73 A kábel akpp beállítása

Tehát több mint hat hónapig egy 1-2 kézzel fogott ingerlékeny rúgást kínoztam. Szintén erős nyomást jelent a P-ről D-re való átálláskor. Mégis az az érzés, hogy kicsit meghúzza a váltóművet. Bár a sebességváltó a második és a feljebb változik, észrevétlenül, rándulások nélkül rúg.







Pánik vagyok)) Gondolataiban már elítéltem a dobozt)) Elkezdtem pénzt gyűjteni a folyadék és a szűrő teljes cseréjéhez, és a régi folyadékfényt, égő szag nélkül.

Itt másnap véletlenül találkozott egy fórumon azzal a ténnyel kapcsolatban, hogy az 1-2 sebességfokozatból való helytelen váltásért, valamint a rúgásokért az automatikus átviteli kábel "helyes" beállítása felelős. Rögtön eszembe jutott, hogyan, ősszel, amikor cseréltem a gyertyákat, eltávolítottam a kábelt a konzolról, mivel beavatkozott. Állítson vissza bármilyen kiigazítás nélkül))

A kézikönyvre nézett. Az ott írt írásmódból a kábeldugattyú kinyíljon a gumi burkolatból 1 mm-es távolságban (a kép alatt látható lesz). Kinyitotta a motorháztetőt. Az én megállása sokkal messzebbre süllyedt, nem tudom, hogy egy milliméter 3-4 ... sajnos nem szökött, mint a TO.







(motor: 3S-FE, automata sebességváltó: A241E-03).

Az alábbiakban néhány képet adok az egyértelműség kedvéért.

a felső kábelen АКПП, alulról - egy gyorsító kábelét.

kábeles automata sebességváltó. Már korrigált

Egyszerűen állítható, csak két gyűrűs villáskulcs szükséges a 14-re. Könnyebbülnek vagy húzzák meg a két anyát, amelyek a kábelt a konzolhoz rögzítik.

Most a változásokról. Az eredmény meghaladta a legvadabb várakozásaimat!)))

Az 1. és 2. fokozatból kilőtt rúgás egyáltalán eltűnt! Ez egy zümmögés!)) Kis, alig észrevehető nyomást gyakorolt ​​a hidegre, egészen addig, amíg felmelegedne és megtörténik, amikor meredek hegyre másznak.

A kapcsolással már nem húzódik. Észrevehetően jobban elindult))

Ami meglepő számomra, hogy a lökés elveszett, amikor P-ről D-re váltottunk. Nem gondoltam, hogy a kábel beállítása befolyásolta ezt ...

Még egy dolgot fogok megjegyezni. A beállítást megelőzően a motor fordulatszáma alapjáraton (D + fék) gyakran 550-600-ra csökkent. mert ez a kis gép is rázta, rövidebb, mint egy gyenge ilyen utazás.
A kábel beállítása után pontosan 750 fordulaton fordul elő:

Míg az esés nem volt megfigyelhető. Ismét nem vagyok biztos benne, hogy az automatikus átviteli kábel beállítása az üresjáratot érinti ... De az eredmény határozottan.

Röviden, nagyon, nagyon elégedett! Mindenki, aki 1d-ről 2yu-ra ugrik. nagyon ajánlom))

PS A folyadék kicseréléséig kissé elhalasztották, de nem felejtették el!))

Kiadási ár: 0 ₽ Futásteljesítmény: 333500 km




Kapcsolódó cikkek