100 Imádság gyors segítségért

Az Úr békéje tele előnyöket mindannyiunk számára, és mindenki megtalálja benne a munkát az erők és képességek, és mindenki élhet a jólét és a boldogság, ha konstrukciók életét parancsolatai szerint Krisztus. Egyszer egy nehéz pénzügyi helyzetben, elveszítik állásukat, szemben csalás, lopás vagy elvesztés, a szorongás, a félelem és a kétségbeesés viszont az Úrnak, Szűz Mária, a Guardian Angel és a szentek szavakkal a szent imádság és segítséget biztosan eljön!







Tartalomjegyzék

Imádságok kegyes segítségért és támogatásért

Imádság a Boldogságos Szűz Máriahoz

Isten anyja tisztelete Oroszországban

A legszentebb Theotokos imádata, mint az orosz föld védelmezője és az orosz nép közbeavatkozója a keresztény Oroszország hosszú hagyománya.

Ezer évig az Isten anyja megmutatta csodákat az orosz népnek, megmentette őt a külföldi támadóktól, megállította a háborúkat és az éhínséget, megállította a felhajtott járványokat. Az oroszországi egyházak és kolostorok készletét az Isten Anyja által feltüntetett helyeken építették fel, sok forrás által szentelt, és manapság embereket gyógyítanak és megtisztítják a bűneiktől.

Mielőtt az ikon a Szűzanya imádkozz útmutatásért a helyes útra, a gyógyulás saját betegségek, a megbékélés háborúzó, családi boldogság és a jó közérzet, a születés egészséges gyerekek, a megszabadulni a szegénység - minden szenvedés és bánat.

Az élet jóléte és stabilitása érdekében

A kánon imádság a Szűz Szentek számára, amely fájdalmakkal és őszinteséggel teli minden gyötrelemben. A Theostistik szerzetes létrehozása

A szent vértanú, a VIII. Században élt feosztirikt - Hegumen Pelikitsky, aki a keresztény hitre méltó halálát vette át Constantine Copronima császár uralmának idején.

A legszentebb Theotokos kánonja egy hosszú imádság, amely segít abban, hogy minden bajban lelkiállapotot találjon, megszabaduljon a félelemtől és a szorongástól, érezze erejét új eredményeinek az Isten legtisztább anyja fedezete alatt.

Olvassa el ezt a kanonot, mielőtt fontos üzleti tevékenységet folytatna, és ha úgy érzi, hogy gondjaidat és érzéseidet rendben és egyensúlyban kell tartani.

Troparion a Theotokos, Tone 4-hez

A Virgin szorgalmasan most pritetsem bűnösök és az alázat, és leesik a bűnbánat hívás az a lélek mélységeibe: Lady, Pomozov ránk miloserdovavshi, potschisya, pogibaem a különféle bűnök, el ne távozzék a te szolgáid tschi, Tn bo és egyetlen remény imám. (Kétszer) és Glory, és most: Ne hallgatnak, mint valaha, Isten Anyja, Te teljesítmény glagolati méltatlan: Asche bo Akkor nem szembesültek imádkozik, aki azt izbavil származó Shred bajok, aki tartotta volna akár most ingyen? Nem visszavonulás, Lady, tőled: te szolgáid spasaeshi bo elveszett, minden gonosztól.

Könyörülj rám, Istenem, nagy kegyelmed szerint, és a te jóságod sokasága szerint tisztítsd meg bűnömet. A leginkább ésszerűen, a bűneimtől, a bűneimtől megtisztítanak a bűneimtől; Mert tudom, hogy az én bűnöm és az én bűnöm előttem van, kényszerítve. Ti, akik egyek és vétkeztek, és a teremtmény, ami előttetek van; mintha igazolnának a szavaiban, és ki fogjátok ítélni Ti-t. Biztos vagyok benne, hogy törvénytelenségben és bűnben vagyok, anyám anyja. Íme, igazán szeretted az igazságot; az Ön ismeretlen és titkos bölcsessége megnyilvánult. Kifejezze az izopot, és megtisztul; Mossa le, és biztos vagyok benne, hogy a hó. Hallgasd meg örömömre és örömömre hallgatásomat; a csontok alázatosak. Távolítsd el a te orczádat a bűneimről, és tisztítsd meg minden gonoszságomat. Tiszta szívvel hozzon létre bennem, Istenem, és megújítom a méltóság szellemét az anyaméhemben. Ne engedd ki engem a jelenlétedből, ne vegye el tőlem a Szentlelket. Adjatok nekem az üdvösség örömeit és a Lordok Szellemét. A gonoszokat az útján megtanítom, és a te istentlenséged fordul. "Szabadíts meg engem a vérből, oh Istenem, az én üdvösségem Istene; a nyelvemet igazságosságban védik. Uram, nyisd ki az én száját, ajkaim mutassák meg dicséretét. Ha bármi, amit az áldozathoz kívánnál, adtam neked: az égőáldozatok nem jóak. Isten szellemének áldozata megtört; a szív megromlott és alázatosan Isten nem megvet. Uram, kedvesem, Uram, és építsen Jeruzsálem falai. Akkor örülj az igazság áldozatában, áldozz és áldjon; Ezután a borjakat az Oltára bízzák.







Canon a Boldogasszonyhoz, énekes 8

Megszáradtam a vizet, és megszöktem az egyiptomi gonoszt, Ibrahim vopiyashe: a koldusra és a mi Istenünkre.

Tartsd magad: Szent Szent Theotokos, mentse meg minket.

Sokan tartanak napastmiban, menekülni akarok veled, az üdvösség: oh, az Igazság anyja és Devo, mentse meg a nehéz és kegyetleneket.

