7 Womens cipők viselése

7 Womens cipők viselése

Blazer

Az egyik és a legjobb választás a pólókkal, azt hiszem, egy blézer vagy dzseki! Ez tökéletes az üzleti lányok számára. Ez egy csodálatos kiút a helyzetből, ha az irodának egyenesen a pártra kell mennie. Különösen kedvelem az arany flittereket. Ez a zakó jól néz ki fehér pólóval és fekete bőr nadrágokkal kombinálva. És milyen színű forrasztásokat választasz egy kabátért?







2. Kardigán

Ha valami hangulatosabbat szeretne, akkor a kardigánra kell nézned a kabát helyett. Ez egy másik módja annak, hogy fényerőt adjon a képnek! Ami engem illet, egy ilyen dolog nagyszerű lesz a teljes fekete ruhában. Ki tudja, hogy az arany fekete annyira tökéletesen kombinálva van? Úgy tűnik számomra, hogy ez a tavasz egyik legjobb képe.

Imádom ezt a kinézetet. Viseljen fehér rövidnadrágot a gombokon. Ha szeretné, akkor töltse ki a képet egy blézerrel. Meglepő módon a flitterek nagyon finomabbnak tűnhetnek!







5. Ceruza szoknya és grafikus póló

Nagy rajongója vagyok a ceruza szoknya és az ilyen népszerű pólók kombinációjával. Különösen szeretem az irodai szoknyát. Úgy tűnik számomra, hogy a fekete és a szürke kombinációja nagyon vonzónak tűnik, ez soha nem fog menni a divatból. Vezessen egy szoknyát egy laza pólóval vagy egy újabb trendmel - egy rövid felsővel. A fekete kiegészítők mindig harmonikusak.

Nem hiszem, hogy merem viselni a ruhásszekrény ezen elemét, de nagyon érdekesnek tűnik. Ha az utcákon sétálsz, figyelemre vágysz, nadrágot flitterekkel - csak neked. Az online áruházakban rengeteg különböző lehetőséget találsz, de szeretem a szürke és aranyszínű hangmodelleket. Véleményem szerint ezek a legjobbak a fekete kiegészítőkkel. Képes lenne ezt viselni?

Az egyik legmegfelelőbb és legkedvezőbb módja annak, hogy szikrázzanak a ruhásszekrényeddel, hogy egy pólót vásároljon. Elkülönítve viselheted, de alatta, például valami kabát, minden a helyzeten múlik. Nagyon szeretem ezt a ruhát. Jeans-barátok, flitteres felső, elegáns fehér hajók, és a kép végén egy bőrdzseki. Ha egy ilyen merész képet szeretne hinni valami szépet - vesz egy rózsaszín kuplungot. Tavasszal csak tökéletes!

Nos, itt van. Most már tudod, mit hordozhatsz olyan fényes dolgokon, amelyek olyan népszerűek ma. Ez csak egy kis része annak, hogyan és milyenekkel kombinálhatók a flitterek. Használod ezt a ruhásszekrény elemet a mindennapi ruháidban? Ossza meg velünk ötleteket az ilyen képekhez.




Kapcsolódó cikkek