10 Jelzi, hogy a Frenchzone-ben vagy

Hát xs. Volt egy barátom ..

1. megvitattuk a második felét, barátaikat és barátnőiket.
2. Mindig azt mondtam, hogy ő egy nagyszerű srác)
3. Nem vagyok tisztában vele, és az ő barátnője, mivel nem voltak, és valójában ő volt az egyetlen ember, akivel beszéltem, kivéve társaságában srácok (míg mi barátok változott 3)






4. Megcsókoltuk az arcát. Van egy barátnője is, ő az enyém.
5. Ő maga mondta, hogy jó barát vagyok.

6. Személy szerint mindig odamentem neki, hogy megmentse őt egy másik punciból, csak azért, mert. hogy nem tetszett a hangja a csőben)
7. Nem nézek rám. Egyszerűen túlságosan jó társalgás, hogy elterelje ezt az apróságot, az elmúlt közel 3 éven túl kapcsolatban vagyok.

8. Mi nem csak beszélünk a kapcsolat köztünk, amikor mindketten a feltétel „viszonylagos szabadságot”, majd arra a következtetésre jutott, hogy nafig nem kell sokkal több móka csak haverok (ez volt a módja a döntés)






9. Mindig panaszkodott a barátnőjéről (nem megy sehova, mindig visel, néz a DOM-2-re és meghallgatja Mikhailovot)
10. Szexeltünk. És megismételték. Nem volt részeg. Megállt, amikor egy barátja megbékélődött és egy lányhoz jött.

Azt gondolom, hogy 4-5 évvel ezelőtt boldog lennék, ha meghívna engem feleségül venni, de 2 évvel ezelőtt csinálta, amikor fiatal fiúval együtt jöttem. És azzal kezdett vádolni, hogy barátom legyen.

Bontsa ki a 2. ágat

Hát, túlságosan gazdag háttérrel rendelkezel a hasonló listázáshoz, itt egy kevésbé bonyolult változat kérdése.

És nincs egy Friendzon, mint nekem, inkább egy kapcsolat, ami nem vezet semmihez.

Bontsa ki az 1. ágat

Miért azonnal zavaros? Csak ismerkedtem meg, barátaim voltak, akkor volt egy szex idő a barátságért, akkor is barátok voltak, és itt, szar. ez a csoda hívja feleségül, amikor egy éve élt egy sráccal)




Kapcsolódó cikkek