48 A kuyueu labda jelei)))))

Nekem is volt egy ilyen barátnőm és együtt ittam, és a mono nőkről, hogy mindenki kérje, nem hazudott örökre. mindez véget ért, amikor ilyen módon aludtunk. Ne aludj barátaiddal. fogadalmat. Azt szokta mondani, hogy ha valaki jön, és azt mondja, hogy felkelt és elment velem a rendezett hangon, akkor meg fog menni. bár a szuka még mindig barátok, mert más. Szerette lopni magazinah..zavyazala)) .. a véletlen, mint a dolgozó BC fel készpénz körülbelül 2 citrom 4 nyert citrom kellett leveszem a jelenlegi bizalmat, azt mondja, őszinte vagyok. de nem kapott pénzt az úton))). rövidebb írnok Chel. puffanás szereti a srácok szeretik benne van valami seksuanost fiúk húz, mint egy mágnes, bár ő nem szuper duper szokásosnál. és mi mást róla, és tudja, hogyan főzzük a szakácsokat, szereti a gyermekeiket. a férj valamilyen okból nem szereti azt mondani, hogy nagyon helyes. és folyamatosan azt akarja, hogy bemutassam valakit a lányaiból. És ez volt a legjobb kentom, mint ez.

cigány nyomozó
23-08-10 21:14

Mi a fasz? fog valaki elmagyarázni nekem, mi a kuyue-labda? a pestisért az egész fantázia?

Nem Majorik volt, aki egy sörért távozott.

Cop Rahmet Örülök, hogy minden gyermek lesz az én vérem, ezért normális)))

És hogy te már nem nagyszerű :))) Aksha egy jock vagy valami.

A rongyokról hűvös :)))

Tehát fiú vagy lány vagy. Valami amit nem értek :)))

Selyavi mon Cher. Még nem volt feleségem ahhoz, hogy körülnézhessen.

Ez az Almatinka
23-08-10 11:15

BEING PRINZ, a zoknikról és a növényről)))))

Ata-apa a tisztelet jele, nem pedig az elhanyagolás jele.
Nem függ attól, hogy ők, csak tiszteletben kell lennem.

Emlékszem Ayman barátomra. (ivott társaság, barátja, tanácsadó stb. és egy személy)

Egy barátja volt, kedves, pénzes, kedves, szeretetteljes, kedves. általában egybeesik az összes fenti jellemzővel. Nos, nem tudtam szeretni, ez minden.
Nagyon hőségben a következő szavakkal kiabálta: Igen igen. Th, zai..l, hogy te egy férfi és kövér, menjen stripbaram, hogy pi..dy, menj megrepedt. a végén változtasd meg nekem. Mi egy unalmas őrző ah ?!

Fu Th as a woman! mintha a szeretett nő szüleit tiszteletben tartaná és tiszteletben tartaná, a saját szülei elveszítenek valamit! Szeretem őket senki teszi, valamint a felesége nem köteles szeretni a szülők, de az alapvető tisztelet a feleségétől és a férje szülei mindkét oldalon kellene kötelező! Ezzel szemben, ha a fia-in fog szeretni és tisztelni cserébe, és a szüleid több értékelni. mert ilyen valódi embert emeltek, ami ma nem elég. specifikus yerkek))
és így a nők nők, ülnek és osztoznak, ezek a rongyok, ezek a tiédek!

MDA. sho b add. mindezen kritériumok. a számok nem jelentenek semmit. Ismét az ideális emberek sötétje nem történik meg. kazakta zhaksy bir tompított sáv: Zhaksy Ayele erkekti alku suyreydi, al Jaman Ayele Corgi suyreydi. ez minden attól függ, a nő anélkül, hogy érvek. de az embernek el kell érnie ezt a helyet, meg kell értenie és támogatnia kell, meg kell dolgoznia és pénzt hoznia. Ha a "csokoládé", és ugyanolyan életet élvez. így szeretsz és kényeztessük magunkat.
Ui és öt gyermekeim és egy apám fia példányát akarom.

