12 A cipők mosása mosógépben

Hello mindenkinek! Ma, ahogy ígértem, elmondom neked, hogyan kell lemosni a cipőket és a cipőket. Mindaz, amire szükség van ahhoz, hogy tudom, gyűjtöttem a "12 szabályban mosogató cipők a mosógép."







Tudd meg ezeket a szabályokat azért, hogy védje a cipődet a deformációtól és a mosás során elkülönítve őket.

    1. Le lehet mosni és csak ruhadarabokat kell tennie. ha valami nehezebb és nehezebb - elveszítheti az írógép üvegét. Igen, és a törlési értelemben például a gumik cipők, ha kezüket hatékonyan megtisztítják?
    2. Csak kiváló minőségű cipőket kell mosni. Kínai, a megbízhatatlan ragasztóval valószínűleg az első mosás után törmelékbe kerül.
    3. Szintén alaposan vizsgálja meg a cipőt. Ha megtalálja rajta a filmet, a reflektorokat és hasonlókat, valószínűleg a mosás alatt vagy után, akkor is gyorsan leesik.
    4. Mosásnál jobb szappant, gélt és hasonlókat használni. A por alkalmazása nem kívánatos, mivel a készítményben lévő csiszolóanyagok a hálófej gyors romlását eredményezik.
    5. Távolítsa el a talpbetéteket és a fűzőket. Lehet és kell mossa, de nem a cipőben. A köpenyek jobbak egy speciális tasakba helyezni - úgy, hogy ne veszítsék el őket, és a talpbetét mosogatószerrel ecsettel (például cipővel) törölhető.
    6. Abszolút! Tisztítsa meg a talpot kézzel, és öblítse le a cipőt folyó víz alatt.






12 A cipők mosása mosógépben

  1. Ha van egy speciális táska a mosáshoz használd, és ha nem - ne aggódj, a kereszteket egy régi párnahuzatba helyezzük, vagy opcióként több öreg törölközőt törölgetünk velük együtt. Ez a megközelítés a mosás minőségének javítása mellett csökkenti a dobon lévő cipők ütemét, és a gép többi részét jó állapotban tartja.
  2. Egynél több pár nem érdemes törölni.
  3. Figyelmeztetjük a felállítást. Legalább 30-40 fokos hőmérsékleten kell lemosni. Jobb választani egy programot a "finom mosás" vagy egy speciális cipő, ha elérhető.
  4. A deformáció elkerülése. kapcsolja ki a szárítást és a centrifugálást.
  5. Várjuk a mosás végét. Hogyan tisztítsuk meg a cipőket a cipők és a cipők gondozásáról. Azok számára, akik nem tudják, röviden azt fogom mondani, hogy külső segítség nélkül kell lemosódniuk, például az elemekről és a napról, és fel kell tölteni őket valami régi újságokkal vagy papírral.
  6. Profit! Élvezze a tiszta cipőket!

Vicces rajzfilm jó hangulatért)




Kapcsolódó cikkek