10 A kudarcot vonzó szavak és gondolatok - az anyák országa

Néha, minden erőfeszítésünk ellenére, nem tudjuk elérni céljainkat.
Ennek oka egy negatív hozzáállás, amit vonzunk, és nem akarjuk.
Szóval, gondolataink, szavaink és negatív energiánk miatt a sikerhez vezető úton akadályok jelennek meg.
Miután önmagadon dolgozik, és megszabadul tőlük, számos kudarcot elkerülhet.

10 A kudarcot vonzó szavak és gondolatok - az anyák országa

Gondoltam először. "Mindent megteszek, de még mindig nem értem. Szóval, valaki vagy valami, ami gátolja és elrontja a terveimet.

Mindenkiért mindent hibáztat, mindent elveszít, elveszíted a helyzetet és még az egész életszakasz alatt is. Áthelyezi a felelősséget arra, hogy mi történik veled egy másik személynek, és nem tudja kezelni az életedet. Csak a harag születik, és egy zsákutcában állsz.

Gondoltam a másodikra. "Rendes ember vagyok, mint a szüleim", "az életem nem figyelemre méltó, és nem tudom megváltoztatni", "nincs semmi rendes bennem, nem fogok ugrani a fejem felett", "nem gazdagan éltem, start "és így tovább.

Előre van beállítva a hiba miatt. Ha ilyen szavakat mondasz, akkor taszítják el mindazt, amit a Fate kínál, anélkül, hogy kipróbálnád. A "születés nélküli siker" fogalma - pontosan beilleszkedik hozzá, nem hagyja nyitva a potenciált.

Gondoltam a harmadiknak. "Mindig kérlek Istent, hogy adjon nekem valamit, de nem segít, ami azt jelenti, hogy többé nem hiszek benne."

Kérdezd Istent anyagi áldásoktól, te vagy az egó csapdája ("én annyira akarok", "szükségem van rá"), de csak Isten - nem önző vágyak előadója.

Gondoltam a negyedik. "Meg tudsz vásárolni valamit, amit nem engedhetek meg hitelre, mert a havi összeg nem nagy, de most új dolgot kapok", "Most veszem a vásárlást, és egy hónapon belül kölcsönöket adok", "mindenkinek kölcsönt vesz igénybe, és Fogom.

Az adóssággödörbe való bejutás negatívan befolyásolja az élet áramlását. A hitelek kényelmélete illúzió, és az az érzés, hogy tartozol valakinek valódi. Az adósok gyakran depresszióban szenvednek és egészséges alvást veszítenek. Ne kölcsönt köthessünk és elkerüljük a kölcsönöket, mert így marad a külvilág számára.

A gondolat az ötödik. "Nem szeretem a munkámat, de nem mehetek el, különben pénz nélkül maradok."

A jövő félelme erős érzelem, amely megakadályozza, hogy továbblépjen. Néha kénytelen dolgozni szeretetteljes munkahelyeken, vagy élni, álmodni egy másik városba költözni. A cselekvés és a tétlenség között egy cselekvést kell választania, ugyanakkor nyugodt, tudatos állapotban kell maradnia.

A gondolat a hatodik. "Ha nem tettem volna, minden más lenne."

Bűnösnek érzem magam, ami már megtörtént, nem pihen, valamit megváltoztatni akarok, de túl késő, és gyakran azt mondják: "ha nem jöttem ide a városba, akkor nem történt volna meg", ha nem vettem volna egy autót , nem "és így tovább. Fogadjon mindent úgy, ahogy van, a másik nem történhet meg.

A gondolat a hetedik. "Tudom, hogy ezt nem lehet megtenni, ez lesz az utolsó alkalom."

Úgy tűnik, hogy a bűn nem valahol a múltban van, és nem velem, hanem valakivel, és ő már itt és most veled van, azt mondja neked: még egyszer, hogy hagyja abba, mert tehetetlen vagy, és nem tudsz ellenállni. És még egyszer megbotlik, és megmutatod a szellem gyengeségét. A bűnben a kudarc, hibát vonz.

Ne kísértsék meg: megpróbálja meggyőzni magáról, hogy "ez az utolsó alkalom", ön önbecsüléssel foglalkozik.

A nyolcadik a gondolat. "Minden rendben volt azelőtt, és minden dolgozott ki nekem, de az esemény után minden megállt értem. És most nem akarok semmit.

Az elmúlt bánat, a teljes hiba, a nem teljesített álom, egy erős harag - mindez a múltban maradjon. Minden ilyen esetre emlékezni tegnap élni. Húzza el az ilyen szavakat és hangulatokat. El kell mennünk, mert az élet folytatódik.

A gondolat a kilencedik. "Mindent megteszek jobban, mint mások, és mindenki irigyel."

A gondolkodás a tizedik. - Nem tudom. - Attól tartok.

Soha ne szóljon hangosan, és ne gondoljon magára, hogy nem tudsz megbirkózni valamivel. "Nem tudom" - ez egy lelki vereség és a saját gyengeségünk elismerése. De erősen megteremtettél és okból jöttél erre a világra.

Elena Mikhailovna, a mester gyógyító segítője a szerb vén Thaddeus szavait idézi, akik azt mondták: "Mi a gondolataid, éppen az életed".

Én egy kicsit elmebeteg "anya-rossz." A gyerek tanul, és rendben van. A házban már aranyérmet, poros helyeken lóg egy feltűnő helyen. Az agyad a lányok fejében még mindig nem lehet befektetni, ezért a gyári csomagot kell kezelned. Minden ülésen jövök egy nyitott egy újszülött: jogos kérdéseket más felelős anyák, mint a „Hogyan döntötted №768 oldaltól 878 787 tankönyv zaslantsev-Mars” be nekem, hogy a csikorgó megállt. Azonban nem hagytam figyelmen kívül a konfliktust a tanárral. De a legkevesebb veszteséggel tudtam megoldani. Hogyan? Ezt a bejegyzésemben elmondom.

Az egész terhességet kínozta a gondolat: hogyan lehet Ksyushka észrevenni testvérének megjelenését? Hogyan kell egyenesen szintetizálni a féltékenységét, ami biztos? Hogyan oszthatom meg a figyelmemet, a szabad időt, a szeretetet két gyermek és a férjem között? Olvastam mindenféle cikket, tudomásul vette két vagy több gyermek anyáinak tapasztalatát. Megmondom, mi történt ebből.

Úgy döntött, hogy megírja, mert velem ez a legtöbb családi költségvetés folyik. Tudod, én magam nem tanultam meg a homlokomban lévő hét lépést, és próbára és tévedésre megtanultam, hogyan kell a háztartás számvitelét elvégezni. Én magamnak találtam az "arany átlagot" és kiszámítottam az "aranyszabályt".

Ha hosszú ideig terhes vagy, az egész világ fantasztikusnak tűnik, és legalább egy tündérben vagy benne. Kerüljön egy ilyen tündér. A szemek fényesek, a mosoly titokzatos, a járás ... elhagyom a járást. És vársz. És azt hiszed, egy második fagylalt evett egy padon, akkor! Egy kicsit több és itt a boldogság! Sokat olvasol, kérdezte, mindent el tudsz képzelni. De eljut az idő ... és megérted ... SZÜLÉS! Tehát egy lista, amiről teljesen nem voltam kész.

Kapcsolódó cikkek