Karrier lehetőségek

Szeretne érdekes és rangos munkát keresni - jöjjön hozzánk!

Az Andre LLC dinamikusan fejlődő cég, amely folyamatosan bővíti szolgáltatásainak körét, ezért szakképzett személyzetre van szüksége: mind a fiatal szakemberek, mind a tapasztalt dolgozók. A minőségi szolgáltatás, az illetékes szolgálat a fő akciók, amelyekre cégünk fogadást tart. A megfelelő szintű szolgáltatás fenntartása egy szakembercsapat - szakképzett szakemberek segítségével történik, akik szigorúan válogatnak, majd speciális szakmai programokat képeznek.

A "Andre" LLC munkája nagyon intenzív, és maximális hatást igényel. A vállalat minden lehetséges módon üdvözli az egészséges ambíciókat, ha azokat a szükséges szakmai eredmények támogatják.

Az "Andre" cég LLC garantálja alkalmazottainak engedélyét az Orosz Föderáció Munka Törvénykönyve szerint.

Az André LLC-vel való munkavégzés előnyei

  • Munka egy vezető vállalatnál, amely intenzíven és sikeresen fejlődik az orosz piacon;
  • Valódi lehetőségek a gyors karrierfejlesztéshez, beleértve a más országokban szerzett tapasztalatokat;
  • A szakmai képzés és fejlesztés nemzetközi rendszere. A vezetõ személyzet képzése Franciaországban és más európai országokban;
  • Ingyenes és nyílt kommunikáció. Minden információt, mind az eredményekről, mind a kudarcokról minden alkalmazottnak közlik;
  • Az a lehetőség, hogy egy hasonlóan gondolkodó emberek magasan profi csapatában dolgozzanak;
  • Minden alkalmazottnak biztosítunk egy olyan munkahelyet, amely a legmodernebb technológiákkal és minden szükséges eszközzel rendelkezik a gyümölcsöző munkához, a szakmai és a karrier-növekedéshez;
  • A szálláshely ingyenes étkezéseket és szálláslehetőségeket biztosít;
  • Az új alkalmazottak minőségéhez az alapvető igényeket tesszük: szorgalom, becsületesség és tisztesség, aktív élethelyzet;

A nyaralók, panziók, szanatóriumok éttermében való foglalkoztatással kapcsolatos kérdésekkel kapcsolatban kérjük hívja. +7 (495) 789-93-26

Könyvelő a beszállítókkal való munkavégzéshez

- Oktatási profil.
- 3 éves tapasztalat.

- Az elsődleges dokumentációval (számlák, számlák, számlák) végzett munka
- Áruügyletek elszámolása
- Települések a beszállítókkal, a vevők és vevők településeivel
- Munka a 1 "vállalkozásban" (8.2)

- Hivatalos foglalkoztatás.
- m. Botanikus kert
- Fizetés 35.000 rubel. havonta
- Teljes társadalmi csomag.

COOK a nyaralókban való munkához

Követelmények: középfokú szakoktatás, évfolyamtól kívánatos szakmai tapasztalat, orvosi könyv hozzáférhetősége.
Felelősségek: c / c, g / c edények készítése.
Feltételek: az Orosz Föderáció Munka Törvénykönyve szerinti bejegyzés, legfeljebb 25 000 rubel. ingyenes étkezés és szállás a létesítményben.

WAITER a nyaralókban való munkához

Követelmények: kívánatos a munkatapasztalat, az orvosi könyv hozzáférhetősége.
Feladatok: ügyfélszolgálat.
Feltételek: nyilvántartásba vétel az Orosz Föderáció Munka Törvénykönyve szerint, 24.000 rubelig. ingyenes étkezés és szállás a létesítményben.

FELHASZNÁLÓ a nyaralókban való munkához

Feladatok: cukrászsütés.
Feltételek: nyilvántartásba vétel az Orosz Föderáció Munka Törvénykönyve szerint, legfeljebb 30 000 rubel. ingyenes étkezés és szállás a létesítményben.

KONYHA MUNKÁT munkaszüneti munkákhoz

Követelmények: munkatapasztalat üdvözlendő, orvosi könyv hozzáférhetősége.
Felelősségek: a konyhai tisztaság fenntartása, mosogatás.
Feltételek: az Orosz Föderáció Munka Törvénykönyve szerinti nyilvántartásba vétel, legfeljebb 20.000 rubel. ingyenes étkezés és szállás a létesítményben.