20 Csillag sebekkel, amelyeket nem haboznak és nem rejtenek el

A tévéképernyőn és a fényes magazinok borítóján megszoktuk, hogy a bálványaink tökéletesen sima bőrűek legyenek hibák nélkül. De valójában egyikünk sem tökéletes. Meg fogsz lepődni, de sok elismert szépség az arcon és a testen vannak hegek, amelyek mellesleg nem zavarják őket. Ne feledje, legalábbis Kylie Jenner, aki büszkén mutatja a hatalmas hegeket a bal csípő tetején minden lehetőségnél. Anyagunkban - 20 hazai és nyugati hírességek, akiknek vannak sebhelyeik, és még büszkék is ezekre a jelekre.

  • 20 Csillag sebekkel, amelyeket nem haboznak és nem rejtenek el

Kylie Jenner, 19 éves

Amikor Kylie Jenner volt 5 éves, ő és a nővére játszott bújócskát és mászni a kapun, megbotlott éles tét. "Megpróbáltam kivenni a lábamból, de ő csak ment keresztül. Most a heg tűnik, sokkal kevesebb, mint korábban, valószínűleg azért, mert nőttem fel! „- Kylie megosztott a szomorú emlékek

A bőrön a hegek és hegek jelentkezhetnek a károsodások - égés, vágás vagy műtéti beavatkozás következtében. Gondolod, hogy az ilyen kétes "ékszer" szinte minden tulajdonosa meg akar szabadulni az ilyen kétesektől? Semmi esetre sem. A hírességek közül sokan vannak azok, akik nem szeretnék eltávolítani a hegüket, és nem maszkolni őket a rejtegető réteg alatt. Fotógalériánkban - 20 csillag, amelyek nem olyan tökéletesek, mint amilyennek tűnnek.

A legforróbb borító az orosz showművészet legfontosabb szépségeivel

Hruscsovtól Putyinig: hogyan láttuk és öltöztük országunk első hölgyeit

Buzovoy anya a válásról: "Én kezdettől fogva nem kedveltem Olga kapcsolatát Tarasovdal"

Hogy, hogy nem jó, de az asszony nem díszítik a hegek, és a férfiak számára is. Gyakran hegek gyermekkorban elsajátított, ennek eredményeként a megismerés a világ gyermek. De ha sérülések, műtét, akkor a hegek elkerülhetetlenek. Amikor a katasztrófa sújtotta, az egészségügyi kérdés kerül előtérbe, és a megjelenése lesz a másodlagos, akkor viszont, ha minden nehézség mögött az emberek gondolnak megjelenés és nem mindenki készen áll, hogy elfogadja magát hegek, és különösen a sérülést.

Véleményem szerint egy hatalmas heg a kezében csak eltávolítani kell. Egy ilyen szakma számára nem esztétikus, és pénz van.

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]

Kapcsolódó cikkek