Az egykori Prinz
21-08-10 16:22

1. Mindig tudja, mit mondjon és hogyan viselkedjen - engedelmes fiú, bár mi van
2. Ismerik a kazahi szokásokat és hagyományokat, és természetesen a nyelvet is - nos, ez így van.
3. Ő ambíció, de nincs megalomániája - nos, ambíció nélkül
4. Birtokolja a harc, a karate, a wushu stb. Módszereit - az embernek képesnek kell lennie a harcra
5. Szereti a feleségét, és nemcsak megengedi önmagának, hogy szeressék - nem világos, hogy ez hogyan
6. Nagyon szereti a gyerekeket, és megtanítani nekik, amit nem lehet tanítani egy nő (nem azt tizenhárom évvel később, hogy a gyerek - nem egy gyerek, egy lány van kötve csak az anya) - megjelenik egy nő és egy férfi ad tanácsot
7. Ő vonzó - és mi vonzereje.
8. A munka mellett hobbiból is van - a hobbi bizonyosan elvonja
9. Elég elegendő szintet keres - a tenger szintje, amit ismerek, és a pénz szintje valakinek és egy milliónak nem pénz
10. Jól olvasott és folyamatosan javult - a tökéletességre nincsen korlát, nincs tökéletesség fogalma
11. Ő ízléses, vagy hallja a feleségét (ha ízléses) - nos, ez így van
12. Nem iszik. És ha italt, mindig ismeri a normáját - nem iszik kém, de mindenkinek megvan a maga normája
13. Nem dohányzik, mint egy mozdony - Általában káros a füst
14. Nem kényszeríti a feleséget, hogy otthon maradjon, és ne dolgozzon, ha a gyermekek már nem szoptatnak, az asszony hülyeség, ez pontosan
15. Nem emlékszik, hogy mennyi idős, de mindig emlékszik, amikor születésnapja van - próbálja elfelejteni
16. Ő nem sznob, vagyis
17. Nagylelkű - jól van, ha pénz van
18. Hihetetlen humorérzéke van, néhány csapszeg és fekete humor
19. Nem közömbös, de nem Othello - szereti féltékeny mindenféle dolog fanatizmus nélkül
20. Mögötte lehet olyan, mint egy fal - fal.
21. Ő erős akaratú, de nem zsarnok, és nem despot - az akarat az akaraterő nem létezik
22. Ő tiszteletben tartja a szüleit - legalábbis kifogásolja
23. Nem ösztönözte az anyját (még ha csodálatos személy is), anya anya
24. Patrióta - Természetesen.
25. Egy nehéz pillanatban nem fogja elhagyni őt - attól függ, hogy milyen áramlat van tőle
26. A zokni nem állnak a sarokban - így a pillanatnyi rándulásoknak egy sarokba kell kerülniük
27. Úgy véli, hogy szégyenletes, hogy ne főzzük, ha a feleség nem volt ideje (senki nem beszél beshbarmak, de a burgonya és rántotta - ez) - ha csak nem volt ez mindig is nem kérdés
28. Mérsékelten romantikus, és nem szereti a kedvese dicséretét és gratulációit - a lányok szeretik a füleiket.
29. Nem gyermekkorú - mi az? iszap
30. Zuhant és vezette a céget - Tehát inni fog.
31. Hívja anyósának anyját, és nem próbálja megismételni, mennyire szerencsés. Az apjával nem több, mint öt szemüveget. - Én nem iszom rokonaimmal, anyósom nem rendelkezik rahmettel, anyám van
32. Ha harcol, majd mérsékelten és helyben, és nem válik olyan, mint egy cipész a nagy felhalmozódás után - néha meg kell esküdnöd
33. Megérti a zenét - tudja megkülönböztetni a rock és a klasszikusokat, majd a Rahmetet
34. Beleegyezett, hogy menjen a színház, mozi, koncertek, unalmas családi vacsorák nem vesz ilyen típusú mártír - és akkor fog menni, ha azt akarja, annyira őszinte
35. Büszke a családjára, de tiszteletben tartja a többieket - nos, milyen fajta nemzetség büszke
36. A zaj által termelt hangzik (. Szipogva orrfújás, böfögés, tüsszögés, horkolás, stb, stb) megfelel a világszínvonalat az Európai Unió a zaj - és hogy vannak olyan előírások, amelyek ismét fér a
37. Nem hagyja a piszkos fürdőszobát és a pohár vizet a padlón - nem tudom, nem tudom mosni a fürdőszobában
38. Nem volt sikoltozva, mint az áldozat: „Szeretnék egy fiút, akar egy fiú!” És örülök, hogy minden gyermek (különösen, ha figyelembe vesszük, hogy a gyermek nemétől meghatározza az ember) - egy ember mindig azt akarja, hogy a fia sokkal
39. Nem csodálja az összes elhaladó szőke szamarait (és nem csak) - és csodálja a normálisokat
40. A családjával együtt vacsorázik, és nem kényszeríti rá, hogy ételt hozzon a tévére. Nos, igen
41. Ő gúnyos - igen vagyunk
42. Felhívja, mielőtt eljön, ha tizenöt vidám barátot visz magával - igen, igen
43. Nem hibáztatja a nőt, és nem hagyja őt, hogy megoldja az összes problémát - hmm hős, és ha a nő hibás
44. Logikus cselekvésében - a logika igen
45. Nem mond valami olyat, mint "minden nő +", "ezek a nők", de emlékszik, hogy ő különleges - természetesen, ha ő vele van
46. ​​Emlékszik, hogy egy nő nem fém bútor, hanem virág. - A növény.
47. Ő figyelte az egészségét - igen
48. Természetesen nagyon ritka, de ennek a kazah kelinnek szigorú irányítása alatt a fenti követelményeknek megfelelő személyek száma növekedhet. És ez tetszik! --- MDA, aki tetszik.

hahaha a listán egyszerre látható podkabuk lesz))))
Tényleg el kell fogadnunk a fiúkat, hogy mi az, és hogy ne változtassuk meg magunkat. de akkor itt kezdődik. Tehát Ő így. és akkor szar, akkor házasodtál neki. Ha kiválasztottam egy személyt, véleményem szerint szükséges elfogadni, ahogy van. próbálja meg, hogy ne erősen hajlítsa meg, és állítsa be a feltételeket, és kiderül, mint egy ingatlan, hogy vannak állítások. PRINIMMAT mi és minden. És akkor, ha egy férj megtöri a feleségét, egy rongyot kap, akkor ő maga már nem szereti őt. megtöri a férje feleségét kap egy csúnya nő. A háború végtelen, de a nyertesek nem lesznek olyanok.

