16 Freddie Mercury-tól idézve

A pénz nem fogja megvenni a boldogságot, de kibaszottan hozza el neked!

Nem akarok beszélni magamról. Amikor kommunikálok az emberekkel, inkább magamról, vagy más érdekes dolgokról akarok beszélni.







Kivételesen jó emberek halálra haltak. Szeretek furcsa és érdekes emberekkel körülveszkedni, mert az élet teljességét érzik. Igen, szeretem a freakokat.

Csak a csontvázról van szó a színpadon.

Nem akarom megváltoztatni a világot, nekem a legfontosabb a boldogság. Ha boldog vagyok, ez tükröződik a munkámban. Semmi bocsánatkérés sem fog segíteni ... akkor. Van egy érzésem, hogy magam voltam és ez a legfontosabb dolog - boldogság és öröm az életben. Mindenkinek törekednie kell erre a lehető legnagyobb mértékben, amennyire csak lehetséges.







Az emberek továbbra is szeretnek és részesei - ez a folyamat végtelen, és én továbbra is írom ezt a dalt.

A legnehezebb számomra a következő koncertre felvenni egy öltönyöt: már mindent megfogalmaztam.

Mindent meg lehet, de még mindig magányos lehet. És ez a legszomorúbb magány.

Nincsenek igazi barátok. Nekem úgy tűnik, hogy amikor az emberek közelebb vannak hozzám, elpusztítanak.

Ha felmászott a csúcsra, az egyetlen módja van, és ez a legnehezebb.

A szeretet a legnehezebben meg lehet valósítani, és kegyetlenül csalódott, mint semmi más.

Holnap élni fogok. A pokolba ma.

Ha holnap meghalok, nem fogom megbánni. Tényleg mindent megtettem.

A zene az idő próbáját fogja állni? Nem érdekel! Akkor nem leszek itt aggódni. Húsz év múlva meghalt, kedvesem. Nem vagy a fejedben?