Az Európa Liga 2018-2018 szabályai és kedvencei

A versenyek története

A résztvevők száma

Ezeket a résztvevőket olyan csapatok adják hozzá, amelyek a Bajnokok Ligáján különböző fordulókon esnek ki:

• tizenöt klub, amely elhagyta a harmadik selejtezőt;
  • Tíz klub, amely elveszett a rájátszásban;
  • nyolc klub, amely a harmadik helyet foglalja el a csoportokban;

A verseny rendszere

A kvalifikációs szakaszokban a klubok két mérkőzést játszanak - otthon és távolban. Ez figyelembe veszi a kilépési szabály szabályait. Például a mérkőzésen Azerbajdzsánban a Neftchi (Baku) - Mladost (Podgorica) mérkőzés 2: 2 volt, Montenegróban pedig 1: 1. Montenegrói csapat elment a következő körbe, mert az úton több gólt ért el. Az első szakaszban 104 klub csatlakozott a csésze elleni küzdelemhez:

Pozíció a bajnokságban (hely)

Pozíció a minősítésben

Minden alkotják 12 csoportban (A - L) négy klub játszik egy kört összhangban döntetlen otthon és idegenben. 1/16 ki a két klub, aki az első és második helyet szerzett csoportok csatlakoztak nyolc csapat harmadik helyén ligochempionovskih csoportban.

1/16 két mérkőzés (vendég és otthon). Miután elvesztette két találkozó összegét (figyelembe véve a kilépési célt), a csapat megszűnik. Ha a számla egyenlő otthon és rendszeresen, akkor tizenöt perces időtartamra két extra játékidő tart. Ha nem mutatják a győztes csapat, elvégzett egy sor olyan szankció (öt stroke), az egyenlőség törvényjavaslat teszi az utat több szankciókat meghatározni a győztes.

A verseny kedvencei

Követői az Európa Liga, mint általában, kell meghatározni 16/01, ha a résztvevők csatlakoznak csapat a Bajnokok Ligájában. Közöttük nagyon komoly klubok találhatók nagy ambíciókkal. Abban a pillanatban, a kedvenc olasz csapatok Lazio és Napoli, valamint a francia Monaco, ami nagyon szerencsétlen a sorsoláson play-off fordulójában a Bajnokok Ligájában.