0001889 Exportálás oruxmaps formátumba

> magát a fájlformátumot - SQLite
Ez nem elég.
Azt is tudnunk kell, mi van benne, miért pontosan, és milyen más, és mennyit játszhatsz és távolodhat el a "standardtól".






És ha a kártyák egy mappában vannak - hogyan osztják őket mappákba.

> a mezők leírása valószínűleg nem fog működni
És mit gondolsz, mit kellene tennünk? A "Guess the Tune" játékban?
Álláspontnak tűnik, amikor az információt olyan személy keresi, akinek szüksége van rá, teljesen logikus.

És az általa talált információk attól függnek, hogy mit és hogyan fogják végrehajtani, mert könnyebbé és érdekesebbé teheti az új típusú gyorsítótárat, mint az exportot.

> És akkor is, ha a térképek mappában vannak - a mappákra osztva.
A mappák megosztva vannak, mert minden kártya, függetlenül attól, hogy hány zoomot tartalmaz, felveszi a mappáját, és a fájl, pontosabban az összes név, az OruxMapsImages.db. Nem tudom, mi van benne.

És mit gondolsz, mit kellene tennünk? A "Guess the Tune" játékban?
Nos, az Rmaps-okra is írtak, és ott ugyanaz a formátum, csak az XML nem.

> Úgy tűnik, hogy a helyzet, amikor az információt megkívánja, akire szükség van, logikus.
Ez érthető, csak hogyan kell csinálni, nem tudom. A fejlesztők számára, akiknek kapcsolatba kell lépniük? Mondja meg, ugyanaz tapasztalata van ilyen helyzetekben :)

> És a talált információk alapján attól függ, hogy mit és hogyan fognak megvalósulni, mert egyszerűbbé és érdekesebbé teheti az új típusú gyorsítótárat, mint az exportot.
ez az Ön belátása szerint.







>>> És nem bosszantanak. Kérjen továbbiakat.

Ha valamit kérni akar tőled "még", valamit kellett kérdeznem előtte.
Programozó vagy, ugye?
Tehát - ilyen sajnálatos tény volt.

De már arra kértem pénzt, emlékszem, a SmartComGPS javaslatára.
Így csak közzé kell tennie az árat, vagy zárja be az ajánlatok vételét a funkciókért. Ez könnyebb lesz az Ön számára.

Tehát - nem volt ilyen sajnálatos tény.
Akár legalább egy Kívánságlista: 0002057 azt jelenti, hogy a SAS fejlesztőit arra kéri, hogy hajtsák végre. És tekintettel arra, hogy én vagyok az egyik, és az a tény, hogy az OGF2 csavartam magam, akkor minden nagyon érdekes.

De ön már pénzt kért tőlem
Javasoltam egy változatot, hogyan lehet felgyorsítani a Wishlist végrehajtását, és nem várhat a tengertől az időjárásért. Nos, nem ért egyet az áron, ez történik. Én személy szerint nem érdekel ez a funkció, ami szintén byvat. Az árat a "Különleges Kívánságlista" új szakaszában kínálhatja fel a fórumon. Megadtam a fenti linket. Talán, és szerencsés. Megígérem, hogy nem foglalkozom a funkcióval semmi pénzért, mert ilyen beszélgetés :)

>> A MOBAC létrehozza a helyes gyorsítótár fájlokat az Orux számára?
> Igen, sikeresen létrehozza a kívánt formátumot is.

Nos, már valami. Csak ott látszik, hogy 512 képpontos csempe van használva, ezért 256-ból nagy a baj, hogy elvégezzük a szükséges 512-et, és helyesen újraszámoljuk az összes koordinátát.

>> Legalább az egyik Kívánságlistádra függ: 0002057 azt jelenti, hogy a fejlesztők >> SAS-t szeretné végrehajtani. És tekintettel arra, hogy én vagyok az egyik, és hogy >> OGF2 csavartam magam, akkor minden nagyon érdekes.

Van egy leírás a végrehajtott függvény hiányosságairól, és nem kérelemről.

Ismeri a szemantikát? Orosz - natív?

A kérés típusterv:
"kérlek tedd ..."
"tehetnéd ilyesmit?"

A "Kívánságlista" is azt jelenti, hogy vágy, és nem kérelem, ha igen

Észrevettem, hogy a SAS és a MOBAC nagyításának számozása (mint amilyet nem emlékszem pontosan) nem egybeesik. Ie Ha a SAS zoom 17, akkor a Mobaka után, vagy 16 vagy 18-at képvisel.