5 mód a hűvös képek célzásához a VKontakte-ben (1. rész)

5 mód a hűvös képek célzásához a VKontakte-ben (1. rész)

Mi a leggyakrabban bemutatja az induló célkutatókat a kábaságba?

5 mód a hűvös képek célzásához a VKontakte-ben (1. rész)

Feladatunk, hogy megértsük, melyik kép hatékonyabban működik. Ez nagyon fontos, mert (mint már említettem) a siker 70% -a helyesen kiválasztott kép. És ebben a szakaszban megpróbáljuk megérteni, hogy melyik kép fog működni. Ezért különböző képeket írunk be ugyanarra a szövegre.

Ezekből az adatokból következtetéseket vonhatunk le, amelyekből a kép vonzza a megfelelő közönséget, amely készen áll a vásárlásra, vagy készen áll a következő lépés megtételére, amire szükségünk van, és ami nem.

Amikor a leghatékonyabb képet találtuk, a fejlécek és leírások 5-10 változatát komponáljuk. Attól függ, milyen formátumban nyersz.

Ha mindketten nyernek, akkor kapunk 10 változatot a címsorok és a változat 5 a leírás (egy kis formátum).

Lásd az alábbi példát. Vettem a Cerebro-csoportból.

5 mód a hűvös képek célzásához a VKontakte-ben (1. rész)

Amint láthatja, ugyanaz a cím mindenütt és ugyanazt a leírást tartalmazza, de a képek eltérőek. Kapsz öt különböző képet kétféle formátumban, vagy tíz. Tehát ez volt az alapvető stratégia a hatékony képek megtalálásához.

Milyen képeket választhat az elsődleges teszthez, és hol keresheti őket?

Most öt ötletet adok neked, hogyan válassz ki képeket.

Az első lehetőségünk - a trendek képei.

Emlékszel, láttál egy órát egy fizrukmal, nem is olyan régen? Az egész interneten trend alakult: fizruk, fizruk óra, rolexes vásárlás, stb. Az ötlet ez. Ha észreveszi, hogy van valamiféle várt film, akkor tematikus képek-trendeket használhat.

Bár nem lehet csak film, de bármilyen más hangos világ vagy helyi esemény.

Ha a projektet a lányok sziluettje alá lehet kötni, használja. Egyébként hatékonyan működik mind a férfiak, mind a nők számára. A lányok nagyon jól működnek, nagyon jól kattognak.

Ha árukat árul: ruhákat, cipőket stb. akkor hagyja, hogy a kép a lányt ábrázolja, akkor hogyan néz ki.

A lányokkal kapcsolatos minden kreativitás nagyon jól működik. A gyerekek is jól működnek. Különösen a kisgyerekek, a lányok, a fiúk nagyon jól működnek és vonzzák a figyelmet.

A harmadik lehetőség az arca, személyes képe.

Az alapvető képek közül 3-4-et használhat úgy, hogy az emberek megszokhassák képét (márkát alkotva). Vagy más fotókat is használhat. Ez a kreativitásától és a tesztektől függ.

Ez egy végtelen folyamat. Az én feladatom az, hogy megmutassam a logikát.

Is, akkor használja a márka a cég. De a márka jobban beilleszkedik a munkába, ha már ismert. Mert ha megmutatjátok, csak egy márkát, és ez nem túl feltűnő és fényes, akkor elég jól ki tud dolgozni.

De ez nem jelenti azt, hogy ha saját ötlete van, akkor nem fog működni. Értsd meg, hogy mindig a piacra fogsz válaszolni számokkal kapcsolatban. Ezért ügyeljen arra, hogy nézze meg, olvassa el a mutatókat, és a mutatók alapján vonja le a következtetéseket.

A következő dolog, ami jól működik ...

A negyedik lehetőség egy hisztogram, vagy valami más.

Ha van nat. áruk, majd fehér alapon, például cipők, kabátok, valami más. Nem lehet fehér háttér, hanem valaki vagy valami. Ha van valami bonyolult termék, például valamilyen szolgáltatás, akkor megjeleníthet egy hisztogramot vagy infografikát.

5 mód a hűvös képek célzásához a VKontakte-ben (1. rész)

Formátumok alkalmával.

5 mód a hűvös képek célzásához a VKontakte-ben (1. rész)

Szeretnék kérdezni valamit ...

Nagyon fontos számomra, hogy tudom, hogy az az anyag, amelyet megosztok veled, és amelyben minden ismeretet és tapasztalatot adtam, értékes számodra.

Abban az esetben, ha érdekli az én módszereim ...

5 mód a hűvös képek célzásához a VKontakte-ben (1. rész)

Ossza meg a társadalmi. hálózatba

Kapcsolódó cikkek