7 Szabályok, amelyeken keresztül a kívánságok teljesülnek

Az ezoterikusok úgy vélik, hogy vágyaink teljesülnek, ha helyesen írjuk le őket. Az a tény, hogy a fejünkbe kergető gondolatok olyan tornádóit, amelyeket a világegyetem nem tud a vágyunknak meghatározni. Ezért helyesen fogalmazzuk meg vágyainkat, és talán hamarabb el fognak jönni.







1. szabály. A vágy, hogy írni
De könnyű megmondani, nehezebb megírni a kívánt vágyat. Furcsa módon nagyon nehéz probléma, hogy megírja saját vágyát. Helyesen írva? Kiderült, hogy alapvetően rossz! A probléma az, hogy ez a vágy mindig teljesül, de a kérdés: mikor teljesül. Vagyis a pontos fogalmak nélküli vágyak értelmetlenek. Ezért a következő szabály szerint:

3. szabály helyes vágy mindig írva a jelen vremeni.Inache mondván, hogy inkább „megyek nyaralni a Krím-félszigeten”, meg kell írni: „Megyek nyaralni a Krím-félszigeten.”
Itt van egy másik gyakori hiba: "Nem akarok szegénynek lenni." Helyesen írva? Nem, ez rossz! És ezért vannak súlyos okok. A világegyetem nem érzékeli a "nem", a "nem" és más negatív szavakat. Azt mondod: "Nem akarok szegények", és ő, az Univerzum, figyelmen kívül hagyva a "nem" részecskét, kap egy üzenetet: "szegény akarok lenni!"
A második. Leggyakrabban vonzzuk magunkat, hogy mit gondolunk. Mondván: "Nem akarok szegénynek lenni", automatikusan gondolkodunk a szegénységről és azt mondjuk: "gazdagok akarok lenni" - a vagyonról. Ezért ne felejtsd el a következő szabályt:







4. szabály. Mi tiltjuk magunkat arra, hogy a "nem" részecske és bármely más negáció használatát alkalmazzuk. Egy másik fontos pont: amikor vágyat írunk, részletesebben meg kell adnunk az álmukról. Ebből következik a következő szabály:

5. szabály. További részletek és érzelmek: Ha ez a Krímbe utazik, néhány szóval leírja legalább egy szanatóriumot és egy strandot. Ha ez egy új autó, mutassa be a fő jellemzőit. És győződjön meg arról, hogy leírja azokat az érzéseket, amelyek megragadják Önt, amikor a vágy teljesül.
Még fontosabb, hogy vágya teljesítése ne okozzon kárt más embereknek, ez a következő szabály eredménye:

6. szabály: Minden írott vágy véget kell vetni a mondat-talizmán: „Legyen ez vagy valami harmonikusan jött be az életembe, hogy örömet és boldogságot nekem, és mindenkinek, aki jön ez a vágy.”
Vegye figyelembe a "vagy valami mást" kifejezést. Ha valami konkrét dolgot akarsz, nem kell korlátoznod az univerzumot a segítségedre irányuló erőfeszítéseidben. Talán a mi világunk szerint méltó pihenni nem a Krímben, hanem a Cote d'Azur-ban?
Tehát a vágyunkat világosan megfogalmazzák és leírják. Mind a 6 szabályt szigorúan betartják. Ezután csendesen el kell engedni a világegyetem vágyát, sőt majdnem el is felejtik. A tapasztalatok és rögeszmék csak a vágya teljesítésében fognak beavatkozni. Ezért van

7. szabály. Ne ragadj egy álomba. Engedje el, de cselekedj!
Ez nem jelenti azt, hogy most, mint egy mesében, feküdhetsz a tűzhelyen, és várhatod az álom teljesítését. Nem! A leeresztett kővíz nem folyik! A világegyetem képes csodálatos lehetőségeket nyújtani Önnek, de a te lépéseid nélkül nem tudják lefordítani a kívánt eredményt.

7 Szabályok, amelyeken keresztül a kívánságok teljesülnek




Kapcsolódó cikkek