5 Kérdések a lelkesedéshez, hogyan kell kívánni, hogy teljesült az olga pascal - 5 gömb

5 Kérdések a lelkesedéshez, hogyan kell kívánni, hogy teljesült az olga pascal - 5 gömb

Az előző cikkben: Hogyan barátkozzunk a Jinn-szel: 4 lépés a vágyak teljesítéséhez. Megígértem, hogy részletesebben leírom a "Tegyen egy kívánságot". És ma megtanulod tenni kívánságait, hogy teljesüljenek!

Képzeld el, hogy találkoztál Jeanne-rel, egy "csokoládéval" jöttél és azt mondd:

- Rendben van, mondja a Genie! - Van egy házod rád? Hallgatok és engedelmeskedtek!

És látod, mielőtt egy erdő földet.

- Nem, nem akartam ilyen házat!

- Nos ez: 2 emelet, medence az udvaron, egy kis kert egy függőágyakkal, egy kandalló a házban ....

- Jó! Hallgatok és engedelmeskedtek!

És egy kétemeletes házat láthattok a dugóval szemben, medencével, kertjével, függőágyával és kandallóval. Oh! By the way, ott él egy tisztességes család ott, gyerekek futnak, a vendégek jönnek. Kiderül, hogy ez a szomszédok háza!

- Igen, nem! Azt akarom, hogy az otthonom legyen! Valahogy furcsa módon teljesíted a vágyat, Jinn!

- Szóval ... néha a családom ott él.

- Egyszer régen - utána! És most neked miért? Ha nem válaszol erre a kérdésre, hogyan nem részleteznéd a kívánságodat, ne nézd meg neked!

5 Kérdések a lelkesedéshez, hogyan kell kívánni, hogy teljesült az olga pascal - 5 gömb

És itt ülsz és gondolkodsz: hogyan gondolhatnám ki mindezt. Hogy ne hagyja ki egyetlen pillanatot sem?

Segítek neked!

Amint az anyám elmondta ezt a kifejezést: egy cselekedet szokást generál, a szokás egy karakter, egy karakter a sors. Természetesen szép, de nem találtam gyakorlati alkalmazást ennek a kifejezésnek, amíg nem találkoztam a Robert Dilts logikai szintjének piramisával.

Ez így néz ki:

  • 1 szint (alsó szint) - REALIZÁCIÓ, valóság. Ez - ez valójában. Ez látható, megérintve, szippantva!
  • 2. szint - A végrehajtáshoz vezető lépések.
  • 3. szint - ÁLLATOK ÉS KÉSZSÉGEK. Rendszeres cselekedetek, az automata felé.
  • 4 szint - ÉRTÉKEK ÉS HOGY. Mi van a fejedben: történetek, értelmezések, fontosság, a világ érzékelése. Ezek közül rendszeres cselekedetek folynak.
  • 5. szint - AZONOSÍTÁS. Az, ahogyan észreveszed magad!
  • 6 szint - MISSION. Annak érdekében, hogy mi több létezne ezen a világon.

Az emberi fejlődés piramisának megértése vezetett ehhez a tudatossághoz: mindaz, amellyel rendelkezünk vagy nincs, mindazok eredménye, amelyeket mi csinálunk, gondolunk és észlelünk.

Például: házat akarok. De miért nem rendelkezem még? Ha sétálsz a piramison - kiderül, hogy nincs bizonyíték arra, hogy házat akarok. Ez csak vágy. Mit csinálok? - dolgozom. Hogyan viszonyul ez a házhoz? - Nincs mód! Mit hiszek? - Milyen házat kell keresnie 100 évig! Tehát lesz! És így tovább ...

És hogyan viszonyul ez a fejlődés a vágyhoz és a Jinnhez? Közvetlenül kapcsolódó. Ahhoz, hogy kívánsága valóra váljon, ahogyan azt szeretné, meg kell értened, hogyan fog megjelenni a fejlődés minden szintjén!

5 Kérdések a lelkesedéshez, hogyan kell kívánni, hogy teljesült az olga pascal - 5 gömb

Tehát! Hogyan kívánhatok valamit? Vegyünk egy lapot, egy tollat ​​és képzeljük el, hogy a vágy már el is valósult. Mi ez? 5 kérdésre van szükség!

1. Végrehajtás. Mi ez?

Írja le a technikai és egyéb jellemzőket amennyire csak lehetséges.

