64) Az 5pt

És itt van egy új ok arra, hogy írjunk, beszéljünk arról, mi történt!)

Igen, egy 5 fokos motort akartam hosszú ideig ... a VAZ-2106 tulajdonjogának kezdetétől. Nem mondom, hogy gyakran megyek az autópályán, havonta egyszer indulok el. Majd menj a szülőkhöz (250 km-re a városból), akkor csak pihenjen barátaival ... Valahol olyan pillanatokon gondolkodol,







"Ó, mennyire nem elegendő az ötödik")))

De célzottan keresni, és nem akartam foglalkozni ezzel a kérdéssel. Azt hittem, hogy megy, az ügy, én megyek ...

És itt van egy jó esély, és a VAZ-2107 5-fokozatú kézi sebességváltója "a kezemben" van))

5-ös mpp-tól 07 08'g.v.

És az úton, az üdülő hétvége az udvarban) Vegyük a svap korobasát))

A hagyomány, a piszkos adalékanyagok megszerzése ...:

külső különbségek 5.

... Vegyi-vizes eljárások átadása:

És az egység, minden dicsőségében megjelenik)

Kémiai győzelmek)

És egy kis kitérés ...

Kezdetben tudtam egy kicsit a mikrofon életrajzáról. És nem ösztönözte a 100% -os garanciát, hogy gondjaim és kellemetlenségeim nélkül leszek. Ezért ...)

Úgy döntöttek, hogy a "csontok szerint" rendezik, ha egy ilyen köteg már elment ...)
Magának a végére minden megtörtént.

De az okok voltak:

- H.Z. milyen olaj van benne, és mennyi neki ... és milyen a fogaskerekek
- A bemenő tengely kissé nagyított oldalirányú játéka
- Cserélje ki az olajtömítéseket és tömítéseket (Szeretné megszabadulni a foltoktól a jövőben)

És ügyelve a "Murzylkami" és a kézikönyvek ...

... elkezdtem boncolni!

"A legfontosabb, hogy" 10 ", a" 13 "... áztatott egy ruhával ... stb")))))







Általában a folyamat:

és itt vártam SURPRISE))

A doboz volt az utolsó módosítás, a mi avtoVAZ ... a név alatt - "Torn Package".

Ui Nem megyek a részletekbe. Kinek érdekes, megbecsülés - sajtó!

Röviden, a változások miatt (nyílások helyett tüskék, új alátétek stb.) - a kézikönyv 20% -a nem volt alkalmas), de a jó, hogy van internet a garázsban!)

A semerkainfo.ru fórumnak köszönhetően ott találtam az "új" doboz információit

Nos, általában a folyamat folytatódott - ez az elsődleges tengelyhez érkezett, és a csapágyat ki kell cserélni:

Nagyon elégedett a doboz állapotával. Minden sebességváltó jó állapotban van, nem csiszolt, nem kopott. A többi csapágy normális, ellenállás és pitting nélkül.

Az oszlopoktól - a bemeneti tengely csapágyazásától és egy kis "elfogyasztott" csatlakozástól a V-átvitelig.

Mindegyik új tömítőgyűrűt ültett 5 habarcsra, valamint a DoneDeal megbízhatóságára. Plusz a száranya (valamint néhány "csúnya" fésű - az anaerob menetes tartón)

Mindent kiszáradt, és másnap reggel visszatért a folyamat befejezéséhez)

Mindenekelőtt új, szintetikus sebességváltót töltöttem be:

Az eltávolított ellenőrzőponton kitöltve (így kényelmesebb). És betöltött 1,85 literet. ajánlott 5 habarccsal! (1,6 gyári szabvány)

Aztán a végső összejövetel során kiderült, hogy az ellenőrző pont párna - nem érzi jól magát:

Egy újat kellett "vezetni".

Nos, végül mindent ellenőriztem, jó barátom, Alexey segítségével sikerült SWAP-ot végrehajtani :-)

Nos, itt nem volt események nélkül ...

Kiderült, hogy a kipufogócső egy kicsit megérinti a keresztmetszetet, és sokat ad a testnek ...

De semmi ... távolítsa el, a már telepített CAT nem nehéz. Egy kis napiliv a "csipkés" - minden helyére került!

- A transzferek nagyon világosan és gyengéden változnak (lágyabb, mint a régi 4.)
- A sebesség / sebesség aránya a III, IV sebességnél megváltozott
- 5 sebesség. Önmagában!)

A mínuszok - az első napon a fokozott zaj a dobozból. Elégtelen kenéssel társulok hozzá (mivel hiányzik egy megfelelő, olajos film a részeken), mert ma, a működés második napján - a zaj majdnem eltűnt!

Köszönjük figyelmét! Maradjon hangolva)

Kiadási ár: 4 000 ₽




Kapcsolódó cikkek