3-4 évig dolgoztam az óvónál, gyerekek

Előszó: Nem az óvodai nevelés tanára vagyok, hanem rajzoló, rajzoló és munkás tanár. És nem volt másvalaki, aki öt éves volt. Még soha nem tudtam ápolni mások gyermekeit! És itt vagyok a harmadik nap a DS-ben (tk 46 városából, bárhol nem volt helye).

Míg ez az egész héten a második műszakban vagyok: a modellezés, a díszítés, az alapórák az iso, a zene, a testnevelés az első műszakban zajlanak, és

3-4 évig dolgoztam az óvónál, gyerekek

a második. Tegnap játszottunk velük 3 játékban, majd érdektelenné váltak, elkezdtek zavarba ejteni, majd felvettük a képet. Mint megtudtam, a béka volt befejezni, nagy nehezen ... Aztán megint megragadta a baba-autók és kezdte elfoglalni magukat, talán megunták a festészet.

Kérdés: Nem tudom a legkevésbé, hogy mi tetszik legjobban a 3-4 éves gyermekekről. De egy dolog, amit rájöttem, 15-20 percenként változó tevékenységre van szükségük. Anya, segítség, tanácsadás.

Utóirat: a kérdés az „módszer”))) Én a fő vospetka azt mondta, hogy az este a gyerekek maguk próbálják meg, hanem az irányíthatatlan káosz, ami azonnal elkezdődik, nem voltam nagyon boldog.

Mi, smenschitsa csinálni összetett munka, azt mondják, hogy reggel csinál háttérben a festmény, és nem vagyunk ott rátétes este, társasjátékok, kirakós játékok, gyöngyök, bocs olló egyelőre lehetetlen, mi kaptak a magazinok és a gyerekek kivágták onnan dolgokat, verseny, mi tetszik egy óra elveszett, egy bábszínház színezés. Csak nem a könyvvel a kezében, oktatási játékok gyerekeknek, és akkora, mint egy tankönyv, egy rózsaszín borító egy fotó a lány, vannak mindenféle mini-játékok, amelyek mind általában kéznél, és hogy könnyű megmagyarázni, és megteszi. Nos, az elmúlt másfél órában a gyerekek megtanulják öltözni magukat, ezért van valami

Echidna a téli séta csak a vacsoraig ... igen, még mindig nem használnak sem egyszerű ceruzákat, uralkodókat, sem ollókat.

Emlékszem, hogy mi volt díszítve a színházi területen, játékokkal Palchikova -Mondtam nekik történeteket, a gyerek nagyon szereti a színházat, különösen akkor, ha mögé a képernyőn, és lesz látható, csak játékok.

A kartondobozból (zöld, piros, sárga) is levágtam a kormányt. Azt mondtam, hogy csak a sárga kormányok mennek. Sárgás kocsányos gyermekek felkeltek és körbe lovagoltak. És így minden színben (gyakran gyerekek 3 év zavaros színekben, ez a játék segít a színek javításában).

Három különböző színű színes papír repülőgépből is készíthetsz és "Repülőgépen" játszhatsz. Először a kék repülőgép leszállását, aztán a pirosat, majd a zöldet, majd repülj zöldre és repülj. A gyermekeim szerették ezt a játékot. Hosszú ideig elfoglalták őket

Tanulni kell a gyerekek tárgyi szerepjátékának is. Orvosba öltöztem, és felkértem a gyerekeket, hogy gyógyítsák a medvét. Megmutatta, hogyan repülök. Aztán ugyanazt a helyzetet elvesztettem egy vagy két gyerekkel.

Most a fejem nem fog emlékezni mindent)) De nap mint nap valami jöttem fel)

A feldühödött nekem, vannak, akik azt írta: „Isten mentsen ilyen a tanár” ... Épp ellenkezőleg kérdezed, mi kínálnak a gyermekek számára, így nem fog unatkozni, és nem szeretik, látod! Zadolbali ezzel a hozzáállással a gondozóknak. Sajnálom, a forráspont

Kapcsolódó cikkek