2018 Android raszter színmaszk, android színes eltávolítás

Androids .help angol Android közösség.

Készítek egy bitképet, majd rajzolok egy második, egyszínű grafikát a tetejére. Most pedig meg akarom változtatni az első bittérképes képet, így a színes festett felület átlátszó lesz.

Vagy egyszerűen azt szeretném eltávolítani az összes színes pixelt a bitképből. Én havie próbáltam ki az összes színszűrőt, és az xfermode nem szerencsés, van még egy lehetőség a színeltávolításra, kiváló ez a képpont pixelenként történő elkészítéséhez?

Top 5 Respuesta

A képpontonkénti pixel nem a legrosszabb lehetőség. Csak ne hívja a SetPixel-et a hurokba. Töltsön be ARGB egész számot getPixelekkel, cserélje ki a helyére, ha nem kell mentenie az eredeti dokumentumot, majd a végén meg kell adnia a setPixeleket. Ez a vonal soronként megtörténhet, ha a memória probléma, vagy egyszerűen mindent megtehet egy keretben. Nem kell kitöltenie a teljes bitképet az átfedő színhez, mivel csak egyszerű cserét végez (ha az aktuális pixel színes1, állítsa a színt 2-re).

Ez úgy működik, hogy egy bizonyos színt eltávolít egy bitképes képből. Az AvoidXfermode használatának nagy része. Akkor is működnie kell, ha megpróbálja megváltoztatni egy színt egy másik színre.

Hozzá kell tennem, hogy ez választ ad a színmód eltávolítás címéről egy bitképes képről. A konkrét kérdés valószínűleg jobban megoldható a PorterDuff Xfermode segítségével, ahogy azt az OP mondta.

Különleges felhasználási esetemben az oldalat PDF formátumban (APV PDFView-on keresztül) egy [int] képpontba helyeztem. hogy megyek Bitmap.createBitmap (int [], int, int, Bitmap.Config). Ez az oldal fehér háttérrel rajzolt képsorokat tartalmaz, és törölni kell a hátteret, miközben megtartja az anti-aliasinget.

Nem találtam módot Porter-Duff-ra, hogy pontosan azt tegyék, amit akartam, így végül elvesztettem a stabilitást, és feltörtem a képpontokat, és egyszerre fordítottam őket. Az eredmény meglepően egyszerű és produktív volt:

Ez egy ideális lehetőség a rajzvonalas teremhez, mivel bármely szín használható a vonalakra, anélkül, hogy elveszítenék az álcázást. Vörös csatornát használok, de használhatsz zöldet, 16 bit helyett 8 vagy kék helyett, 24-es váltás.

Legutóbbi kérdések

Kapcsolódó cikkek