9 A szerencsétlen mondatok egy lánynak szóltak

És így kezdett kapcsolatba hozni a lányt. És akkor felmerül egy probléma, kiderül, hogy tovább kell vigyázni rá. De a udvarlás nem korlátozódik a virágokra és az ajándékokra. Meg kell nézni, mit mondasz a lánynak. És minél tovább tart a kapcsolat, annál kevesebb a srác. Az iby.ru oldalán egy nagyon érdekes válogatást találtunk, amely a legszebb sikertelen mondatokból áll, amelyek a lányoknak szólnak.







1) Hogy vagy?
Ez a kifejezés a tudatalattiba ágyazódik, mint a "Hau ayu", vagyis az értelmetlen emberek hivatalos értelmezése. És ha így utal a barátnődre, akkor teljesen nem érdekli az ügyeit és a gondjait.

2) Jól érezte magát velem?
Ez az egyik leghülyebb mondat, amit láttunk. Ha a lány lefeküdt veled az ágyban, akkor a lány már öntudatlan szinten van veled. És mit gondolnak a srácok, amikor felteszik ezt a kérdést. Szinte minden lány, akit őszintén szólva nem fog válaszolni.







3) Sajnálom.
Kedves emberek, ezen a mondattal együtt egy sorban olyanok, mint "Nem akartam, nem vagyok bűnös, ez történt." Ez a kifejezés alkalmas néhány kívülálló helyzetére. Ha nem teszed meg, akkor jobb, ha valami szokatlan dolgot adsz neki, és azt mondod: "Drágám, ez nem fog megtörténni."

4) Én ... nem tudom, nem tudom, nem értem ...
A lány szemében te vagy a legerősebb és legerősebb, ne adjon okot arra, hogy másképp gondolkodjon. És ez a kifejezés nagyban csökkenti az állapotát a szemében.

6) Az egykori hívom.
Egyszerre van kérdés. Miért mondod ezt a jelenlegi barátnődnek? Nem hoz 100% -ot a jóhoz. Felejtsd el ezt a kifejezést.

7) Oh-oh-oh-oh.
Srácok, ezek a kifejezések kifejezetten a lányok, de nem a srácok. Ugyanabban a sorban vannak plakátok és más apró petting formák.

9) Szeretlek.
Nem, nem tévedtünk. És éppen ezt a kifejezést vették észre. Valójában ezt a kifejezést nem lehet egyszerre beszélni. Először győződjön meg az érzéseiről. Mert gyakran kiderül a szerelem reggeltől vacsoraig, majd könnyek és kifejezések: "Megesküdött rám, gyűlöllek."

Ne csináld homályos hibákat, és ne építs fel meleg és nagyon erős kapcsolatot.

Talált az interneten




Kapcsolódó cikkek