0317 téma

Mamlina Nastya. Iskola № 1118, Moszkva, Oroszország
Összetétel angolul fordítással. Nevezés Jelen vagyok ebben a világban.

Van egy macskám. A neve Laylay. Fekete és szürke. Hat éves. A szeme zöld. Nagyok és kerekek. Van egy nagyon szép, bolyhos farka és kis fül. Laylay nagyon szeret aludni. Alszik a lakásunk legmelegebb helyein. Ő is szeret enni. Néha megeszi a nagymama virágait. Szeretek játszani a macskámmal. Húzom a kötelet, és a macska fut és játszik ezzel a kötélrel.

A macskám elég, de félénk. Egy napon Laylay-ot vittük az országba. A macskám a ház alatt volt. Régóta kerestük, és csak este távozott a házból. A macskám gyáva!

Nagyon szeretem a macskámat és szeret engem!

Van egy macskám. A neve Lyalya. Fekete és szürke. Hat éves. Zöld szeme van. Nagyok és kerekek. Van egy nagyon szép, bolyhos farka és kis fül. Lyalya nagyon szeret aludni. Alszik a házunk legmelegebb helyein. Ő is nagyon szeret enni. Néha megeszi a nagymama virágait. Szeretem játszani a macskámmal. Húzom a kötelet, és a macska fut és játszik ezzel a kötélrel.

A macskám gyengéd, de félénk. Miután elhoztuk Lyalyát a dachához. A macskám a ház alatt volt. Nagyon régóta kerestünk egy macskát, és csak este távozott a ház alatt. A macskám gyáva!

Nagyon szeretem a macskámat, és ő szeret engem!

Angol mint második vagy idegen nyelvként a városokban Moszkva, Szentpétervár, Birobidzsani, Lipetsk, Voronyezs, Syktyvkar, Ukhta, Usinsk, Novoszibirszk, Belokurikha, Abakan, Tomszk, Krasznojarszk, Blagoveshchensk, Szaratov, Ulyanovsk, Penza, Belebej, Ufa, a Magnyitogorszk Orenburg, Szmolenszk, Jekatyerinburg, Kalinyingrád, Krasnodar.

City Céhek - a legrégebbi az Egyesült Királyságban és Európában vizsga és tanúsító szervezet, neves nemzetközi nyelvvizsga, elfogadható vizsgaár!