10 Az év hírei, amelyekben nem hinnénk, április 1-jén távoznak

10 Az év hírei, amelyekben nem hinnénk, április 1-jén távoznak

10 Az év hírei, amelyekben nem hinnénk, április 1-jén távoznak

5'nizza egyesül 10 évvel a szakítás után

10 Az év hírei, amelyekben nem hinnénk, április 1-jén távoznak

10 Az év hírei, amelyekben nem hinnénk, április 1-jén távoznak

10 Az év hírei, amelyekben nem hinnénk, április 1-jén távoznak

Amikor Lil Wayne a fegyvereket Rickers Island-börtönben börtönbüntetésre ítélte, Drake időnként meglátogatta. Az egyik látogatás során az utóbbi a következőket mondta: "Igen, ez igaz. Ne viselkedjetek vele olyan módon, mert én szartam rá "(az eredeti mondat jobban meg fogja tudni képzelni, hogy mit mondtak:" Igen, ez igaz. "Ne f *** vele, mint az, amiért én tettem."). Feltehetően Lil Wayne és a szenvedélye között volt egy veszekedés, és Drake felállt a lányra. Kiderült, hogy a rapper vele aludt; az igazság, az a nap, amikor találkozott Wizzival.

Talán új albumot várunk Fort Minorra

10 Az év hírei, amelyekben nem hinnénk, április 1-jén távoznak

10 Az év hírei, amelyekben nem hinnénk, április 1-jén távoznak

10 Az év hírei, amelyekben nem hinnénk, április 1-jén távoznak

Az év elején egy olyan konfliktus tört ki, amely aligha tartozik a klasszikus "marhahús" koncepció keretébe. Egy különös harcból kiindulva, és végül Trappy és a SIL-A rapper Basot közös ellentétével zárul, ez az ügy helyes helyet foglal el az orosz rap rapusi történetének legbizarrabb püspökei között.

10 Az év hírei, amelyekben nem hinnénk, április 1-jén távoznak

Guf és Aisa újra együtt

10 Az év hírei, amelyekben nem hinnénk, április 1-jén távoznak

Folytatódik az orosz rapben folytatott összejövetel hagyománya, és Guf kétségtelenül a fő résztvevő. Tavaly megfigyeltük a Központ újraegyesítését, és most ebben a történetben Aisa is belépett. Most a csapat, mint mondják, végül összeszedik. Figyelembe véve az elmúlt évek eseményeit, amikor a házastársak hidegen beszéltek egymással, nem könnyű hinni egy ilyen történetben. De most Guf és Aisa újra boldogok. Új kezdet, új otthon. Nos, fodrász, - nélküle, mint mindig, sehol. A házastársaknak mind a családi ügyekben, mind az üzleti partnerek szerepében továbbra is sikeresnek kell lenniük.

Kapcsolódó cikkek