1 professzor forrása és az ork sámán túlfutása

Miután elhaladt ez a nehéz feladat, a főzésre vagy átmenőre 1 programot lehet készíteni, mindössze 2 programot oldanak meg, így akár 40 lvl készség is megegyezik.

Cím: Orc sámán útja






Elem szint: 18
Ismétlés: Nem
Induló hely: Orc Village
Az NPC indítása: Tataru Zu Hestui

1. Orc Vallage natív faluba repülünk. nem messze a GK-tól - Tataru Zu Hestui. megvan, és megtesszük a küldetést.

1 professzor forrása és az ork sámán túlfutása

2. Fagyott vízeséseknél. következő lesz a pókok Kasha Blade Spider és viseli Kasha Bear. Mi lesz mosni őket, amíg összegyűjtünk 1 elemet.

1 professzor forrása és az ork sámán túlfutása

1 professzor forrása és az ork sámán túlfutása

3. A Cave of Trials helyén. belül megölünk Scarlet Salamander-t. amíg ki nem dobjuk a tojást.

1 professzor forrása és az ork sámán túlfutása

4. Az összegyűjtött tételekhez térjen vissza a Tataru Zu Hestui-hoz.







5. A falu kerületében beszélni kell a totem - Hestui Totem Spiritrel. ott fogjuk kiválasztani a küldetés további sorsát. (Két lehetőség van, amely nem lehet megvalósítani a küldetést 1 Előnyök főzés vagy Overa - kivitelben Gludin vagy Schuttgart Hit Majd megtanulják a nevét 99 lelkeket, és befejezni a küldetést Gludin Village ..)

1 professzor forrása és az ork sámán túlfutása

6. A választás megtörtént, Gludin faluba repülünk az orkok céhjében - beszélünk Umosval.

1 professzor forrása és az ork sámán túlfutása

7. Ezen a ponton meg kell ölni a Grizzly Bear-ot. amíg összegyűjtjük a 3 elemet.

1 professzor forrása és az ork sámán túlfutása

8. Visszatérünk Umosba - visszaadjuk az elemeket.

9. A Gludin Arena közelében - találd meg a Duda-Mara Totem Spirit-et. kattintson a küldetésre.

1 professzor forrása és az ork sámán túlfutása

10. A Windmill Hill szélén - pusztítson el méregpókot vagy a Venomous Spider-t. (A pókokat meg kell legyőzni, amíg a Durka szellem küldetés szörnyeteg). Miután megöltük, visszaadjuk a totemhez: Duda-Mara Totem Spirit)

1 professzor forrása és az ork sámán túlfutása

11. Miután beszélt a totemmel - térj vissza Gludin faluba és menj Umosba. ő adja a pecsétet 1 profi sámánnak.

12. Osbornban - a márkát a szakembernek változtatjuk meg, és ezen a feljegyzésen - az 1 professzionális sámán ork megkeresése vége.

1 professzor forrása és az ork sámán túlfutása




Kapcsolódó cikkek