33 Az animátor gondolata az "Azkaban foglya" című könyvében

Saját fordításom, az eredeti szöveg - a Pottermore-ból, idézőjelekből - főként a ROSMEN-ból.

Hermione csodálatos és meglepően okos macskája először megjelent a könyvben #xAB; Harry Potter és Azkaban foglya # xBB; És mi lenne a története az ő szemszögéből?







# xAB, Ron szája nyitva állt.

"Megvette azt a furcsát?"

- Nézd, micsoda zörgés! Csodálta Hermione. Most, amikor Korost nem volt látható, Zhiznogot boldogan megrándult a karjaiban.

1. Hmm, de úgy tűnik, hogy van egy animagus patkány. Szüksége lenne valakinek, aki ezt meg tudja érteni.

2. Hála Istennek, ez a lány, Hermione, okosabbnak tűnik, mint ez.

3. Ő egyébként biztosan lőtt rá.

4. Meg kell figyelnünk a párra.

# xAB; A fonott kosár hangos horkolást kapott.

- Glotik, ne haragudj - mondta Hermione a kosárba. - Hagylak a vonaton.

- Nem fogsz - csattant fel Ron. - Emlékezz a szegény Korostra! #xBB;

5. Ez a kosár gúnyol.

6. Mit talált Hermione ebben a típusban? Hát, komolyan?

#xAB; Hogwarts-Express # xBB; északi irányban. Az időjárás az ablakon kívül elsötétült, az ég felhők borították. A fecskefolt egy üres helyre ütötte, Ron felé fordult. Sárga szemei ​​fúrták a zsebét: # xBB;

7. Végül a béke és csend.

8. És most tovább fogom nézni ezt a bolond animagust az utazás végéig.

# xAB, George a kereszthöz rohant, de késett. A sziszegés a lábak sokasága köré fonódott, és eltűnt a régi szekrény alatt. A fecske-torok lefékezett és a szekrény elülső mancs alatt futott.

9. Természetesen buta kis emberek, védjük az animagus-árulót.

# xAB: Ez nem egyszerű macska - mondta Ron, és a patkányt a mellsõ zsebébe tolta. - Megértette a szavaimat, hogy Korosta a táskámban van!

10. Jól végzett, szellemes emberek, tudod.

# xAB; De Ron helyesnek tűnik. Harry kihúzta a macskát az ajtón. - A vár tele van egerekkel, és elkapják # xBB;

11. Itt vagy #xAB, a túlélő fiú # xBB;

Hermione az ajtóban állt az öltözködési ruhájában és egy vörös petével a karjában. A macska nyakán orrgolyó volt, és Zhiznogot elégedetlenkedve morgott: # xBB;

12. Az életem legrosszabb napja.

# xAB; A kéreg eltűnt! Tudod, mi volt a padlón?

- N-nem - felelte remegő hangon Hermione.

Ron rontott valamit a rúnák fordításában. Harry és Hermione meghajoltak. Furcsa nevek és nevek fölött több hosszú vörös macska szőrszál feküdt (# xBB;

13. Hidd el nekem, az emberek, ha elkapnék egy animagus árulót, most katicabogarak lennék.

#xAB; A következő másodpercben hatalmas, szőrös fekete kutya jelent meg az erdő szélén. Körülnézve, a kutya titokban végigfutott a réten, és mellette ült Zhiznogot # xBB;







14. Nos, természetesen a legszebb beszélgetőm az egész évben - az általános vélemény egy vérszomjas gyilkos.

# xAB; Furcsa módon válaszolt, Gigolo. A kemény ágak között kígyózó módon csúszott, és az első lábfej a Willow törzsének növekedésével szemben támaszkodott.

És a fára, mintha megkövesedett, megfagyott - egyetlen levél sem mozdult.

