12 Titkok

„Anna, jó napot! Köszönöm a könyvet. Én egy könyvelő, de meg kell oldani, és a humán erőforrások. A rendszer segítségével a könyv kapott új információk kidolgozására foglalkoztatási kutyák árok. Ezt megelőzően, a Model Szerződés, de most látom, hogy nem tudja törvénysértést követ el, erre javára a munkáltató és így könnyebb és munkát. még egyszer köszönöm szépen. "

12 Titkok

„Köszönöm a könyvet! Tetszett, hogy az információ röviden ismerteti, tiszta (nem túl nagy” víz „), az egyes titkos kapcsolata van cikkeket az LC RF. Nekem személy szerint ez hasznos volt, hogy megbizonyosodjon arról, hogy mi a helyes dolgot, hogy nem adja meg a helyet működni. mivel én nem a saját könyvelő és egy csomó tapasztalat személyi kérdésekben is, nem voltam biztos benne, és helyesen így van (akkor eloszlatta a kételyeket).
Azt is hasznos tudni, hogy ha a munkavállaló nem jött dolgozni, az első munkanap után a TD, akkor trud.dogovor törölhető. Jó volt tudni, hogy a TD a „Jogok és kötelezettségek a felek” (mellesleg a részben tekinthető kötelező és TD osztjuk szinte a lényeg), lehetséges, hogy tartalmazza a termék „tájékoztatja a hiányzások esetén a betegség ”.

12 Titkok

„A könyv nagyon hasznos. Tisztelem az embereket, akik megosztják tudásukat és tapasztalataikat a különböző területeken. Különösen akkor, ha felhívjuk a figyelmet a lényegtelen részletek, hogy a munka elég időt. Remélem, hogy ez lehetséges a közeljövőben, a tudás hasznos lesz a mindennapi tevékenységeket. Sok köszönet.
Tisztelettel: Vyacheslav "

12 Titkok

- Hello, Anna!
Nem vagyok a munkáltató, vagy a személyzet tisztviselője és alkalmazottja, hanem hasznos számomra szereplő információk a könyvét.
Ma az élet arra kényszerít bennünket, hogy ügyvédek legyenek, és ismerjék a munkaügyi kódot "Atyánk" -ként.
Köszönöm szépen a könyvet! Az információkat egy könnyű tollal látják el, következetesen és grafikusan - még az amatőr is megértheti! "

12 Titkok

„A könyv” 12 titkot, hogyan lehet, hogy a munkaszerződés és segédje „kedvelt kidolgozásakor új szerződéseket a szervezetükben, sok pontot a könyv már megvalósított a szerződésben Különösen tetszett az a rész a könyvben .. felmérése munkafeltételek, a fizetés és a munka jellege - ez az, amit A könyv nagyon hasznos, ajánlom.

12 Titkok

Egy pohár jó kávét

Valóban hasznos és hasznos információ értékes. A könyvben szereplő információk nem a felületen találhatók. Ez egy tapasztalatcsalódás, amelyet az igazságszolgáltatás következtetései támasztanak alá, hibákat és bírságokat fizetnek.
Egyetlen titkot használva több ezer rubelt takaríthat meg, ami sokkal több, mint a könyv költsége. Ez azt jelenti, hogy ha százat töltöttél, akkor ezeret keres.

Korreláltam a könyv költségeit egy csésze jó kávé költségével. Az öröm ugyanaz, és az értéked tízszer annyira :)

(az ajándékok tényleg hűvösek, hasznosak és értékesek)

Ajándék №1 Ingyenes 30 perces tanácsadás Skype-on (normál költség 250 rubelt.) Van egy közelebbi pillantást a helyzetet, adok gyakorlati ajánlásokat.

Ajándék szám 2 Issue number 1 "Titokzatos felmondás a felek egyetértésével" 300 rubel értékben. a fizetett gyakorlati sorozattól, amelyet "a munkaszerződés megszüntető pillanatainak" neveznek.

12 Titkok

Kapcsolódó cikkek