichológusok megjegyzik, hogy a gyönyörű fehérnemű jelenléte nagyon előnyös a nők számára. Nézzük ma senki sem, de tudni fogja, hogy ez ellened van. És általában, a nők, akik új szexi fehérneműt viselnek, bizonyos folyadékokat kelnek ki, amelyek radarcsapdában csapják be a közeli férfiakat.

Következtetés. soha nem érdemes megmenteni magad egy kedvelt embernek, és elfelejteni gondoskodni a saját megjelenéséről. Szereld magad! Kényeztesse magát! És egy ilyen remegő hozzáállás hamarosan új barátokat vonz.

A hetedik hiba: "a cölibátus korona"

Sok magányos lányt ismerek, akik bárkit is hibáztatnak szerencsétlen személyes életükben, kivéve magukat. Az egyik barátom rendszeresen ugyanabba a szerencsés pénztárshoz fordul, abban a reményben, hogy elmondja, mikor találkozik a lány valódi szeretettel. Ezt megelőzően számos "kezelést" végzett a cölibátus állítólagosan lógó koronájáról. Az eredmény? Semmi sem drasztikusan megváltozott az életemben, a pénz egyre kevesebb.

Biztos vagyok benne, hogy semmi hasznos és új sem lehet tanulni ezekből a cenzorokból, de sok pénzt fognak kivinni. Igen, és a hangulat elrontja történeteit a cölibátus koronájáról, ami még rosszabb. Igazán akarsz, nem akarsz, de keresztet vetesz személyes életedbe.

Következtetés. Ne sétáljon a "nagymamák" körében, és higgye el minden jóslatát. Nem, biztos vagyok benne, hogy vannak olyan emberek, akik többet láthatnak másoknál, de nem hiszem, hogy ennyire könnyű hozzájuk menni.

Természetesen nem írtam le minden olyan hibát, amelyet az egyedülálló nők időről időre engedélyeznek, de úgy tűnik számomra, hogy ezek a leggyakoribbak. És ha megpróbálsz kizárni őket az életből, teljesen lehetséges, hamarosan találkozunk egy új szerelemmel. Talán ez nem fog megtörténni az elkövetkező hónapokban, de az ilyen "hibás munka" továbbra is hasznos lehet: a lány magabiztosabb, bátorabb és boldogabb lesz. És csak az ilyen nők számára nyúlnak ki.

És mi lenne az egyedülálló nők hibái? Az alábbiak közül melyiket tartom a leggyakoribbnak?




Kapcsolódó cikkek