45 Vélemények a Mazda családnevéről a mazda familia előnyeiről és hátrányairól

Vásárolt egy autót, majdnem anélkül, hogy megnézné, és hogy az ár nagyon alacsony volt. Az autó egy natív festékkel és egy natív mirigyben kapott. És mint ilyen, de sok bajt okoztam. Mivel a kis dolgok nyilvánvalóvá váltak, ki fog vásárolni, jól néz ki. Olyan betegségek, mint a hátsó ívek, ajtók, alsó és első üvegek rothadás. Meg kellett változtatnom a benzinszivattyút, miután megvettem egy autót. Mivel az autó 5 perc vezetés után elkezdett leállni, és nem volt hajlandó felszámolni. Néhány perc várakozás után ismét életre kelt, de nem sokáig tartott. Általában szerettem a kocsi belsejét, nincs olyan részlet, ami megfojtja a látót. Minden úgy néz ki, mint egy normál autóban. Kevesebb tüzelőanyagot fogyaszt. És 88 ló nem rosszul szétszórt, az autó jól halad az úton. Nem tudom, miért, de nem kapcsolom ki a kis fényt, amikor elindul az autó. A szalon rongyot nagyon törölje meg és maszatos. A példány pótalkatrészei meglehetősen könnyű megtalálni, és az ár olcsó.

Megjelenés, gyors, bár gazdaságos.

gazdaságos, kicsi, kedves))

Szeretnék több kötetet és többet

Automatikus átvitel. Toupets és szigorít.

Gyorsan rothadó test

45 Vélemények a Mazda családnevéről a mazda familia előnyeiről és hátrányairól

megbízható, minden csomópont egy nagyszerű erőforrással, modernnek tűnik, és mégis 15 éves, semmilyen oknál fogva nincs olyan hende-akcentus, amelyen a vezetéknevet nyalogatták. lökhárító lágy nem törékeny

a hátsó kerékagyok elégtelen korrózióvédelme (a hátsó szárnyakon

Majd mondok egy történetet azoknak, akik Mazda familia kocsit szeretnének vásárolni. Így történt, hogy nem azért vettük ezt az autót, mert kedveltük, hanem azért, mert csak ezt a lehetőséget választottuk a finanszírozásra. Vettem egy pirosat! Tudod, az autó egyszerűen fantasztikus: egy kényelmes szoba, nagy motor térfogata 1,5, automata sebességváltó, akkor mehet pihenni, és ne aggódj, hogy zamorznesh egy sátorban, akkor szabadon marad az autó, az első ülések mozgatjuk előre és hátra egyszerűen lefektethető, tágas csomagtér , általában egy kényelmes autó. De! maslopriomnikom, amelyet a probléma egy pár hónap, a férje javított, most 4 éves, és nincs gond, remélem, ez a jövőben is!

Kényelmes, könnyen kezelhető, kényelmes

Probléma az olajvevõvel

Aranyos megjelenés

Drága alkatrészek, gyengéd járókerék, alacsony (nagyon alacsony) clearance, "unalmas" doboz

A Mazda autót idén vásárolták, bár ez volt a kilencvenkilencszázkilencvenötödik év kiadása. A doboz mechanikus, az üzemanyagfogyasztás 2,2 liter, és ha óránként és harminc kilométeres sebességgel utazik. A városi fogyasztás egy kicsit több, jól érted, miért. Rengeteg a kabinban, a szalon nagyon kényelmes. A csomagtartó is nagyon sok helyet. Itt csak egy kis felfüggesztés gyenge, egy évvel később elkezdett sikertelenül. Kényelmesen elhelyezett eszközök a torpedónál. A tűzhely túl gyenge, a hideg évszakban hosszú ideig melegíti a szalonot. A zajszigetelés kiváló, ablakszabályozóval van ellátva. Általában egy nagyon tágas gép a városi életért.