A hívás anyóváma nyugati kereslet. A kazahoknak ez nem volt történelmileg, ezért nem írtam kazah. Van egy anyám és nincs más anyukám (és apukám is). Nem fogom kényszeríteni a feleségemet, hogy hívjam anyámat az anyámnak, de azt hiszem, ő maga úgy fogja hívni őt, mert kazah. Miért van kazah. Mert a feleségem kelinné válik a szüleimért, azaz. az a személy jött (keldi) a családomhoz. Nem megyek sehova.

nem hívja anyádat. Miért? hogyan nem Kazah?
Nem tudom, vajon a mamák oszlanak-e a nemzetekbe? mondjuk nekem a "jövő anyám anyjának" fogalmát és anyámat. tudod, nem csak így, de tényleg egy natív ember. Nos, hogy mondjam, persze nem tudom, mi lesz, stb. itp, de most így veszem. és az a tény, hogy nagyon megdöbbentett.

És most találjon olyan nőt, aki megegyezik vele. D
Alig sikerül. Mindannyian hősökre vágysz, és még egy fillért sem érdemelsz! Keresse meg egyenlőségét, ahelyett, hogy felnagyítaná az indokolatlan álmot. Hercegnők, blah.

Almaty Caphagai kiömlés
19-08-10 13:24

49 tökéletes kazah kelin jele
>>
>> 1. Bölcs
>> 2. Ő szerény
>> 3. Kazah folyékonyan beszél
>> 4. Mindig rendben van
>> 5. A kazah kelin szép és gyönyörű
>> 6. Gyönyörű még smink nélkül is
>> 7. Soha nem iszik
>> 8. Nem dohányzik
>> 9. Szereti a férjét
>> 10. Meglepő módon szereti a férjét
>> 11. Szereti a gyermekeit
>> 12. Az élet fő prioritása a családi kandalló, a karbantartás
>> stabilitás és boldogság 13. Legalább egy fiút kell szülnie
>> és egy lánya. 14. A férfinak vezetői energiát ad
>> a férjében, és támaszkodhat rá, ő vele van
> fal
>> 16. Jó tanár
>> 17. Imádja a gyerekeket, és gyakran hallják az anyjától "mohó."
>> só, kunim, ayym, koshakanym, kulynym, botok. "18. Ő volt
>> független a férje véleményétől a dolgoktól. 19. Bármelyik pillanatban
>> tud segíteni a férjének. 20. Tudja, hogy a ház tulajdonosa -
>> férj, és fontos döntésekben végleges döntést hoz
>> menekül a férje ügyeibe. 22. A nemben a férjét 100%
>>. valamint ő a 23. Ő nagyon jó 24. Nem fog tenni
>> hogy nem szereti a férjét. 25. Tudja és mindig emlékszik arra, ami nem
>> tetszett neki a férje 26. Nincs semmi elrejtése a férjétől, és
>> fordítva 27. Tudja, hogyan kell öltözni
>> 28. tiszteli szüleit és férje szüleit
>> 29. A férje szüleinek jelenlétében nem visel miniszoknyát
>> 30. Van egy finom humorérzéke
>> 31. A nevetése mennyisége teljes mértékben összhangban van az EU zajszintjével
>> 32. Nem kiabál, senki sem emlékszik az ajkáról
>> jött a "bl,% s, sheveshen." nach %% "
>> 33. Több idegen nyelvet beszél
>> 34. Nem mond semmi értelmetlenséget.
>> 35. Nem szenved pontamit
>> 36. Nem festette a haját sárga, még csak nem is gondol rá.
>> szőke lett
>> 37. Főzze jól a kozákokat, kuyrdakot stb.
>> 38. A lóhús minősége nem rosszabb, mint a férje
>> 39. A "Shayu Kuyu" művészetéről folyik
>> 40. Minden pénteken korán kelt fel selyem-nán sütést
>> 41. Ő tudja, hogyan lehet csodás baursakot csinálni
>> 42. Soha nem zavarja a házát
>> 43. Soha nem fog hazudni a TV előtt, amíg ő
>> a férj mossa az edényeket
>> 44. Tudja, hogyan kell vezetni egy autót
>> 45. Tudja, hogyan kell viselkedni a társadalomban, és képesnek kell lennie arra, hogy támogassa
>> beszélgetés a témáról: "A tolerancia és a lichizmus szerepe a pelemen egyesítésében
>> Burkina Faso, a helyi lakosság kultúrájának és szokásainak egyedisége. "
>> 46. Nagyon sok jigyt álmodoznak róla
>> 47. De nem minden dzhigit érdemes rá
>> 48. Nagyon nehéz megtalálni
>> 49. A piros könyvben szerepel

Kapcsolódó cikkek