Például - ház: 2 emelet, úszómedence az udvaron, kertben függőágy, kandalló a házban, biliárd a padláson, szauna az alagsorban ... És így tovább. A leírásnak legalább 10 tételből kell állnia. Ez vizualizáció, ezért keressen egy képet a leíráshoz.

2. Tevékenységek. Mit tegyek, ha ezt kapom?

Fontos megérteni, hogyan fog viselkedni, mert mielőtt nem rendelkezel, amit akarsz!

Például - Ha van egy házom: naponta fürödök a medencében, meghívok barátaimat a hétvégére, levágom a gyepet, fizetek a számláimra, barátkozok a szomszédokkal. Szintén 10 pont.

A szokások és a készségek szintje itt nem alapvető, mert cselekvésként írja le. De a Wikipedia szerint a készségek érzelmek. És a vágyak teljesítéséhez - ez nagyon fontos!

3. Érzések. Mit érzek, ha ezt kaptam?

Ez a tétel kapcsolódik a "csokoládéhoz", amellyel Jeanne-hez érkezik. A vágy akkor lesz igaz, ha LIGHT! Ez alapvetően fontos. Tehát képzeljük el, hogy az ön kívánsága már megvalósult! Mit érzel?

Például - Amikor saját házam van, úgy érzem: szabadságot, bizalmat, nyugalmat.

Megjegyzés: ez nem égő vágy! Amikor veregetsz és kiabálsz: KHOCHUUUU - válaszul kapsz ellenállást. Hogyan 2 gyerek harcol egy játékért? Mindkét sikoltás "akarok" - és senki sem kapja meg.

Az érzés, hogy akkor lesz, amikor a vágy teljesül - erősítse meg, hogy már veled van. És nem kétséges, hogy valahogy más lesz.

5 Kérdések a lelkesedéshez, hogyan kell kívánni, hogy teljesült az olga pascal - 5 gömb

4. Hitvallás. Mit gondolok én akkor?

Ez a legfontosabb és legnehezebb kérdés. A következő cikkben mélyebben és részletesen feltárom. Valójában - a korlátozó hiedelmekkel dolgozik. Időközben add fel.

Itt új hiteket és értelmezéseket kell alkotnia. Például: már elmondtam, hogy véleményem szerint 100 év telt el egy ház építéséhez. Ez korlátozza engem.

5. Az érték. Miért kellene?

A kérdésre kérdezte Jinn! Titokban fogom mondani: ha mélyen megnyitja ezt a kérdést, akkor könnyű lesz, és az égő vágyod tudatos "szándékkal és cselekvéssel kíván átmenni".

Van olyan technika, amely olyan kérdéseket tesz fel, amelyek segítenek elérni a mélységet. A technikát CHAIN-nak hívják. Tegye fel a kérdést, MIÉRT, az előző válaszhoz ragaszkodva.

Például: MIÉRT szükség van egy otthonra? - Ott lakni. Miért élsz egy házban? "Hogy a családom a társadalom különálló egysége." Miért van szüksége a társadalom egy külön egységére - Hogy felismered magad, mint anya és feleséged? Miért érzed magad, mint anya és feleséged? - Légy harmonikus, boldog ember ... És így tovább.

E kérdések megválaszolására érezni fogod, hogy a vágyod nyugodt, tudatos döntésgé válik.

5 Kérdések a lelkesedéshez, hogyan kell kívánni, hogy teljesült az olga pascal - 5 gömb

Erre azt javaslom, hogy hagyja abba. Tehát! A papíron meg fogalmazod mindent, amire szüksége van a Jinnhez.

  1. Megvalósítás. Mi ez?
  2. Műveletek. Mit tegyek, ha ezt kapom?
  3. Feeling. Mit érzek, ha ezt kaptam?
  4. Ítéletek. Mit gondolok én akkor?
  5. Value. Miért kellene?

A Desire leírása - és az előző cikkből már ismeretes az algoritmusunk: vágyunk Djinnre és megyünk!

Sok sikert kívánok kívánságainak teljesítésében!

Ön egy szakértő, vagy szeretne válni?

Töltsd le ajándékot Yitzhak Pintosevich - "Hogyan válhat EXPERT és végre álom!"

Vágja az utat az álmaidhoz!

Kapcsolódó cikkek