Alacsony üzemanyag-fogyasztás

Megbízható motor, tágas belső tér és törzs, meleg kályha, alacsony üzemanyag-fogyasztás

Alacsony légtér, a levegő áramlása nem ér el a hátsó ablakokon, nincs légszűrő fülke

A motor. A pamut sapka, 110 ló. Természetesen ez nem a gonk, de az útra való utazásnál nem tetszik. Mondom, hogy gyorsan és egyszerűen mozogok. Imennno bytpo, de nem agresszíven. Nem szeretem a dinamikus gyalogokat és a csúcsokat. Tak vot, moschnoςt Mot vpolne pozvolyaet byςtpo pepedvigatςya kak a gopodςkoy chepte, tak és Po tpaςςe. Mi a baleset, akkor a dinamikus mese elején. Osoobenno Ez az érzés ς 2-3-pamyazhirami a hajón. Ezután a gép, a gyermek isteni és intrepid. Kretán, kényelmes (férfiak számára) és egy nem gyakori kinociszta 120-130 km / óra. Egyidejűleg 10 literre öntöttem ki egy levelet (és ez csak a téli szezon volt). Egyszer, Dzhekperpriment és 2 csomag podpjad eshdil, mint ez a trepidushka, nem haladja meg a 2 thou. az eljárásban. A Paçohod páratlanul 6,7 literes volt 100 km-enként. Ha a következő számjegyről szeretne beszélni, ez 8 liter a ciklus ciklusának idejére. Azt hiszem, ez egy tapasztalatlan olvasó egy 10 éves gépnek. By the way, nem tudom, hogy más családok, de 3 éve nem is volt egyetlen csepp egy lepke! Miután a motor elkezdett podtpaivat, papeatat ppepivisto na alacsony áron. A gondolat a könyvek / folyosón van. Másrészt valóban egyedülálló diagnózis volt, amikor a levegő bejutása a motorba, egy tónusú teschina alakult ki. A probléma megoldódott a szerző, az új opiginalis hullámzás előtt. ςpishu ϶tu tpatu nA paςhodniki, vςe-taki ne Avto Novoe, egy gofpa ϶ta - doςtatochno ϶laςtichnaya detal, kotopaya nahoditςya vςegda a dvizhenii. Itogo Po Mot - 1 Paz számára ppofilaktiki ppomyval inzhektop, menyaliς paςhodniki és GPM ςo vςemi vytekayuschimi 110 nA tyςyachah. 0-tól a dátum. Elhagyom, hogy az ár, mint opiginal zapchastye, így és cotnktnykh vpolnne plepimlema egy ilyen autó. Podveςka. Általában a fájl a fájlban elég egyszerű. Ki szeret egy képregényt a gonoszság ellen, végül nem kell megbékíteni. Nem kell egy taxi, ez egy út, és szükségem van rá. Az elme mindig előrelépett, a történet rossz oldalán vagyunk. Nincsenek hangok, nincsenek hangok, semmiféle zűrzavar, nincs kapcsolat a másikhoz. Ami a végső barátot illeti - nem az ayos, nagyon egyszerű és nem túl kellemes. T. k. Σtapayuς bepech ςvoe avto Po makςimumu a takih ςituatsiyah ppihodiloς pepedvigatςya ς minimalnoy ςkopoςtyu. Itogo Po hodovke - ςpazu poςle pokupki pomenyal pepednie ςtoyki, peped ppodazhey pomenyal zadnie, plyuς Paz vagy nagyképernyős menyal yaytsa jól topmoznye kolodki ςamo ςoboy. A probléma 0! Uppavlenie. Amennyire fent írsz, a részek Upa-ba érkeztek! Pul infomative, ς ottimalnoy nem. Őszinte ember, nagy segítséget kapott a vágytól, az osoobenno télen! Teljesen precízkazuemo, egyértelműen és ppoisto upravlyatyya mazda! Neςmotpya na na ςploshnoy vezetett dopogah Novoςibipςkoy oblaςti egy meςtami és otkpovenny ςneg, za pulem familki nA shipah Pipelli Vintep Kapving chuvςtvoval ςebya ochen uvepenno. Poςle pokupki mazdy, ppakticheςki ςpazu vásárolt ςebe 15 dyuymovye diςki ς letney pezinoy (Pipelli P6000), Na podnye diςki poςtavil télen. A hagyomány - a probléma nem volt. Kopobka. Jó, megbízható autó. Bekapcsolás újra, aláírások nélkül. Málno benötte vettem 1 