Chelsea nem engedte Barcelona a Bajnokok Ligája döntőjében - Hírek

Egy hihetetlen mérkőzés lángra a londoni „Chelsea” adták az UEFA Bajnokok Ligája döntőjében, megkötve „Barcelona”. Természetesen a találkozó arisztokraták védő John Terry már eltávolították az első felében, és a legjobb játékos a Bajnokok Ligája Lionel Messi kihagyott egy büntetőt.

Az elődöntőben az angol aggregált verte a jelenlegi győztes ezen a versenyen, „Barcelona.” A visszavágón a stadionban „Camp Nou” osztályokon Roberto Di Matteo játszott döntetlen 2: 2, jelentések Lenta.ru.

A pontozás a 35. percben nyitotta a katalánok: középpályás Sergio Busquets fejezte be a támadást pályára ütés egy üres háló, kereszt Cuenca.

Két perccel azután, hogy a cél, „Chelsea” bal tíz emberrel: a mező után a kirívó durvaság ellen Sanchez törölték itsshevvats kapitánya „Chelsea” a középhátvéd John Terry.

Bal tíz emberrel 43 perc „Chelsea” kimaradt a második gól. Lionel Messi és Andrés Iniesta játszott kombináció, ami után a spanyol középpályás egyedül maradt, és könnyedén küldte a labdát a hosszú sarokba a kapu Peter Cech. 2: 0 - és amikor egy ilyen számlát az utolsó már elhagyja a spanyol klub.

Úgy tűnik azonban, a londoniak nem így gondolja. A leállás ideje az első félévben, „Chelsea” sikerült nyerni vissza egy cél. Chic átható Paz Lampard vezetett randevú Ramirez és ő hűvösen gúnyolódó „lapát” csorba out-of-kapu Valdes.

A második felében kezdődött meg újra a házigazdák ellen. 49. percében a játékvezető rendelt büntetőrúgás a kapukat „Chelsea” Drogba fúj a Cesc Fabregas. Azonban Messi, aki szolgált a kapufáról.

A katalánok szó bezárva vendég a saját tizenhatosán, folyamatosan támadják a kapu Cech 83 perc Messi jó esélye volt rá, hogy pontszám, de a hosszú távú lövés a kapufáról.

Nyomás a „Chelsea” nőtt kapu, de ahogy telt az idő, és a cél az összes üdvösség nem tudott lépést tartani. És 91 perc, a remények a rajongók a „Barcelona” eltemetett, aki helyett Fernando Torres. Miután a transzfer saját fele sikerült elszakadni a védelem, megy az egyik az egyik Valdes, és megverte a kapus „Barcelona”.

Így, hála a győzelem az első elődöntőben a pontszám 1: 0 „Chelsea” elérte a végső.

A meccs után, az eljáró vezetőedző „Chelsea” Roberto Di Matteo hangsúlyozta, hogy a siker a londoniak reagált a szkeptikusok, figyelembe véve az elsüllyedt csapat szezonban.

- A második félidőben nem volt annyira taktika szenvedély, büszkeség és a vágy, hogy elérje a végső - vezeti a hivatalos honlapján az UEFA szó olasz szakember. - Mi volt 45 perc alatt elérhető, ez volt a lényeg. Ez egy hihetetlen eredmény ez a csapat, és ezek a játékosok. Sokan írt le minket, de megmutattuk, hogy ezek a játékosok karaktert. Nem is hiszem, hogy van itt játszani tíz emberrel, hogy a valóság még keményebb a vártnál.

vezetőedző a katalánok Josep Gvarola panaszkodott viszont, hogy ez nem egy év „Barcelona”.

„Mi nem sikerült. Persze, vannak dolgok, hogy szerettem volna korrigálni most, de a döntőben már nem jött ki. Gratulálok” Chelsea „Mi hiányzott sok esélye, hogy pont ma, és a” Stamford Bridge”. Hogyan tudok szemrehányást a játékosok, ha az általuk létrehozott annyi lehetőséget gólt 180 percig csak nem a mi évben - idézi a „Sport-expressz” mentor „Barcelona.” - Gratulálok „Chelsea” és a dicséret a bátorság és pszichológiai ellenállást, a csapat játszott ragyogóan a védelmi kívánsága. neki sok sikert a döntőben. a következő szezonban „Barcelona” harcolni fog ismét a bajnokságban . Champions rendszeresen mutatott jó játék a Bajnokok Ligája Néha nyersz, néha az elmúlt négy évben -. Nem ez a varázsa a sport ..

Mivel a „szovjet sport” megjegyzések. már tudjuk, hogy a végleges, a Bajnokok Ligája hiányozni fog védők a „Chelsea” John Terry és Branislav Ivanovic és középen a „kék” Ramires és Raul Meireles.

Erre válaszul az elődöntőben a „Barcelona” Ramires, Ivanovic és Meireles kapott figyelmeztetést, ami a felfüggesztést a következő játékot. És Terry küldték ki.