7 Visszajelzések az esztétikáról a balashiha g, evstafiev utcai, 9-a

Időről időre több éven át kezelem. 2 orvosnál volt: Irina-kezelésben és Ivan-protetikában. Mindig nincs panasz. Telepített koronát, nincs velük problémája. Az árak meglehetősen elfogadhatóak. Tetszett, hogy a komplex mindent megtett fokozatosan (bár feszült keep walking), de most már értem, hogy miért, semmi sem fáj, nem esik le, nem veszekedés. Most rendszeresen látom, hogy minden rendben van.







Elsőként először halálos fájdalomhoz mentem a klinikára, korábban neveztem, azonnal felvettem, nem tudom, talán valaki költözött. Nem érdekelt, sürgősen szükségem volt rá, egy közeli klinikát kerestem, jöttem, vártam egy kicsit, és Dr. Irina-nak. Mit is mondhatnék, tetszett nagyon, a legfontosabb dolog, hogy Irina nemcsak elvitt gyógyítani, és minden látszott elkezdte mondani a kezelési lehetőségek és fájdalmat okoz, amely festett egy képet egy egész, és nem csak elvenni a fájdalmat. Én ajánlom ezt a klinikát. Legközelebb ›

Egy barátja tanácsára fordult erre a klinikára. Megérkezett rekord nélkül, fluxussal. Az adminisztrátor nagyon szívélyesen fogadott, felajánlotta, hogy leül, és megígérte, hogy most segíteni fogok nekem. Néhány percnyi várakozás egy kényelmes kanapén a klinika nagyon szép belsejében, és már meghívták az irodába, hogy meglátogassam az orvost. Doktor Tsybina Ekaterina Alekszejevna nagyon kellemes és tapintatos volt a beszélgetés során. A röntgenfelvétel után mindent elmagyarázott nekem nagyon könnyen, miért nem lenne helyénvaló kipróbálni az enyémet. Legközelebb ›







Ezt a klinikát az egész család kezelte. Anyám protetikája hosszú kezelés után. Ez megkövetelte a csontszövet helyreállítását. De most visszatért a teljes életre. Nagyon köszönjük az orvosokat a figyelem és a szakmaiság iránt. Jó csapat.

Időről időre több éven át kezelem. 2 orvosnál volt: Irina-kezelésben és Ivan-protetikában. Mindig nincs panasz. Telepített koronát, nincs velük problémája. Az árak meglehetősen elfogadhatóak. Tetszett, hogy a komplex mindent megtett fokozatosan (bár feszült keep walking), de most már értem, hogy miért, semmi sem fáj, nem esik le, nem veszekedés. Most rendszeresen látom, hogy minden rendben van.

Elsőként először halálos fájdalomhoz mentem a klinikára, korábban neveztem, azonnal felvettem, nem tudom, talán valaki költözött. Nem érdekelt, sürgősen szükségem volt rá, egy közeli klinikát kerestem, jöttem, vártam egy kicsit, és Dr. Irina-nak. Mit is mondhatnék, tetszett nagyon, a legfontosabb dolog, hogy Irina nemcsak elvitt gyógyítani, és minden látszott elkezdte mondani a kezelési lehetőségek és fájdalmat okoz, amely festett egy képet egy egész, és nem csak elvenni a fájdalmat. Én ajánlom ezt a klinikát. Legközelebb ›

A látogatás után - a mentőautót a Balashikha Központi Kórházba küldték. Törölt egy fogat 3500 rubelre! Másnap a beteget a mentőautóra küldte a CRH-ba. 4 műveletet végeztünk 3 nap alatt. Az arc duzzadt, a szem nem látható, a 85. osztályon fekszik. A második világháború veteránja.




Kapcsolódó cikkek