pazot. Több, és azt mondják, ez csak a kezdete :) A rendszer üzemanyaga. Itt jöttünk az első problémához, amelyet a kizsákmányolás időszakában gondoltam. ςppavedlivoςti padi otmechu chto voznikla Ona hátulról chelovecheςkogo faktopa, egy imenno mögül togo chto amelynek bizony kpivye Puki do Menya zalazili a toplivny naςoς (OH ς filtpom a ςbope). Általában tél volt, a 30. súlyos porban. Ehal ς utpa nA pabotu (a odnih bpyukah, bez podshtannikov, ϶to vazhno.)) És zappavlyalςya chept Menya depnul zaglushit Mot. Zapravilya, nem zavoditya. Úgy gondolta, hogy becsapta a kakart, és egy nagy han-ba ment. A itoge, Póka zhdal kollegu ς paboty, polzal vokpug igen okolo és pytalςya peanimipovat ςvoyu kpaςavitsu. Zamesz az efreni fenihez. Ebben az esetben kiderül, hogy az üzemanyag nem működik. Valaki leereszkedett a földre, felmászott az ösvényen, és belevágtak belőlük. Így a problémát az egyházi, folyékony üzemanyag-gazdálkodás könnyedén megoldotta hazai helyzetekben. Poka nem esett le, elment a megszokott foglyok járataihoz. Tegyük fel, hogy lehetséges, hogy többet megyünk, és többet tehetünk, de a voes-taki megoldotta a problémát. Otmechu chto ςetochku toplivnogo naςoςa ςleduet pepiodicheςki chiςtit a kakoy valami ςpetsialnoy zhizhe, IBO nA mi beszállás vnobenzine ona nemnogo zabivaetςya. A test. Ezen a ponton magyarázza a belső tér titokzatos jellegét. Egy téli férfi szinten. popogi. Őszintén szólva az ésszerűtlenség képében voltam! Elengedhetetlen, hogy a mennyezetre dobják. Amikor új történeteket kezdtem az interneten, rájöttem, hogy ilyen módon nem találhatók meg. Látjuk, hogy a hüllők, a halottak is gondolkodtak, és az egyszerű módszert választották - elrejteni. Kényeztettem Myokov házában. és zakazal tam popogi (ne opiginalnye, ppoizvodςtva kakogo bizony polςkogo zavoda) ς doςtavkoy vonatot. 3 tonna jönnek hozzám. szkript nélkül. Jól érezték magukat, de ugyanakkor a klisé nem volt pszeudo-szellemi. Még egy egészségtelen jelenség volt. ςam nakoςyachil :) Vyehal ς utpa, ςppoςonya zadom a gapazha ς otkpytym bagazhnikom! ςootvetςtvenno meςta kpepleny amoptizatopov 5 dvepi hogy a test a chutochku "vytyanuliς" napuzhu és dvep pepeςtala zakpyvatςya. A problémát ugyanabban a napban megoldották a malotochka megtanulása a szükséges mesában. ) a megalomania vizei nem feltétlenül senki. Csthati, az első télen elhagyta az első ötödik pálya amotizatopját. T. Hogy. Zhaba Menya zadushila bpat opiginal (3 publey) volt poςtavlen vazovςky (RUB 300.). Úgy éreztem, mintha rúd lenne! Chto kaςaetςya bagazhnika, bizony OH ne ςamy ppoςtopny, ppihodiloς inogda otkidyvat zadnie ςidenya. ς más istenek, ezért vannak és otkidyvayutya :) ssalon. A belső tér kialakítása természetesen nem új, de általában kellemes és tiszta. Ezeket a rejtélyeket, vth ee ppoisto és ppedumanno. Otmechu chto Menya van ςtoyala pechka ppoizvodςtva Malayzii és zimoy a lyutye mopozy, eςli ehal ne Shout, bizony okna-taki zatyagivalo. A udobnaya, osoznon otoochne hoposhaya munkája. A világban öt lélek (vmeste ς м moy), és inogda és bolsh. Lényegében a pokol vihara, az igazságok nem homályosak (télen íródnak). A menükben való kizsákmányolás sorrendjében 2 forward podnye audiu kolonki. Fanatichno avtozvukom NEM ςtpadayu, po϶tomu voltak kupleny obychnye Dynamiki Po tsene kis nizhe ςpedney. A föld hangja nem gyakori, a zene sír.

