A tartalom megjelenítése címkével

A híres svájci kerékpáros Fabian Cancellara az utóbbi időben az otthoni év legjobb sportolóként ismertté vált.

A nők körében a legjobb sportoló Lara Gut, a síelés képviselője volt, aki a világbajnokságot megnyerte az összesített rangsorban.

Ez a második aranyérmet, amelyet Cancellara nyert az olimpián. Az első nyolc évvel ezelőtt a pekingi olimpián. És mégis, ilyen hosszú idő elteltével, nemcsak nem gyengült, hanem úgy tűnik, hogy erősségét és tapasztalatait növelte.

Ebben a versenyben a világ legjobb legjobb versenyzői szembesültek. És a nedves esős időjárás nyilvánvalóan nem volt a résztvevők oldalán. Azonban a Spartacusnak (ahogy mindenki a kerékpár világában felhívja a Cancellara-t) úgy tűnik, hogy nincs rossz időjárás vagy pálya. 29.9 kilométeres körökben 1 óra 12 perc 15 másodperc alatt legyőzte, legközelebbi riválisa Tom Dumoulint 47 másodpercig.

A harmadik helyet és a bronzérmet elment a hármas győztes a Tour de France, brit Chris Froome, amelyik Cancellara 1 perc 2 másodperc.

Az orosz Pavel Kochetkov a győztes mögött 7 perc 52 másodperc alatt maradt, és a 28. helyen végzett a pontozó asztalnál.

Mint mindenki tudja, ebben a szezonban lesz a végső, a karrier, a legendás 35 éves versenyző, és úgy tűnik, ő kiegészíti azt csúcsán hírneve, és a fizikai erő, és hogy az olimpiai arany pont egy ilyen eset.

A vezető az általános besorolását Greg Greg Van Avermaet BMC Racing, annak ellenére, hogy 23 helyet betölt a végső szakaszban, még mindig sikerült megvédeni a vezetést az összetettben, és lett a győztes a verseny. A második helyen, egy-egy másodperces késéssel, az orosz Tinkoff csapat, Peter Sagan világbajnoka és főpróbája vette át. A harmadik lépcsőn a Bob Jungels az Etixx - Quick-Step-ról, 23 másodperccel a győztes mögött állt.

Victory Highway a harmadik lépésben a kerékpározás Volta Algarve (Volta ao Algarve), amely az egyén versenyfutás az idővel ment svájci kerékpáros Fabian Cancellara parancsot Trek - Segafredo.

Orosz Katyusha Anton Vorobyov a 14. helyen állt a színpadon.

Svájci kerékpáros Trek Factory Racing Fabian Cancellara, mielőtt a második szakaszban a „Tour de France” vezetett az általános besorolását a „Nagy hurok”, nem fogja vissza a peloton miatt elszenvedett sérülések következtében a gát hétfőn, az ő honlapján csapat.

A Cancellarát két csigolya törése diagnosztizálta. A svájciak nem tudják folytatni a versenyt. A harmadik szakasz általános besorolását a Sky Chris Chris Frum brit vezette.

Cancellara - pekingi olimpiai bajnok és négyszeres világbajnok biciklizésben az autópályán.

Peter Sagan, 27 éves korában az egyik leghíresebb úttest versenyzője. Viszonylag rövid szakmai karrierje miatt már sikerült néhányat ...

A jól ismert kazahsztáni kerékpáros, az olimpiai bajnok, és most az "Astana" vezérigazgatója, Alexander Vinokurov beszélt Fabio Aru kapitányról folytatott tárgyalásokról, értékelte az UCI új irányítását, ...