1 - Tisztítás

Az én megállapításom közé tartozik a költségvetés orosz kozmetikumok.
Photo:

1 - Tisztítás


Egy kis bejegyzés: hat hónappal ezelőtt, mielőtt nem tudtam, hogy Kosmetisty mellett krém (bár a fent említett hiányzó idején), és zselés Garnier smink eltávolítására a lány a polcon kell lennie valami más. A megfelelő ellátás örökkévaló keresésénél sokat mentem, a Tiszta vonaltól és a Clarins komplexumig ezer rubelre. Szalicilsavból badyagával és természetes, nem híg olajokkal. Megpróbálta, megkenette, naponta alkalmazta, éjszaka alkalmazta. Időszakos kiütések, olajos ragyogás, szárazság, hámlás, finom ráncok folyamatosan kisiklottak, és mindent félre dobtam. De ... ez olyan, mint egy mese ihlet egy nap, és a tükörbe nézett, és látta, hogy van egy fáradt és élettelen arcát, rájöttem, hogy meg kell cselekedni! Most, miután hat hónap részletes tanulmányt a bejegyzések és a felsorolás az állóeszközök, értem, hogy itt az ideje megosztani =)

A termék neve: Bark Mousse a tisztító problémára és a zsíros bőrre

Részletes nézet: Esti tisztító számomra áll 3 lépcsőben (Vishy hagyott nyomot nem csak formájában túl száraz bőr): - Először a mitsellyarka második - szappan Spivakra (de menta és a citromfű a CHL, még háziállat, csak nem látni a most) és a harmadik, a mosás utáni hős. Amennyire én tudom, ez a koraszülés Kora-ban 2 változatban jelenik meg: száraz, érzékeny és olajos és problémás. Amikor megvettem, nem tudom, mi játszott döntő szerepet, de zsírosra vettem. És soha nem bánta meg. Ez azt jelenti, hogy pontosan mit tisztítja a bőröm napi szennyezés nem csak formájában make-up, hanem por és így tovább. „Byak” a környezetet.
Aktív összetevők: laktulóz, szalicilsav, szentjánoskenyér, turn, háromszínű ibolya, zsálya (becsületesen, másolás a helyszínről).
Az eszköz fel van szerelve egy szivattyú felülről, amikor megnyomják, sok ilyen adag mousse-t kapunk. Személy szerint egy csomó kattintás van az egész arcra és a nyakra. Megmutatom a mousse részét és textúráját:

1 - Tisztítás
De mi jön ki a bőrön való elosztáskor:
1 - Tisztítás

Tisztítja nem nyikorgó, de meglehetősen sima, amíg ő félre az én összefüggésben mossuk le könnyen, a szag az út - egy diszkrét érzés után - nagyon kellemes, ha zsíros bőrre - ha nem is tesz a krémet, a bőr annyira eldugult. Az időbeosztás látott előnyökkel jár a megszüntetése pattanások, úgy tűnik, hogy egy kicsit szárítja őket, és biztosan megakadályozza az új (heti utazási nélküle, de a többi távozása termesztett több szerencsétlen pattanások). A már meglévő fekete pontok nem fognak pontosan eltávolítani, de kevesebb új is lesz. az orr pórusai tiszták lesznek.
A térfogata 160 ml, folyamatosan 3 hónapig használom az éjszakát, és a hab még több mint a fele.
Ár: kb. 350 a gyógyszertárban. By the way, a márka képviselteti magát, igen széles körben, nem csak a gyógyszertárakban, hanem néhány üzletben is, de egy adott eszközre körülbelül egy hétig kellett futnia.
A vizsgálat időtartama: 3,5 hónap
Értékelés: céges 5. Vélemény: Mindenkinek ajánljuk a kombinált bőrt, én magam is többet veszek.

Terméknév: Bark Gel-hab panthenollal való mosáshoz

1 - Tisztítás
Egy kibővített vélemény: beszélsz a penka-val? Nos, általában nincs. Ezt az eszközt az első hősök futása közben szerezte meg, és úgy döntött, hogy legalább valamit cserél. Penka kiderült, hogy teljesen nem hab.
Az adagoló kényelmes, de kicsit kicsinyít, 3-4 kattintás szükséges.
És ennek érdekében nagyon keményen kell kipróbálni, és őszintén szólva soha nem csináltam ezt az arcomon:
1 - Tisztítás
Illata, csak egy kicsit őrzött, hogy milyen szaga citrom édesség (ez a gyerek mennyire vannak „jégcsapok”, emlékszel?)) „Nem az enyém” textúra + régóta várt vásárlás egy mousse, halogatni használja egy esős napon. A mousse volt tejszínt, majd hámlani kezd, maszkok az éjszakai és egy reggel felébredt palacsinta, eszembe jutott az üveget. Az egyszerű tisztítás örült, és a reggeli szag, még akkor is, amikor az úton kacagott. És most ez a reggeli mosás napi kísérője.
Tekintettel arra, hogy a nappali krém, mint olyan, nem használom (a bőr éjszaka után már megnedvesített és minden nyugtalanság formájában méretezés, pfuj pfuj mögött), azt mondhatjuk, hogy bizalommal a gél nem okozhat szárazság egyáltalán!
Ismét a helyszínről másoltam a hatóanyagokat: panthenol, inulin, áfonya levél, málna, hárs, kukorica, nyírfa.
A 150 ml-es térfogat 2 hónapos használat esetén még mindig kétharmada van valahol.
Ár: kb. 350 a gyógyszertárban.
Vizsgálati időszak: 2 hónap
Pontszám: 4 (mínusz a textúra pontszámát, amit nem értek). Az ítélet: önálló eszközként nem ajánlom, és egy alaposabb tisztítással párosítva tökéletesen megmutatkozik.
Nos, még nem fáradtál meg? Aztán megmutatom az általánosnak, vagyis a barátnõmnek a családi fényképét: KORA:
1 - Tisztítás
Igaz, hogy a micellar itt görbe, és Brittany termálvize még nem lépett be.
Remélem, az én opusom legalábbis olyan ember számára, aki még mindig menekülési módot keres, hasznos lesz.
Dasha vagyok, nekem "te".

Kozmetikumok a katalógusunkban

Üzenet az adminisztrátornak a hibáról

Hibaüzenet:

Az Ön üzenete (opcionális):

Emlékezzen a felhasználóra

Adjon meg egy megjegyzést Mégse

Jelentést küld egy bejegyzésnek

Hiúság és sértés

Olyan anyagok, amelyek sértik a törvényt

Érdekes blogbejegyzések

Érdekes hozzászólások a közösségből

A nap legjobbja a közösségből

Kapcsolódó cikkek