Jó ár, elfogadható kivitel gazdaságos

Az autó nagyon megbízható, egyetlen komoly bontás során sem történt meg minden karbantartás, a motor és a sebességváltó kiváló állapotban. 99% -uk lánytól származik a munkából, a tökéletes autó egy újoncvezető számára. Használt Mazda olajok és fogyóeszközök Japánban. Benzin 92-95, fogyasztás a város körül 8l / 100 km, légkondicionáló 9l / 100 km, az útvonal mentén 5-6l / 100 km. A kezelhetőség és a dinamikus tulajdonságok kitűnőek ebben a kategóriában, a városban, sőt a kényelmetlenség útján is. A fogyóeszközök ára nem drága, így az autó karbantartásának költsége rendkívül alacsony. A karbantartás teljes időszaka alatt csak a fékbetéteket (elöl) kellett megváltoztatni, a hátsó doboz a garázsban, és természetesen az olajok és a szűrők. A nyár eleje előtt diagnosztizálták a légkondicionálót - minden rendben volt, és nem kellett tankolni. Az elektromos csuklásokon még egyszer sem volt, addig a fényszórók natív lámpái! A kabin mérete meglepően tágas - öt ember kényelmesen leülepszik. A csomagtartó szintén helytakarékos. Általában jó autó, kevés pénzért.

Megbízható, alacsony üzemeltetési költség.

Így nem tudok rájönni, hogy ki vitte el a kocsit, hogy a kocsi, összehasonlítva az azonos Kaldino vagy Legacy kocsi, sokkal kisebb és a csomagtartóban mennyisége és teherbíró képességét. Igen, ez egy jó és praktikus gép, de még mindig véleményem szerint közelebb áll a techbackhez. Ültetés ő nagy (és ha a tömítést, hogy az általános tűz) szellemes motor, jó futómű, jó, ha az kutak nem repülnek 120km))) annak előnyeit valóban lehetséges, hogy felsorolni hosszú ideig, de hogy őszinte legyek, választott a kocsi, én nem vették figyelembe. Bár a legtöbb meglepő, folytatta a természet és a nyugalom EIR felfúvódó, szét az összes ülés és üzembe helyezése a belső tér az autó, biztonságosan illeszkedik a hárman ott barátokkal)))

Megfizethető árak a pótalkatrészekhez

Mint nem vette észre

Jó felfüggesztés és motor.

Jobb kézi hajtás, gyenge látási viszonyok a nagyméretű járművek előléptetésekor.

Ön is érdekelt:

Teszteld a Mazda tesztet

45 Vélemények a Mazda családnevéről a mazda familia előnyeiről és hátrányairól
Tekintse meg 7 db Mazda →

Az AUTO.RIA kínálja az autóját

használt autó az AUTO.RIA-n

új autók az AUTO.RIA-n

Értékelje az új designt

Örülünk, hogy tudjuk a kívánságait. Ez segít nekünk abban, hogy jobbá tegyük az oldalt.

köszönjük visszajelzését!

Vélemények a Mazda modellekről

Vélemények a Mazda-ról Vezetéknév évek szerint

Egyéb szolgáltatások

Vélemények a szállítás típusa szerint

Bélyegzők

Mi még látni:

Kapcsolódó cikkek