- Glock! - suttogta Hermione meglepetten, és fájdalmasan megfogta Harry kezét. - Hogyan tudhatta ezt? #xBB;

15. Gyerünk, Hermione, ezt látja, ne rakjon rakétákat. Bár a rakéták épülnek - csak köpni.

#xAB: Barátnak a kutyával - morogta Harry. - együtt láttam őket # xBB;

16. Nem mersz hívni #xAB; az a kutya # xBB; az egyetlen itt, aki a hírszerzésben egyenlő velem, szánalmas kis ember.

17. Mellesleg, amikor véget ér, egy pártot várlak tőled #xAB; Igazad volt, Hnogogot! #xBB;

# xAB; A csodálatos ágyon egy poros lombkorona négy oszlopon fekvő Hagglorot. Az újonnan érkezőket látva ismét hangosan morgott. A padlón fekvő ágy mellett, a keze a lábán át, természetellenes szögben fordult, és Ron # xBB;

18. Meg kell sajnálnunk, de valahogy nem. Sajnos nem sajnálom.

# xAB; De a macska szorosan összefonta a karmát a fekete köpenyt. Furcsa, fecsegő orrát fordított Harry felé, sárga szemmel nézett rá. A macska után Hermione sóhajtott.

Harry ujjai erősebben feszítették a pálcáját. Nos, most egyszerre megölöd a macskát? Nyilvánvalóan a Black # xBB;

19. Az ördög kettõvel megöl minket, hülye kis ember.

20. Szükségem van erre a lemezre #xAB; Sirius Black nem árulta el # xBB; csukja le a nyakát?

# xAB: Ez nem patkány - mondta Sirius Black a fogai között.

- Mit mondasz? Természetesen patkány.

- Nem, nem patkány - mondta csendesen Lupin. - Tartod a varázsló farát # xBB;

21. Megmondtam. JOBBAN.

# xAB; Pettigrew Péter nevével - tette hozzá Black. - Ez egy animagus # xBB;

22. Ó, és mi ez a hang?

23. Ez az igazság hangja, amely most eléri valakit.

# xAB; Peter Pettigrew halott! Mondta Harry. - Megölték tizenkét évvel ezelőtt. # XBB;

24. Hát, kösd össze, már egész nap beragadunk.

25. Olyan, mintha három trollot tanítana egy ábécére.

#xAB; Ivory nem őrült - feszített csontos kéz, Blake megsimogatta vörös szőrös fej Csámpás. - Az ilyen okos macskák még mindig kinéznek. Rögtön észlelte, hogy milyen patkány volt. És azonnal tudtam, hogy nem vagyok igazi kutya # xBB;

27. Valaki egy ideig nagyra értékelte az elmémet. Dicsérjétek, emberek!

# xAB; Megpróbáltam elkapni Pétert és hozni nekem. De nem sikerült. Aztán ellopta a jelszavakat a Gryffindor toronyban. Megértettem: ő vett egy kisfiú éjjeliszekrényéből ... # xBB;

28. Olykor olyan okos vagyok, hogy magam is csodálkozom.

29. Joke, nem lehet lenyűgözni.

# xAB; De Peter észrevette, hogy milyen szaga van, és elmenekült ... A fecske - ezt hívod? - azt mondta, hogy Peter hagyott véreket a lapokon. A legvalószínűbb, hogy magába zárta magát. Nos, a saját halálának meghamisítása, amit egyszer dolgozott ... # xBB;

30. Természetesen nagyon tetszett, amikor rám ordítottak, és mindig zsákként dobták, amikor megpróbáltam elkapni.

31. Előre, az emberek, mindenki dicsérjétek a Haggardot.

#xAB; egy pillanatra Ron beolvasott a bagoly nézett Harry és hirtelen, nagy meglepetésére, Hermione felemelte a madár orra alá Csámpásnak hagyja, hogy egy jó szippantás.

- Mit gondolsz? Megkérdezte a macskát. - Ez egy igazi bagoly?

32. Igen, persze, jól sikerült, csak piszkálni az orromat a legmocskosabb, ha szükséges lesz, hogy ellenőrizze azt álcázott Animágus áruló.

33. Nem egy év, de az ördög tudja, mi. Ezeket a finom kis pókokat enni fogom.

33 Az animátor gondolata az