11 Egy férfi szerelmes szerzetesei

Ha a következő kijelentések többsége megegyezik azzal, amit az ember mond és tesz, ne habozzon, komoly szándékai vannak ...







11 szerelmesember kijelentése

1. A boldogság az én boldogságom

Szeretni valakit érzelmi kapcsolat megtapasztalása. Ha valaki tényleg (és nem mutat rá) veled "azonos hullámhosszon", akkor érdekli a hosszú kapcsolat. Robert Heinlein egyik híres író szerint: "A szeretet olyan állapot, amelyben egy másik személy boldogsága sokkal fontosabb, mint a saját."

11 Egy férfi szerelmes szerzetesei

2. Úgy gondolom, tökéletes vagy, bár tudom, hogy nem így van

Természetesen a tökéletes emberek nem történnek meg ... De amikor valaki valóban szerelmes egy nővel, minden benne tökéletes lesz. Nem csak a megjelenés, hanem a viselkedés, járás, mosoly, divat és szokások. Természetesen tudja, hogy hibái vannak, de egyszerűen nem érdekli. Nem hiszi, csak a jó látja.

3. Tartom az ígéretemet.

Akár tetszik, akár nem, de a „szeretlek” - ez csak szavak ... ha nem támasztják alá konkrét intézkedéseket, azonnal kétségek merülnek fel azok valódiságát. A "helyes" ember megérti, hogy a nőknek adott ígéreteket teljesíteni kell. Nem fogja bizonyítani neked szavakat - csak cselekvésekkel.

Egy férfi nem szerethet olyan nőt, aki nem tartja tiszteletben. A szeretet az érzelmek / gondolatok / vélemények mély tiszteletét jelenti. Egy szerető férfi mindig konzultál egy nővel, amikor fontos döntéseket hoz mindkettővel kapcsolatban.







A szerelem egy másik aspektusa a kölcsönös bizalom. Egy férfi, aki szereti a nőt, erősen támaszkodik rá, és elvárja a kölcsönösségét ebben. Szeretem egy híres idézetet, amely erre a pontra vonatkozik: "A szeretet hatalommal ruház téged, de te hiszed, hogy soha nem fog megtörténni."

6. Mindig megpróbálok valamit tenni neked

A "szerelem" nem egy főnév, hanem egy ige. Miért? Mert az igaz szeretet mindkét fél állandó és aktív akcióját, erőfeszítését és következetességét igényli. Ha ez nem történik meg, az érzések gyorsan elhalványulnak, mint amilyenek. Egy bölcs ember (mint egy bölcs asszony) megérti, hogy egyszer egy nő megnyerése nem elegendő, folyamatosan munkálkodni kell a kapcsolatok fenntartásában és fejlesztésében.

7. Közel vagyok, nem számít, mi történik

Az ember szeretetének legjobb bizonyítéka az a vágy, hogy körüljönjen. Nem fizikai, hanem érzelmileg. Vagyis közel van nem csak akkor, amikor a nap ragyog az utcán, hanem egy nyitott esernyőt is tart rajta egy esős napon.

11 Egy férfi szerelmes szerzetesei

8. A közös jövőt képviselem

Egy férfi, aki szereti a nőt, rájön, hogy "én" és "te" most "mi" vagyunk. Amikor elkezdi megtervezni jövőjét, szükségszerűen jelen van e tervekben. Nem fél a sok évig tartó együttélés lehetőségétől, élvezi a kapcsolatot.

9. Nem tudom, mi lenne az életed nélküled

Egy férfi, aki szereti a nőt, mindig megtapasztalja az örömöt a kommunikáció és az idő megosztása vele. Rájön, hogy az elmúlt szerencsétlen tapasztalat már nem okoz érzelmeket, csak a jelen pillanata van, ahol teljesen boldog és a többi nem számít.

10. Nem érdekel, mi történt a múltadban

Mindenki megérti, hogy választottja múltja. Egy szerető bölcs ember nem érdekli ez a múlt, hiszen közös nőkre vonatkozó jövője fontos.

11. Bevezetek a környezetembe

Az a férfi, aki komolyan gondolja komolyan az asszonyt, nem habozik elmenni vele, hogy bemutassa barátait és kollégáit. Ha a megválasztott nem törekszik arra, hogy bemutatkozzon a társadalmi köredbe, akkor alkalmad is arra, hogy elmélkedj a kapcsolata kilátásairól.

A férfiak valóban képesek szeretni, és valójában nem kevésbé szeretnek nőket, mint a szeretetet.




Kapcsolódó cikkek