3 Válasz a gazprom bányászatra, az új Urengoy g nyugati ipari övezet területén

Üdvözlünk! Szeretném kell elhelyezni a mentesítési tapasztalattal munkát Autódaruzás 8 16 év, ebből 12 év dolgozott a cég a város Sterlitamak Soda 8 bitet is van egy jogosítvány első osztályú. Olyan darukkal dolgoztam, mint a Liebherr LTM 1090 modell, 90 tonnás teherbírással. Megfelelő bizonyítvánnyal rendelkezem!







Üdvözlünk! Azt kérem, hogy fontolja meg jelölését a poszt: autóipar gépész 7 nyomó csap (tapasztalat több, mint 6 év), illetve üzemeltetője 6 kategóriában bulldózer, hogy hozzáférjenek a buldózerek nehéz import kamazu. Több mint 7 éves tapasztalat. Köszönjük előre! tel. 89226295974 vagy 89228227531, bármilyen kényelmes időben az Ön számára.

Szeretnék dolgozni az Ön számára, mint egy terepjáró járművezető. Szeretem, hogy a cég általában az alkalmazottakat kezeli. Tel. 89324223293.

Üdvözlünk! Szeretnék munkát vállalni a 8. osztályú teherautó daru gépészeként, körülbelül 16 éves tapasztalattal, amelyen 12 évig dolgoztam az OJSC Soda City-ben Sterlitamakban, 8. osztályom van és első osztályú vezetői engedélyem is van. Olyan darukkal dolgoztam, mint a Liebherr LTM 1090 modell, 90 tonnás teherbírással. Megfelelő bizonyítvánnyal rendelkezem!







Üdvözlünk! Azt kérem, hogy fontolja meg jelölését a poszt: autóipar gépész 7 nyomó csap (tapasztalat több, mint 6 év), illetve üzemeltetője 6 kategóriában bulldózer, hogy hozzáférjenek a buldózerek nehéz import kamazu. Több mint 7 éves tapasztalat. Köszönjük előre! tel. 89226295974 vagy 89228227531, bármilyen kényelmes időben az Ön számára.

Hello, szeretnék dolgozni a társaságában. A telepítő TT és MK 4 kategóriák (link), a munkatapasztalat több mint 9 ÉV. ZAO STERLITAMAK 2 VNZM. Több gyárban dolgozott Oroszországban. T. 9191451805.

Keresi a munkát vezető-szerelő МТЛБ

Az, aki neked dolgozott, pozitívan reagált a vezetésedre

A hatodik kategória traktorja. A terepjáró vezetője MTLB - nyári időszak: a gázvezeték karbantartása a vegyvédelmi brigáddal, a gázvezetéken lévő sekély víz vegyi anyagai. Télen: a téli utak elrendezése, karbantartása. A földgázvezetékek LES (gázvezetékek lineáris üzemi szolgáltatása), ECP (gázvezetékek elektrokémiai védelme) gázvezetékek általi leengedése az év különböző időpontjaiban. Szállítási brigád termelés a terepszakaszon a klaszter kutakhoz. Tel. 8 903 954 8266.