147 Beszélt! OD egy másik orvoshoz

Jó éjt mindenki, mondja meg, hogyan kell egy orvosból áthelyezni egy klinikába. A ház orvosa rendkívül ritka. Saját változata az események (nem hallomásból) -napisat gl.vracha alkalmazása azzal a kéréssel, hogy adja át a dr.vrachu miatt psihol.diskokomforta, mint egy gyermek és szülei (az orvos csak sonka, gőgös és arrogáns). Gl.vrach megtagadja, mondják, minden orvos munkája nagy. Akkor mi a teendő? (Elfogadom az elutasításról szóló cikket). Vannak más javaslatok is, hogyan kell továbbmenni (a poliklinikánk bármelyik orvosa a fülébe kerül). köszönöm előre.

Valahogy megpróbáltunk menni →

Csoda történt: az orvos, aki elfogadott, ment nyaralni, és már volt egy másik orvosom. Miután megnézte a térképet, ismét meghívott a székre! A terhesség ellenőrzése egy női konzultációban vagy egy magán klinikában: hogyan válasszunk orvost?

Kilépés a számláról a női konzultáció során. Tisztelt ügyvédek! Kérlek a segítségedet. Egy orvos azt javasolta, hogy megszakítsák a terhességet - mi a probléma, menj a poliklinikák vezetőjéhez, és kérd meg tőle, hogy más orvoshoz forduljon.

Problémák a női konzultációban. LCD, anyasági otthon, tanfolyamok, méz. központokban. Terhesség és szülés. Úgy tűnik, hogy az orvos javulni kezdett. Most nem tudom, hogy maradjon-e vele a terhesség végéig a számlán, vagy változtasd meg egy másik lányra?

Fog kapni regisztráció a kijelzőn, de a probléma az, hogy nem akarom, hogy egy orvos a környéken, azt mondta nekem egy kicsit neugrobila első terhesség (terhesség második felében végezték a másik konzultációk a lakóhely a férje.

Szakasz: LCD, anyasági otthon, tanfolyamok, méz. központok (hogyan lehet a terhességi számláról átkerülni és más területekre válogatni). De mi van az LCD-vel, amit látok? Az orvos, hogy enyhén mondja, elvárja a "hálát" a terhes nők formájában édesség és tea, mint te nem kell semmit, de.

Gyere hozzá a recepción, és magyarázza el az okot. A változás ott nem adott - egyszerre egy hisztériát indított a témában "az LCD-t túlcsordul, és még mindig az egyik orvosból a másikba fut?" Egyszer lefordítottam. Nem ismertem az orvosokat, ezért mentem oda, akit a fej küldött.

Női konzultáció. Kérjük, javasoljuk! Regisztrálhatok egy női konzultációval? Regisztrálhatok egy körzetben, és a férjemmel együtt élni tudok. Elvben lehetséges, hogy lefordítható, különösen ha nincs egészségügyi probléma, különben az orvosok.

A lányok hívása katonai szolgálatra. Moskalkova azt javasolja: "A nők kényszerítő fellebbezését be kell vezetni az orosz hadseregbe." Lásd a többi megbeszélést: A 145 gyerek apja és a 24 nő férje

Kapcsolódó cikkek