33 A távoli munkavállaló ügyfeleinek megkeresése

A nevem Alexander Balykov.

Az 1-es internetes szakmák alapítója és vezetője vagyok.

Én és az Akadémia 3 fő küldetéssel rendelkezik:

  1. Nyerjen el oktatást az interneten mindenki számára hozzáférhetővé - egy iskoláslótól nyugdíjasig.
  2. A szabad emberek arra gondoljanak, hogy vannak olyan varázslatos módszerek, amelyek gyors gazdagodást tesznek lehetővé minimális akciókkal.
  3. Mutassa be az embereknek a megfelelő irányt a stabil jövedelemhez a szakmák fokozatos fejlesztése révén.

Ez vezet minket, és lehetővé teszi az embereknek, hogy eredményeket érjenek el, amikor az Akadémián tanítanak.

Célunk, hogy megtanítsuk Önt, hogyan kereshet pénzt egy adott kézművességgel 60 napon belül.

Ez a képzés szakaszokra oszlik:

1. A szabad képzés egy háromnapos gyakorlati kurzus, ahol egy személy a szakmát "megízleli" és megpróbálja magára.

2. Intenzív - 3-5 nap alatt szinte minden adatot adunk ki. Ön maga implementálja a tudást, és az eredmény csak Öntől függ.

3. Nagy edzés - ez általában havi edzés, amely garantálja az eredményeket.

Végül, amikor végigmegyünk, nagyon ügyes vagy, és alaposan megértsük a szakmát.

Az ilyen embereket hajlandóan távoli munkára vitték és jól keresnek.

Ezeket az embereket tanítjuk.

Ma azt javasoljuk, hogy bejusson a képzésünk légkörébe, és töltse le ingyen a legértékesebb modulokat, amelyek nélkül az interneten semmi köze.

De ne töltse osztályokat, hogy őket a mappában „Annak vizsgálatára, később”, jobb az idő, hogy tanulmányozza őket, és akkor nézd meg magad, milyen gondolataid világossá vált, és már nincs az a kérdés, hogyan lehet pénzt az interneten, ha nem tudom, hogyan.

Gyümölcsöző munkát kívánok!

Többször találkozunk veled, de már az Akadémia belsejében :)

Hittel a sikereidben, Alexander.

Kapcsolódó cikkek