A szenvedélyeket a vágyak zavarják, és sok elkeseredettség eleget tesz a lelkemnek; meghaljon, a lány, a Fiú és a te Istened csendje, mindent elhárít.

Dicsőség: Spasa megszületett nektek és Istennek, imádkozom, Devo, hogy nehezteljek engem kegyetlenül: te most menekülni fogsz, én mind a lelkemet, mind elmédemet kiterjesztem.

És most: Hűséges a testhez és a lélekhez, meglátogatva Istentől és Providence-től, az Egy Isten, mint a jó, a Boldog a Szülő.

Mennyei kör, Verkhotvoche, Úr, és az egyház, Ziwitel, meg kell erősíteni a szeretetedben, kiabálásodban, hűséges kijelentésben, még egy humánus.

Életem reprezentációját és fátyáját lefektetem, ó, Devo Theotokos: Téged etetsz a pihenésre, a bűnös jóra; hűséges kijelentés, az egyik All-Waving.

Imádkozom, Devo, lelkem zavarodottsága és viharaim bánata tönkretesz: Isten vagy, Krisztus csendjének Isten-tudó vezetője, születtél, egy Szent.

Dicsőség: A jóindulatú bűnösök születnek, a gazdagság minden jóllétét, mindazt, amit tehetsz, olyan erős, mint Krisztus erődítménye, áldott Isten.

És most: lyutymi betegségek és fájdalmas szenvedélyek istyazaemu, Devo, akkor km Pomozov: gyógyulások bo neoskudnoe néked, a kincs, Szeplőtelen, neizhdivaemoe.

Save Your rabszolgák a bajtól, Isten Anyja, mint egy TNI Bose pribegaem hogy téged, te elpusztíthatatlan fal és predstatelstvu.

Engedd meg a jótékonyságot, az Isten minden szent anyját, haragomat a kegyetlen testemre, és gyógyítsam meg a lelkem betegségét.

Agony stena meleg és ellenállhatatlan kegyelem istochniche, globális üdülőhely, szorgalmasan kiáltunk Hozzád: Virgin Mistress, az előzetes és a nyomorúságtól izbavi nekünk egyesült hamarosan predstatelstvuyuschaya.

Hallgasd meg, Uram, a szentséged, a te munkád elméjét és Isteni Istenedet.

A zavarom szenvedélye, a segítő, aki megszületett az Úrnak, és az én bűneim, az Istennel szeretett.

Kegyelem a te mélyedésed, amely magad áldásait, az áldott Arthákat, a szülötteket és az összes énekelt Ty termet.

Élvezni, a legtisztább, az ajándékaidat, a jótékonysági éneklést énekeljük, ami az Istentől az Anyához vezet.

Hírnév: ágyon betegséghez moeya nizlezhaschu E, mint egy Blagolyubiva, Pomozov, Virgin, Virgin egyesült.

És most: a remény és az üdvösség és jóváhagyása ingatlan fal Követelmények Hozzád Vsepetaya, kényelmetlenséget vsyakago teljesíteni.

Felénk világít minket parancsoddal, Uram, és a te nagy békességedgel békeed bízol bennünket, humánus. Exhale, Tiszta, öröm a szívem, Az örökké tehetetlen cselekedeted, öröm a bűntudatból.

Szállj bennünket a bajokról, a Boldogságos Szűz, a szabadulás örök szabaddá tételéről és a békéről, minden elme felettese.

Dicsőség: Hárítsd el bűneim sötétségét, Isten gyászolását, Uralkodásod megvilágosodását, Fényt, amely az Isteni és az örök életet teremtette.

És most: Gyógyítson, tiszta, lelkem egy baj, látogatásom a te látogatásodat, és az imádság építését a te alázatosságoddal.

Imádkozzatok az Úrhoz, és én bántani fogom Tommal, mert lelkem tele van gonoszsággal, és a hasam közeledik a pokolhoz, és imádkozik, mint Jónás: a levéltetvekről, Isten, hirdessenek engem.

A halál és a levéltetvek Te mentette, Sam Xia izdav halál, pusztulás és halál az én természet, YATO korábbi, a Virgin, imádkozzunk az Úrhoz, és a te Fiadat, hogy az ellenség a gonoszság rám izbaviti.

A nőhöz, Tyához, a hasához és a gondviselőhöz, Devo-hoz, és megoldja a pletykákat, és adóztatja az ördögöket; és mindig imádkozom, a szenvedélyem levelei közül nem fogok.

Glory: Yako fal styazhahom menedéket és a lelkek üdvösségéért minden tökéletes, és prostranstvo bánatban, Otrokovice és az oktatás te valaha raduemsya: a Lady, és most már a szenvedélyek és szerencsétlenségek menteni.

És most: Az ágyon most nemoschstvuyay hazugság, és gyógyulást hozni a testemet, hanem Isten és a világ, és Spasa Izbavitelya rozhdshaya betegségek, ezért kérlek, a Jó: a levéltetű betegség vozstavi rám.

Keresztények Predstatelstvo feddhetetlen, hodataystvo megváltoztathatatlan Teremtő, nem veti bűnösök ima glasy, de az előzetes Te Blagaya, hogy segítsen nekünk, jobb hívó T; gázpedált, hogy az ima és a potschisya umolenie, predstatelstvuyuschi valaha, Isten Anyja, akik tisztelik téged.

Egy másik kond, a hang ugyanaz

Nem más imám Imák, sem más remény Imák, Te vagy a legtisztább Devó. Segítsen bennünket, reméljük magunkban, és dicsekedünk veled, a te szolgáid nem rabszolgák, ne szégyelljünk.

A tájékoztató lap vége.




Kapcsolódó cikkek